شرایط کامل و روش اخذ پذیرش تحصیلی ، مهاجرت کانادا و مدرک زبان ، آیلتس و تافل

Rated 4/5 based on 284 reviews

مدرک زبان مورد نیاز ، نمره آیلتس و تافل مورد نیاز ، دوره فشرده آیلتس ، دوره فشرده تافل

 

 

لطفا جهت مشاوره تحصیلی کانادا و اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه ها و کالج های کانادایی

 

فرم درخواست مشاوره تحصیلی کانادا را در اینجا جهت ارزیابی پر بفرمایید

 

امروزه بسیاری از افراد خواهان ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر در سطح جهانی هستند. دانشگاه های کشور کانادا از جمله دانشگاههایی است که به دلیل اعتبار جهانی و رفاه اجتماعی بیشترین متقاضی مهاجرت را دارد. کشور کانادا در شمال قاره آمریکا قرار دارد و بعد از روسیه بزرگترین کشور جهان است و در مقایسه با دیگر کشورها جمعیت کمی دارد و از جمله مهاجرپذیرترین کشورهااست. به دلیل سطح علمی وآموزشی عالی دراین دانشگاه ها، هر ساله دانشجویان زیادی از سراسر جهان متقاضی اخذ ویزای تحصیلی کانادا می باشند. اگر شما هم خواهان مهاجرت تحصیلی به کانادا هستید همکاران و وکلای مجرب ما در موسسه حقوقی توسعه گران مهر از معتبرترین موسسات اعزام دانشجو به خارج از کشور با همکاری وکیل مهاجرت به کانادا واقع در تهران و شیراز راهنمای شما عزیزان می باشند. از نظر سازمان ملل،کشور کانادا یکی از بهترین کشورها برای اخذ بورسیه تحصیلی ، تحصیل و حتی زندگی می باشد. دانشگاه های کانادا از سطح علمی بسیار بالایی برخوردارند و اغلب دانشگاه ها از یک هیئت علمی با برترین رتبه های علمی و تجربی جهت راهنمایی بهتر دانشجویان در راستای تحصیلی بهتر در سطح جهانی استفاده میکنند.عزیزانی که موفق به کسب بورسیه تحصیلی در کشور کانادا می شوند میتوانند از شرایط تحصیل رایگان در کانادا و در این دانشگاه ها استفاده کنند، از شهرهای مهم کانادا میتوان به تورنتو، ونکور، مونتریال، کلگدی، ادمونتون، کبک و لوتاوا اشاره کرد. راه های مهاجرت به کانادا از طریق اخذ ویزای کار در کانادا ، سرمایه گذاری و تحصیل در کانادا می باشد، بنابراین اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری ، کار و تحصیل صورت می پذیرد.

 

شرایط اعزام دانشجو و تحصیل در کانادا


تحصیل در کانادا تا مقطع دیپلم به صورت اجباری می باشد که دانش آموزان بعداز گذراندن این 12 سال تحصیلی موفق به اخذ مدرک دیپلم می شوند و می توانند وارد دانشگاه شوند بنابراین فرد برای ادامه تحصیل می بایست شرایط اخذ پذیرش در این دانشگاه ها را داشته باشد. در کالج ها رشته های کاربردی و فنی و حرفه ای تدریس میشود و زبان تحصیل آنان انگلیسی نیز می باشد در واقع تحصیل در کانادا در این مقطع به زبان انگلیسی میباشد و در پایان به دانشجویان مدرک فارغ التحصیلی کالج داده میشود. دراین دانشگاه ها مقاطع کارشناسی،کارشناسی ارشد و دکترا گذرانده میشود و مدرک علمی دانشگاه به دانشجویان اعطا می شود.

 

تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان

 

از شرایط پذیرش دانشجو در دانشگاه های کانادا معدل و نمرات سال آخر دبیرستان دانش آموزان است. زبان تدریس در اغلب دانشگاه های کانادا انگلیسی و از این رو دانشجویان میبایست مدرک زبان آیلتس حداقل 6 را داشته باشند. یکی از دانشگاه های کانادا دانشگاه کبک می باشد که بیش از 87000 دانشجو در آن مشغول به تحصیل هستند.

 

شرایط تحصیل درمقطع لیسانس یا کارشناسی کانادا

 

برای تحصیل در مقطع لیسانس دانشگاه های کانادا متقاضی میبایست مدرک دیپلم با معدل حداقل 14 را داشته باشد البته پذیرش در بعضی رشته های تحصیلی در دانشگاه های ممتاز نیازمند معدل بالای 15 میباشد لذا داشتن مدرک زبان آیلتس حداقل 6 یا تافل جهت پذیرش در دانشگاه الزامی است. لازم به ذکر است دانشجویانی که مدرک زبان ندارند میبایست دوره های آموزشی زبان انگلیسی را در دانشگاه سپری کنندکه ممکن است یک یا دو ترم زمان ببرد زیرا تحصیل درکانادا بدون مدرک زبان دانشجویان را با مشکل مواجه میسازد لذا پیشنهاد همکاران ما در موسسه حقوقی توسعه گران مهر این است که متقاضیان عزیز در کشور مبدا مدرک زبان خود را بگیرند بنابراین شما میتوانید با مراجعه به موسسه حقوقی توسعه گران مهر در شهر شیراز و شرکت در کلاس های زبان در کمترین زمان ممکن مدرک زبان خود را دریافت نمایید.

هزینه تحصیل در مقطع لیسانس یا کارشناسی دانشگاه های کانادا در سال مبلغی حدود 14000 تا 18000 دلار میباشد که این مبلغ با توجه به دانشگاه متغیراست. در مقطع لیسانس ،دانشجویانی که معدل بالا دارند کمک هزینه تحصیلی بین 1500 تا 9000 دلار در سال را دریافت میکنند.

در مقطع فوق لیسانس یا کارشناسی ارشد هزینه های تحصیل برای هرسال بیش از 6000 تا 9000 دلار میباشد که البته در این مقطع برای دانشجویان بین المللی و دانشجویانی که مدرک دانشگاهی کشورهایی غیر از آمریکا و کانادا را دارند گرفتن کمک هزینه تحصیلی و پرداخت هزینه زندگی دانشجویی در کانادا بسیار مشکل است.

 

شرایط تحصیل در مقطع فوق لیسانس یا کارشناسی ارشد کانادا

 

دانشجویان متقاضی ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس دانشگاه های کانادا می بایست مدرک کارشناسی 4 ساله با معدل بالای 14 و توصیه نامه از اساتید مقطع لیسانس خود و مدرک زبان تافل یا آیلتس 6.5 را داشته باشند. لازم به ذکر است که اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد برای آن دسته از دانشجویانی که مدرک زبان ندارند در اغلب موارد امکان پذیر نمی باشد. در اکثر دانشگاه های کانادا به دانشجویان مقطع فوق لیسانس کمک هزینه تحصیلی داده نمیشود البته در برخی از دانشگاه ها با توجه به شرایط دانشجو بعد از طی کردن سال اول تحصیلی یا در بعضی مواقع از همان سال اول به دانشجو کمک هزینه تحصیلی داده میشود.

 

تحصیل در مقطع دکترا یا پی اچ دی در کانادا

 

دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در مقطع دکترای دانشگاه های کانادا دارند میبایست مدرک زبان آیلتس 7 را داشته باشند. سالانه به 1000 نفر از دانشجویان مقطع دکترا اقامت دائم کانادا داده می شود که می توانند در ارگان های دولتی کانادا مشغول به کار شوند به همین دلیل متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع دکترای کانادا بسیارند. دانشجویان در این مقطع میتوانند از کمک هزینه های تحصیلی بهره مند شوندهمچنین دانشجویان ابتدا میبایست جهت اخذ پذیرش در مقطع دکترای کانادا محل تحصیل خود را انتخاب کنند در غیر این صورت در اغلب مواقع پرونده دانشجو توسط هیئت علمی دانشگاه رد میشود.

در کشور کانادا اغلب دانشگاه ها به صورت خصوصی میباشند و هزینه های تحصیل در کانادا با توجه به محل تحصیل متغیر میباشد که بالاترین هزینه ها مربوط به شهر اونتاریو و کمترین هزینه ها مربوط به شهر کبک میباشد اما به طور کلی هزینه ها حدود 14000 تا 22000 درسال میباشند.

 

رشته های تحصیلی پر در آمد و مورد نیاز در کانادا

 

در کالج ها اغلب رشته های فنی حرفه ای ، مهندسی تخصصی و کاربردی در دوره های کوتاه مدت برگذار میشود. بعضی از رشته های تحصیلی در کالج ها تا مقطع لیسانس نیز ارائه میشوند که این مقطع یا در خود کالج تکمیل میشود یا با همکاری یکی از دانشگاه ها برگزار می گردد.

افرادی که متقاضی ادامه تحصیل در کالج های کانادا هستند میبایست حداقل مدرک دیپلم دبیرستان و مدرک زبان آیلتس یا تافل را داشته باشند. به این منظور موسسه زبان دکتر آرین کریمی یا همان کالج آرین دوره فشرده آیلتس با تنوع و در نظر گرفتن سطح پایه زبان طراحی نموده و به راحتی شما را در کسب نمره مورد نیاز جهت مهاجرت یا تحصیل در کانادا یاری مینماید. جهت شرکت در دوره فشرده آیلتس و تافل در کالج زبان آرین اینجا کلیک فرمایید. البته کسانیکه مدرک زبان ندارند ابتدا میبایست دوره آموزش زبان را سپری کنند که شهریه سالانه دوره های آموزش زبان حدود 10000 تا 11000 دلار میباشد. شهریه تحصیل در دوره های کالج حدود 12000 تا 14000 دلار در سال است و هزینه زندگی حدود 800 تا 1200 دلار در ماه میباشد.

دانشجویانی که موفق به اخذ ویزای تحصیلی کانادا شده اند میتوانند به صورت پاره وقت در دانشگاه ها مشغول به کار شوند و یا قادرند20 ساعت در هفته درمحیط خارج از دانشگاه کار کنند. البته از سال دوم به بعد میتوانند به صورت تمام وقت مشغول به کارشوند.

دانشجویانی که موفق به اخذ تابعیت کانادا شده اند و اقامت تحصیلی کانادا را گرفته اند، می توانند در خوابگاه های دانشجویی مربوط به دانشگاه ها یا در پانسیون ها اقامت داشته باشند یا می توانند بیرون از محیط دانشگاه ها یک واحد کامل یا یک اتاق اجاره کنند. دانشجویانی که تمایل به اقامت در خوابگاه های دانشگاه را دارند با توجه به امکانات خوابگاه ماهانه مبلغی حدود 300 تا 700 دلار را می بایست پرداخت کنند. دانشجویانی که اقامت در پانسیون ها را انتخاب میکنند با توجه به محل پانسیون و برخی خدمات میبایست در ماه حدود 700 دلار پرداخت کنند و دانشجویانی که خارج از دانشگاه یک اتاق با سرویس مشترک یا یک واحد کامل اجاره می کنند با توجه به محل اقامت ، ماهانه میبایست مبلغی حدود 400 تا 900 دلار بابت اجاره پرداخت کنند لذا اغلب آنان تمایل به داشتن همخانه دارند تا هزینه هایشان را کاهش دهند.

نکته قابل توجه این است که اگر شما یک فرد خارجی باشید و فرزند شما در کانادا به دنیا بیاید شما مقیم دائم کانادا محسوب نمیشوید و اقامت از طریق تولد فرزند دائم نمی باشد.

دانشگاه های پزشکی کانادا از معتبرترین و پرطرفدارترین دانشگاه ها در سطح جهان است ودانشجویان پس از فارغ التحصیلی به راحتی میتوانند درتمامی کشورهای جهان مشغول به کارشوند یا تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا خودرا در دوره های تخصصی تکمیل نمایند.

 

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

 

دانشگاه های معتبر در کانادا

 

در زیر به برخی از دانشگاه های ممتاز کشور کانادا اشاره میکنیم:

 

University of Alberta
University of Calgary
University of Ottawa
University of Toronto
University of waterloo
University of western Ontario
Mc gill university
Mc master university


اگر شما هم خواهان اخذ ویزای تحصیلی کشور کانادا هستید و شرایط مهاجرت کانادا رادارید میتوانید با تحویل مدارک خود که شامل مدرک زبان، کپی و اصل مدارک تحصیلی، 2 قطعه عکس پاسپورتی، اصل و کپی پاسپورت، کپی و اصل شناسنامه، مدارک اثبات پشتوانه مالی و در صورت اشتغال به کار مدارک مربوط به سوابق کاری و نامه اشتغال به کارمیباشد به وکلای مجرب ما در موسسه توسعه گران مهر در کمترین زمان و به صورت تضمینی ویزای تحصیلی کشور کانادا را دریافت نمایید.

مشاوره تحصیلی کانادا : مراحل اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه ها و کالج های کانادا
 

مشاوره تحصیلی کانادا : مراحل اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه ها و کالج های کانادا

Rated 5/5 based on 381 reviews

اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های معتبر کانادا در کمترین زمان و با کمترین هزینه

 

canada uni admission3

 

 

لطفا جهت مشاوره تحصیلی کانادا و اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه ها و کالج های کانادایی درخواست مشاوره تحصیلی کانادا را در آدرس زیر جهت ارزیابی پر بفرمایید

8 نظرات

 • پیوند نظر رضا ر %ب ظ، %06 %570 %1396 ساعت %16:%اسفند ارسال شده توسط رضا ر

  با سلام
  من دانشجوی ترم ۴مهندسی مواد هستم در مقطع کارشناسی. اکنون در حال ارتقا معدل و تلاش برای کسب نمره زبان هستم. میخاستم بدونم که ایا با معدل ۱۴ کارشناسی و نمره زبان قابل قبول میتونم بورسیه تحصیلی برای ارشد در کانادا یا سایر کشورها بگیرم؟ لطفا راهنمایی کنید. خیلی ممنون و متشکر

 • پیوند نظر مهرداد %ق ظ، %24 %338 %1396 ساعت %10:%بهمن ارسال شده توسط مهرداد

  با سلام من دانشجوي ترم آخر ارشد رشته سنجش از راه دور و سيستم اطلاعات جغرافيايي دانشگاه آزاد تهران مركز هستم و البته معدلم تا الان 19 است و مدت 20سال سابقه كار دارم و نيز كارشناسي منابع طبيعي دارم. ميخواستم بدانم آيا ميتوانم در دوره دكتري از دانشگاههاي كانادا پذيرش بگيرم يا خير با توجه به اينكه متاهل هستم و اگر جواب مثبت است با چه شرايطي
  ممنونم

 • پیوند نظر استاد آرین کریمی %ب ظ، %23 %759 %1396 ساعت %20:%دی ارسال شده توسط استاد آرین کریمی

  با سلام خدمت شما سرکار خانم مهشید

  شما با توجه به داشتن مقاله و همچنین داشتن معدل بالا در هر دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مشکل خاصی برای اخذ پذیرش تحصیلی دانشگاه های کانادا حتی در مقطع دکترا ندارید. اولا میخوام بدونم چرا قصد دارین دوباره برای مستر اقدام کنید و چرا یکسره برای دکترا اقدام نمیکیند؟ آیا قصد تغییر رشته تحصیلی و فیلد آموزشی خود را دارید ؟ و نکته مهم دیگر اینکه پرونده شما نمره آیلتس بالاتری نیاز داره و این نمره برای اخذ پذیرش از دانشگاه کانادا حداقل 6.5 الی 7 است ولی مشکل خواصی وجود نداره و شما با شرکت در دوره آیلتس دکتر آرین کریمی با 20 الی 30 ساعت آموزش به راحتی میتونید این نمره رو کسب کنید. جهت اطلاع از شرایط دوره آیلتس به لینک زیر مراجعه کنید و انواع شرایط انواع دوره های آیلتس اعم از دوره آنلاین آیلتس و دوره حضوری آِیلتس یا دوره خصوصی آیلتس و دوره نیمه خصوصی آیلتس را مطالعه و دوره مناسب را برگزینید :
  http://www.arian-ielts.com/ielts-course.html
  جهت مشاوره آنلاین آیلتس و همچنین مشاوره تحصیلی کانادا بر روی لینک زیر کلیک فرمایید در تلگرام در تماس باشید :
  https://telegram.me/arianielts

 • پیوند نظر مهشید %ق ظ، %22 %974 %1396 ساعت %01:%دی ارسال شده توسط مهشید

  سلام من ارشد برق نانو الکترونیک از دانشگاه تبریز با معدل 18.62 و مدرک کارشناسی از دانشگاه آزاد مشهد در رشته مهندسی پزشکی با معدل 17.17 دارم ی مقاله کنفرانس پییرز و ی مقاله ژرنال OSAدارم، میخوام برای مهر ماه 97 september 2018 حتما کانادا باشم دو سال از فارغ اتحصیلیم گذشته نمره زبان موفق نشدم بالا بگیریم 74 تافل و امسال هم 6 آیلتس ، WAVE میخوام کنم و 7 و سعی میکنم بگیرم اما میخوام اینکار حتما انجام بشه واسه ارشد مجدد اگر میتونید کمکم کنید ممنون میشم باهاتون تماس داشته باشم

 • پیوند نظر استاد آرین کریمی %ب ظ، %17 %763 %1396 ساعت %20:%دی ارسال شده توسط استاد آرین کریمی

  دوست عزیز تفاوتی نداره شما با مدرک دیپلم میتونید برای مقطع کارشناسی و گرفتن مدرک لیسانس اقدام به گرفتن پذیرش کنید و در صورت اخذ پذیرش تحصیلی در کشوری مثل کانادا یا استرالیا ادامه تحصیل بدین و نیازی به شرکت در کنکور ایران نخواهید داشت مگر اینکه بخواهید فرصت ایران را هم از دست ندهید که اگر احیانا نتونستید به خارج از کشور برای تحصیل برید در دانشگاه های ایران ادامه تحصیل دهید

  برای اطلاع از شرایط کامل اخذ پذیرش تحصیلی در صفحه زیر در بخش پذیرش تحصیلی بیشتر بخوانید:

  http://www.arian-ielts.com/canada-australia-university-admission.html

 • پیوند نظر Z %ب ظ، %17 %749 %1396 ساعت %20:%دی ارسال شده توسط Z

  سلام
  آیا حتما باید تو ایران کنکور داد؟
  یا با مدرک دیپلم هم پذیرش میکنند؟

 • پیوند نظر استاد آرین کریمی %ب ظ، %02 %624 %1396 ساعت %17:%مهر ارسال شده توسط استاد آرین کریمی

  سلام دوست عزیز
  از اینکه دکتر آرین کریمی را به عنوان مشاور تحصیلی خود برگزیده اید کمال تشکر را داریم

  در خصوص اینکه شما فارغ التحصیل دانشگاه آزاد هستید هیچ منعی برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا در کانادا وجود ندارد

  در مورد رشته شما و مهندسی مواد در صورت لازم مجددا درخواست بفرمایید تا بررسی کنیم دانشگاه هایی را که رشته شما را ارائه میدهند و شما میتوانید پذیرش تحصیلی از این دانشگاه ها بگیرید

  مدت زمان اخذ ویزای تحصیلی بستگی به زمان اقدام شما برای اخذ پذیرش تحصیلی و شرایط خاص دیگر شما میتواند متغییر باشد

  در مورد بازار کار برای مهندسین مواد در کانادا باید عرض کنم کلا بازار کار در کانادا خوبه ولی بسته به زمان و شرایط باید دقیقتر ببرسی بشه . در صورت نیاز بفرمایید براتون بررسی میکنیم

  پیروز و سربلند باشید

 • پیوند نظر حمید رضا صدلاله %ب ظ، %31 %866 %1396 ساعت %23:%شهریور ارسال شده توسط حمید رضا صدلاله

  سلام
  وقت بخیر
  بنده مدرک خود را از دانشگاه آزاد نجف آباد در مقطع کارشناسی ارشد و رشته شناسایی و انتخاب مواد مهتدسی گرفته ام و قصد ادامه تحصیل در مقطع دکترا در کانادا را دارم. سوال من این است: آیا با توجه به اینکه از دانشگاه آزاد فارغ التحصیل شده ام امکان ادامه تحصیل بنده در مقطع دکترا وجود دارد؟
  در کدام یک از دانشگاههای کانادا رشته تحصیلی من تدریس میشود؟
  مدت زمان لازم جهت اخذ ویزای تحصیلی چقدر است؟
  بازار کار برای رشته من در کانادا وجود دارد یا نه؟
  ممنون میشم بتونید راهنمایی کنید
  با تشکر

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تماس ( تا 12 شب )

 22099115

 

 09335098418

 

 09195098418

 

 Info email2 arian-ielts.com

ایران - تهران - شهرک غرب - بلوار درختی

 

 • لاین
 • whatsapp
 • تلگرام

درباره استاد آرین ( دکتر آرین کریمی )

 

دکتر آرین کریمی با شهرت استاد آرین دارای مدرک بین المللی تدریس آیلتس از انگلستان ( IELTS Teaching Certificate ) و مدرک بین المللی تدریس زبان انگلیسی از انگلستان ( TESOL ) و با سالها تجربه در برگزاری دوره های موفق آمادگی آزمونهای بین المللی زبان انگلیسی نظیر آیلتس تافل جی آر ای و ... با ارائه جزوه منحصر بفرد خود و برنامه ریزی دقیق مطالعاتی و برگزاری جلسات رفع اشکال و تست زنی تاکنون دانشجویان بسیاری را تربیت و به خارج از کشور جهت اخذ پذیرش از دانشگاه های معتبر خارج از کشور و مهاجرت به کشورهایی نظیر آمریکا ،استرالیا ، انگلستان ، هند ، کانادا ، نیوزلند ، دبی ، آلمان ، ایتالیا ، سوئد ، قبرس ، مالزی ، ترکیه ، امارات متحده عربی ، هلند ، تایلند ، چین ، ژاپن ، کره جنوبی و دیگر کشورهای اروپایی و آماده نموده است . و همچنین با برگزاری دوره های تربیت مدرس آیلتس تاکنون اساتید زیادی را تعلیم و به آموزشگاهای معتبر زبان معرفی نموده است مقالات آموزش آیلتس و تافل دکتر کریمی...

 

خبرنامه سایت دکتر  آرین کریمی

دریافت رایگان جدیدترین منابع آیلتس ، تافل و جی آر ای آخرین اخبار کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه سراسری ، دانشگاه آزاد و دانشگاه پیام نور.

عضویت
 • Dr.Arian karimi facebook
 • اتصال به oovoo
 • اتصال به اسکایپ

 
 

مشاوره از طریق تلگرام

مشاوره از طریق تلگرام

chat