آرین کریمی

آرین کریمی

گروه آموزش آیلتس و تافل استاد آرین کریمی

شنبه, 21 بهمن 1402.

تدریس خصوصی آیلتس

تدریس خصوصی آیلتس در تهران شهرک غرب و سعادت آباد بصورت حضوری و الباقی نقاط ایران و خارج از ایران بصورت آنلاین از طریق زوم ، اسکایپ ، گوگل میت و نرم افزارهای دیگر که ویدیو کنفرانس ارائه میدن انجام میشه . تدریس خصوصی آیلتس بصورت تخصصی و عملی انجام میشه و فقط بر روی مهارتها و اسکیلهای آیلتس کار خواهد شد و در هر بخش انواع سوالات آیلتس معرفی و روش نوشتن مقاله آیلتس و تست زدن در بخش درک مطلب آیلتس به همراه انواع سوالات ریدینگ بصورت کامل پوشش داده خواهد شد. با شرکت در کلاس خصوصی آیلتس خانه آیلتس دکتر کریمی شما به آمادگی لازم در هر 4 مهارت‌ آیلتس : اسپیکینگ٬ ریدینگ٬ لیسنینگ و رایتینگ  میرسید به و نمره مطلوب خود میرسید. به زبان دیگر، دوره خصوصی آیلتس طراحی شده توسط مرکز آیلتس دکتر کریمی استعدادهای شما را شکوفا میکند و اعتماد بنفس و عملکرد شما را در آیلتس بالا میبرد و فقط یک بار در کلاس آیلتس شرکت میکنید.

ویدیو نمونه تدریس خصوصی آیلتس دکتر آرین کریمی و آشنایی با سوالات و فرمت تست آیلتس

تدریس خصوصی آیلتس در مقابل تدریس گروهی آیلتس

معمولا موسسات آیلتس بهترین استاد آیلتس را برای تدریس خصوصی آیلتس انتخاب میکنند چون در این نوع کلاس معمولا دانشجو آیلتس قبلا آزمون آیلتس را داده است و آشنایی کامل با آن دارد ولی در تدریس گروهی آیلتس استاد آیلتس انتخاب شده نیاز به مهارت کمتری دارد و معمولا یک کتاب آیلتس را که قبلا مطالعه کرده طبق کتاب برای شما توضیح میدهد ولی در دوره خصوصی آیلتس مدرس آیلتس باید تسلط کامل به نحوه طراحی تست آیلتس و سیستم امتیاز دهی و اسکورینگ آیلتس داشته باشد تا بتواند مشکلات شما را حل کند و فید بک و کامنت خوب به شما بده تا به نمره بالای 7 در آیلتس برسید. اگرچه شما برای تدریس خصوصی آیلتس هزینه بیشتری میپردازید ولی باید ببنید در مقابل چه چیزی را بدست میآورید و چقدر وقت و هدف شما برای شما مهم است. از طرف دیگر شما در با گرفتن یک استاد خصوصی آیلتس میتوانید برنامه هفتگی کلاس آیلتس را خودتان تنظیم کنید و فقط با معلم آیلتس خودتان هماهنگ میکنید ولی در دوره گروهی آیلتس این برنامه توسط موسسه آیلتس مربوطه از پیش تنظیم و به شما تحمیل میشود و امکان جا به جایی حتی یک جلسه وجود ندارد و عملا اگر شما کاری داشته باشید و نتوانید در کلاس شرکت کنید از بقیه دانشجویان آیلتس عقب میمانید و آن جلسه سوخت میشود.

تدریس خصوصی آیلتس آنلاین جواب میده؟

ببنید کلاس آیلتس خصوصی عملا تمایز زیادی با کلاس حضوری ندارد و بیشتر از نظر روانی ممکن است برای شما متفاوت باشد یعنی اگر شما با این پیش فرض که من آنلاین یاد نمیگیرم یا نمیتونم ارتباط برقرار کنم وارد کلاس بشین دیگه یاد نمیگیرید ولی اگر بدونید که شما به جای اینکه بصورت حضوری استاد را ببنید در لپ تاپ خودتان کلاس و استاد را میبینید و به جای تخته وایت برد صفحه شیر شده استاد را در کامپیوتر خودتان میبینید دیگر بهانه ای باقی نمی ماند و شما به خوبی مطالب را یاد میگیرید و بهتر اینکه شما وقتی را در رفت و آمد به کلاس سپری نمیکنید و ما برای این کار از پلتفرم آموزشی آیلتس آنلاین خوبی استفاده میکنیم که حتی با سرعت اینترنت معمولی هم کاملا جوابگو هست.

کلاس‌‌های خصوصی آیلتس شما برای دانشجو با چه پایه ای مناسب است؟

با توجه به شرایط زیر نوع کلاس آیلتس  خصوصی مناسب را انتخاب کنید

آموزش خصوصی آیلتس برای شمایی که میخواهید هر چه سریعتر از ایران خارج شوید و مهاجرت کنید! 
اگر قصد مهاجرت سریع به یک کشو انگلیسی زبان را در سر دارید و نیاز دارید تا تاریخ مشخصی نمره آیلتس بالای 6 یا 7 به اداره مهاجرت یا  دانشگاه هدف خود ارائه دهید دوره‌های خصوصی آیلتس برای شما طراحی شده یعنی این سبک کار برای رساند شما به یک Deadline آیلتس طراحی شده است. 

تدریس خصوصی آیلتس برای افراد وی آی پی با وقت محدود و ارزشمند

اگر یک مدیر برجسته هستید یا یک پزشک با وقت محدود و ارزشمند تدریس خصوصی آیلتس برای شما خیلی مفید خواهد بود ولی از آن مفید ترشرکت در کلاس خصوصی آیلتس آنلاین است تا هیچ وقت اضافه ای برای یادگیری آیلتس نگذارید و دانشجویان دیگر وقت شما را نگیرند . اکثر کلاسهای گروهی آیلتس بصورت فان برگزار میشن و بیشتر برای جوانان مناسب هستند که میخواهند سرگرم شوند ولی شما به عنوان یک فرد مهم که معمولا ترجیح میدهد در مکانهای عمومی بخصوص کلاس درس که دانشجویان با سن خیلی کم حضور دارند شرکت نکند آموزش آنلاین خیلی خوب است و با امکاناتی که در منزل یا محیط کار دارد و راحتی که دارد به یادگیری میپردازد.
 

اگر اعتماد بنفس شما در زبان و مکالمه انگلیسی پایین است

اگر در جمع صحبت کردن به زبان انگلیسی برای شما دشوار است و دوست ندارید با دیگران مقایسه شوید یا دوست دارید ابتدا به سطح خوبی برسید بعدا در جمع قوی حاضر شوید باز هم این نوع کلاس برای شما خیلی خوبه

هزینه تدریس خصوصی آیلتس با توجه به سطح آموزشی کلاس

البته با توجه به اینکه این کلاسها معمولا مخاطبش افراد سطح بالای اجتماع هستند شهریه بالا یا هزینه زیاد مفهوم و اهمیت چندانی ندارد و افراد ثروتمند و توانمند بیشتر به دنبال کیفیت در هر چیز هستند بنابراین ما قول کلاس ارزان آیلتس را به شما نمیدیم ولی قول میدیم بهترین تجربه آموزشی که تا به حال داشته اید باشه و انقدر کار را برای شما ساده کنیم که با رضایت کامل هزینه کنید و فقط بر روی حرفه و درآمد خودتان متمرکز شوید.

برگزاری جلسات خصوصی آیلتس آنلاین در بصورت شبانه روزی

از آنجا که اساتید و دانشجویان ما در کشورهای متفاوت زندگی میکنند در هر ساعتی از شب یا روز که شما بخواهید میتوانیم برای شما کلاس ست کنیم و مشکلی از بابت اختلاف ساعت وجود ندارد مثلا اگر شما در امریکا یا کانادا هستید و کلاس شما به وقت تهران ساعت 10 صبح باشد حدودا در لوکیشن شما حود 10 شب خواهد بود و قابل هماهنگی است. 

تقویم آزمون‌های آیلتس کامپیوتری (Computer–Delivered IELTS Exam)

استاد آیلتس سعادت آباد شهرک غرب بهترین اساتید آیلتس فعال در تهران را جهت کلاسهای حضوری آیلتس و همچنین کلاسهای آنلاین آیلتس به شما معرفی میکند. اگر در جستجوی استاد آیلتس خوب در تهران هستید با ما تماس بگیرید تا مشاوره رایگان به شما بدهیم. بدیهی است که پیدا کردن و ارزیابی یک استاد آیلتس مناسب برای متقاضیان آیلتس که با این آزمون آشنایی کامل ندارند کاری دشوار خواهد بود ولی تیم بزرگ استاد آیلتس ما مجموعه ای از با سوادترین اساتید آیلتس را گرد هم آورده و با تجربه ترین استاد آیلتس را به شما معرفی میکند.

استاد آیلتس سعادت آباد شهرک غرب

چرا باید استاد آیلتس داشته باشم؟

چون آیلتس قسمتهای بسیار متفاوتی دارد و آشنایی با استراتژی های درست برای غلبه بر این آزمون دشوار به تنهایی کار سختی است ولی یک استاد آیلتس با تبحر لازم به سادگی شما را به سمت جلو هدایت میکند و شما هر روز ارتقا خود را در آن بخش میبینید و به این نتیجه میرسید که نمره هدف خودتان در آن بخش را بدست می آورید. به زبان دیگر شما با داشتن یک استاد زبان و آیلتس که شرکت کنندگان آیلتس زیادی را راهنمایی کرده است بهترین راه حل برای گذراندن یک کورس آیلتس کوتاه مدت است و با برنامه ریزی خوب آیلتس شما را در مسیر درست آیلتس نگه میدارد و دور خودتان نمی چرخید. اگر در سعادت آباد یا شهرک غرب زندگی میکنید ما استاد آیلتس خوب سعادت آباد شهرک غرب را برای شما درنظر میگیریم.

استاد آیلتس یعنی یک استاد زبان با سابقه؟

نه لزوما! هر استاد زبانی که سالها تدریس دروس پایه زبان انگلیسی را انجام داده است یک استاد آیلتس حاذق نخواهد بود چون علاوه بر علم و آگاهی کامل از گرامر زبان انگلیسی و اصطلاحات رایج در زبان انگلیسی باید از همه قوانین امتحان آیلتس و نظرات ممتحنین آیلتس مطلع باشد و بداند دقیقا در روز آزمون ielts شما با چه چیزی روبرو خواهید شد تا شما را برای آزمون اصلی آیلتس آماده سازی کند و نکات کلیدی که باعث افزایش آگاهی شما از نحوه طراحی تستهای آیلتس میشود به شما بیاموزد.

هزینه یک استاد آیلتس سعادت آباد شهرک غرب چقدر است؟

قطعا حق التدریس یک استاد سرشناس آیلتس مثل متخصصین دیگر نظیر پزشکان یا وکلای حرفه ای بالاتر از پزشکان عمومی یا دانشجویان وکالت است. پس لطفا لطفا در آموزش خصاصت نکنید و در هزینه های دیگر زندگیتان صرفه جویی کنید در عوض با پرداخت خوب یک استاد آیلتس مورد تایید اساتید زبان دیگر و دلسوز برای خود انتخاب کنید و در ذهن داشته باشید که هر چقدر شما استاد خوب را از نظر مالی ساپورت میکنید برای شما وقت میگذارد و تمایل بیشتری به آموزش آیلتس به شما دارد و اینکه هیچ چیز با ارزشی در این دنیا رایگان نیست پس در صدد پیدا کردن سایتهای رایگان آموزش آیلتس یا ویدیوهای آموزشی آیلتس رایگان یا پیجهای اینستاگرامی رایگان که مثلا به آموزش زبان و آیلتس میپردازند نباشید چون آنها فقط به دنبال گرفتن ویو و لایک هستن نه آموزش تکنیکهای آیلتس به شما.

کلاس آیلتس من با استاد آیلتس من در سعادت آباد و شهرک غرب کی شروع میشود؟

به محض ثبت نام دوره آیلتس و انتخاب استاد آیلتس توسط شما دوره آموزشی آیلتس شما آغاز خواهد شد و فقط کافیست روزها و ساعاتی را که برای شما مناسب هست را به تیم آموزشی آیلتس ما اعلام کنید تا کلاس شما هماهنگ شود. البته در طول دوره امکان تغییر زمان و روزهای هفته برای کلاس وجود دارد و ما با شما هماهنگ میشویم تا شما بدون فشار و استرس فقط و فقط به یادگیری بپردازید و همیشه یک حامی خوب را در کنار خود داشته باشید.

آیا من میتوانم به جای آیلتس فقط از یک استاد آیلتس خوب در سعادت و شهرک غرب برای تقویت مکالمه استفاده کنم؟

بله معمولا یک استاد آیلتس با تجربه حتی در مکالمه عمومی هم کمک بیشتری به شما خواهد کرد هر چند که شما مجبورید هزینه بیشتری بپردازید ولی کلاس زبان بهینه تری دارید و در تعداد جلسات کمتر مطالب بیشتری یاد میگیرید و سریعتر به یک مکالمه زبان انگلیسی روان و اصولی میرسید و برای مکالمه در محیط های مختلفی که در آن قرار میگیرید آماده میشوید. این کلاس زبان بیشتر برای کسانی که قصد دارند به زودی مهاجرت کنند و در یک کشور خارجی به زبان انگلیسی زندگی و کار کنند مفید است و با این روز در کوتاهترین زمان متصور برای زندگی و فکر کردن به انگلیسی آماده میشوند.

استاد آیلتس از طریق ویدیو کنفرانس بصورت آنلاین

بعضی از مردم ترجیح میدهند آنلاین با یک استاد آیلتس در ارتباط باشند و کلاس بردارند و وقت زیادی برای شرکت در کلاس حضوری ندارند. به همین دلیل است که ما کلاس ویدیویی و اسکایپی آیلتس را به شما ارائه میدهیم که تمام تکنیک‌های آیلتس مؤثری را که به دانشجویان در دوره آیلتس حضوری یاد میدهیم از طرق Skype به شما آموزش بدهیم ، اما در قالب یک دوره ویدیویی کامل و آسان برای درک.
هر یک از این دوره ها به طور خاص برای آن دسته از دانش آموزانی طراحی شده است که قصد دارند به نمره آیلتس 7 یا بالاتر دست یابند. با این حال، آنها همچنین برای کسانی که قصد دارند به نمره 6 یا 6.5 برسند بسیار مفید خواهند بود (اگرچه ممکن است گاهی اوقات آنها را کمی چالش برانگیز بیابید). ولی استاد آیلتس برای کلاس حضوری آیلتس در سعادت آباد شهرک غرب هم در دسترس هست

دوره آیلتس Writing Task 2 برای آیلتس آکادمیک و جنرال

استاد آیلتسی که ما برای آموزش آنلاین به شما میدهید برای آموزش آنلاین دوره لازم را دیده اند تا دقیق‌ترین، جامع‌ترین و مؤثرترین آموزش آنلاین آیلتس در سراسر ایران را به شما بدهند. 

آیا می‌خواهید آیلتس را به صورت حضوری یا آنلاین تدریس کنید؟

ما آموزش جامع تربیت مدرس آیلتس در شهرک غرب و سعادت آباد را ارائه می‌دهیم که شما را با مهارت‌ها و دانش مورد نیاز برای تعالی مجهز می‌کند. برنامه آموزش تدریس آیلتس ما به گونه ای طراحی شده است که ابزارهایی را که برای موفقیت به عنوان یک مدرس آیلتس نیاز دارید، از جمله دسترسی به طیف گسترده ای از منابع آموزشی رایگان، فعالیت های کلاس درس و نکات ارزیابی را در اختیار شما قرار دهد. چه یک معلم با تجربه باشید و چه در آموزش آیلتس تازه کار باشید، برنامه ما به شما کمک می کند دانش آموزان خود را در آزمون آیلتس راهنمایی کرده و به موفقیت برسید.

آیا استاد آیلتس حرفه ای در سعادت آباد شهرک غرب برای کلاس حضوری موجود هست؟

بله استاد آیلتس سعادت آباد شهرک غرب با تعداد زیادی از اساتید زبان خوب را در منطقه همکاری دارد که با توجه به سطح زبان شما و هدف شما از شرکت در آیلتس برای شما تعیین میکند.

 معرفی وبسایت آیلتس لیز برای خواندن نکات آموزشی آیلتس

استاد آیلتس و معرفی بهترین استاد آیلتس برای دانشجویان مقیم ایران، تهران و کشورهای دیگر نظیر کانادا استرالیا آمریکا آلمان هلند سوئد اروپا دبی امارات توسط تیم آموزشی آیلتس دکتر آرین کریمی برای موفقیت هر چه بیشتر دانشجویان ایرانی در سراسر دنیا و آموزش روشهای تمرینی مناسب برای رسیدن به حداکثر نمره در آزمون آیلتس اصلی و معرفی مراکز ثبت نام آزمون رسمی آیلتس در ایران و همچنین ارائه نمونه سوالات ielts دورهای اخیر در کشورهای مختلف. دکتر آرین کریمی به عنوان استاد آیلتس با سابقه و تجربه بیش از 20 سال در تدریس خصوصی آیلتس دوره های آمادگی آیلتس را با روش منحصر به فرد خود در دو نوع دوره آیلتس تک مهارت و دوره جامع آیلتس چهار مهارت برگزار میکند.

ویدیو نمونه کلاس آیلتس دکتر آرین کریمی و آشنایی با سوالات و فرمت تست آیلتس

استاد آیلتس و انواع آن

اخیرا در ایران اساتید زیادی به تدریس آیلتس مشغول شده اند و تبلیغات گسترده ای در اینستاگرام میکنند ولی دانشجویان باید از نکاتی که مطرح میکنم مطلع باشند و انتخاب درست تری داشته باشند. بطور کلی استاد آیلتس به طبقات زیر دسته بندی میشوند که در هر یک توضیحات لازم را در مورد سابقه و مهارت و تسلط استاد و مهمتر اینکه تا چه حد میتوانند برای شما مفید باشند خواهم داد. معیار من برای دسته بندی اساتید آیلتس میزان آگاهی و آشنایی با مفاد آزمون آیلتس، تسلط استاد آیلتس به روش تدریس آیلتس، سابقه و تجربه، تعداد دانشجویان آیلتس موفق، درک کامل و شفاف از مفاهیم آیلتس، تسلط به تصحیح رایتینگ آیلتس دانشجویان آیلتس، تسلط کلی به زبان انگلیسی، مدرک تحصیلی ، اعتبار دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده است، مدارک جانبی مانند TESOL - TEFL - CELTA -DELTA، مدرس تدریس آیلتس و خیلی موارد دیگر خواهد بود. 

استاد آیلتس نیتیو انگلیسی زبان

استاد نیتیو آیلتس لزوما باید متولد یکی از کشورهای آمریکا، استرالیا، نیوزلند، انگلستان، کانادا و بطور کلی کشوری باشد که زبان اول و مادری ان کشور انگلیسی میباشد و گرنه متولدین کشورهای دیگر مانند دبی، امارات متحده عربی، هند و مانند اینها که زبان دوم آنها انگلیسی هست استاد نیتیو زبان و آیلتس به شمار نمی آیند چرا که اینها زبان انگلیسی را بصورت طوطی وار در کوچه و خیابان یاد گرفته اند و الارغم اینکه خیلی تند و روان صحبت میکنند پر از اشکالات گرامری و تلفظی هستند و فقط ادعای نیتیو بودن دارند بنابراین گول این افراد را نخورید. با در نظر گرفتن اینکه یک نیتیو آمریکایی چرا باید ایران را برای زندگی و تدریس زبان به عنوان شغل خود انتخاب کند متوجه میشوید که استاد آیلتس نیتیو اصلا در ایران وجود ندارد و تنها راه برای داشتن و استفاده از این اساتید آیلتس استفاده از کلاس آنلاین آیلتس است که در صورت تمایل شما ما این اساتید را به شما معرفی میکنیم ولی در نظر داشته باشید که باید از لحاظ سطح عمومی زبان در حدی باشید که به راحتی یک انگلیسی زبان را بفهمید وگرنه مطالب پیچیده آیلتس را چطور میخواهید متوجه شوید؟! و اگر سطح زبان عمومی شما در سطح یک نیتیو انگلیسی نیست ما به شما استاد آیلتس در حد نیتیو ولی فارسی زبان را پیشنهاد میکنیم تا علاوه بر اینکه از لهجه در حد نیتیو او استفاده میکنید و یاد میگیرید بتواند مطالب و مفاهیم آیلتس را در صورت لزوم به فارسی هم برای شما توضیح دهد و رفع ابهامات کند.

استاد آیلتس در حد نیتیو و با تجربه

بهترین استاد آیلتس برای دانشجویان ایرانی استاد آیلتس در حد نیتیو با لهجه خوب امریکایی یا انگلیسی هست که تجربه طولانی در آموزش آیلتس دارد چرا که این اساتید همه چیز را با هم دارند و به اصطلاح هر چه خوبان همه دارند اینها تنها دارند یعنی تقریبا همه فاکتورهایی که یک استاد آیلتس خوب را میسازد دارند مثل : لهجه نیتیو ، تجربه تدریس آیلتس ، مدارک تحصیلی بالا دکترا یا ارشد زبان انگلیسی، مدارک تدریس آیلتس از کالجهای معتبر دنیا مثل کمبریج و مهم تر از همه تسلط به زبان فارسی و انگلیسی بصورت همزمان برای اینکه مطمئن باشید کاملا دروس را میفهمید و مجبور نیستید از قسمتهایی از حرفهای استاد را که متوجه نمیشوید صرف نظر کنید و دچار سئو تفاهم نمیشوید.

استاد آیلتس با هزینه مناسب

خیلی از متقاضیان آیلتس به دنبال یک استاد آیلتس با هزینه کم هستند چون سعی دارند در هزینه های زندگی اشان به هر شکلی که شده صرفه جویی کنند بنابراین از نظر این گروه بهترین استاد آیلتس ارزانترین آن است بدون در نظر گرفتن این نکته که آنها تمام زندگی خود را برنامه ریزی کرده اند تا مهاجرت کنند و تاوان این کار برایشان خیلی سنگین خواهد بود و علاوه بر هدر رفتن هزینه ای که برای این کلاس میکنند وقت و زمان خود را هدر میدهند و به نتیجه ای نمیرسند و بطور کلی از رفتن به یک کشور انگلیسی زبان برای تحصیلی یا برای زندگی نا امید میشوند یا پس از مدتی به این موضوع پی میبرند و معلم آیلتس خود را عوض میکنند و از یک استاد با تجربه استفاده میکنند. بنابراین لطفا در انتخاب استاد خود صرف به هزینه توجه نکنید برای اینکه در بیشتر مواقع 2 جلسه آموزش آیلتس با یک استاد تازه کار معادل 1 جلسه یک استاد آیلتس با سابقه نخواهد بود. ولی به جای یک استاد ارزان آیلتس ما به شما دوره نیمه خصوصی دو نفره آیلتس را پیشنهاد میکنیم که هم هزینه آن کم است و هم شما از یک استاد با تجربه آیلتس بهره میبرید که در ادامه مقاله برایتان شرایطش را توضیح داده ام.

استاد آیلتس برای دوره آیلتس تک مهارت

برای گذراندن یک دور تک مهارت آیلتس و افزایش نمره در یک اسکیل آیلتس شما نیاز به استاد آیلتس مختص آن مهارت دارید یعنی کسی که مثلا در رایتینگ آیلتس حرف اول را میزند و تسلط خاصی در تدریس WRITING دارد چون حتی اساتید با تجربه آیلتس هم در یک مهارت تخصص بیشتری دارند یا علاقه بیشتری به تدریس دارند. برای اطلاع از شرایط دوره آیلتس تک مهارت بر روی لینک زیر کلیک کنید تا با انواع دوره تک مهارت آشنا شوید

 انواع دوره تک مهارت آیلتس

استاد آیلتس برای دوره جامع

دوره جامع آیلتس بهتر است که با یک استاد با تجربه که تسلط کافی به همه مهارتها دارد برداشته شود یا اینکه ما برای هر مهارت آیلتس متخصص خاص خودش را برای شما انتخاب میکنیم چون واقعیت این است که تعداد استاد آیلتس که مسلط به هم مهارتها باشد انگشت شمار است ولی به راحتی میتوانیم برای هر اسکیل آیلتس یک استاد خوب انتخاب کنیم مثلا اساتید زیادی هستند که SPEAKING آیلتس را به خوبی درس میدهند ولی ما برای مهارت دیگر شما مثلا WRITING از یک استاد متخصص مقاله نویسی آکادمیک استفاده میکنیم و لزومی ندارد شما همه مهارتها را با یک استاد کار کنید درست مثل اینکه شما در دانشگاه همه دروس را با یک استاد بر نمیدارید و فقط در مدارس و در سطوح پایین این اتفاق می افتد که یک معلم هم دروس دبستان را درس میدهد ولی در دانشگاه چون مباحث تدریس تخصصی میشود هر درس استاد خودش را دارد.

انواع دوره جامع آیلتس چهار مهارت

نمونه سوالات آیلتس دوره های اخیر در سراسر دنیا

ما در وبسایت رسمی دکتر آرین کریمی کلکسیون بزرگی از منابع آیلتس دنیا را داریم که از حداقل 15 سال پیش تا به امروز در یک مجموعه جمع آوری شده اند بنابراین شما با رفتن به بخش زیر به راحتی به جدیدترین منابع آیلتس 2023 و 2024 دسترسی خواهید داشت همچنین میتوانید سوالات آیلتس از سال 2010 به بعد را ببنید و با نمونه سوالات امروز آیلتس مقایسه کنید تا متوجه شوید که تغییر چندانی در فرمت تست بوجود نیامده است و مطمئن شوید که با کار کردن این نمونه سوالات آیلتس و آشنایی کامل با تستها دیگر نگرانی وجود نخواهد داشت که در روز آزمون با سوالات جدیدی روبرو شوید.

بزرگترین کلکسیون منابع آیلتس ایران و دنیا
معرفی وبسایت آیلتس بلاگ برای منابع آیلتس بیشتر

استاد آیلتس برای دوره حضوری آیلتس

استاد آیلتس کلاس حضوری با اساتید آنلاین آیلتس متفاوت هستند یعنی خیلی از اساتید آیلتس ترجیح میدهند که آنلاین درس بدهند و چون وقتشان پر است انگیزه ای برای برگزاری کلاس حضوری آیلتس ندارند ولی ما برای دوره حضوری آیلتس از اساتیدی استفاده میکنیم که کلاس حضوری را ترجیح میدهند و کار کردن با اینترنت و کامپیوتر برایشان جذاب نیست و به اصطلاح شیوه سنتی و کلاس حضوری را بیشتر قبول دارند و درست مثل شما فکر میکنند که نتیجه بهتری میدهد. برای آشنایی با اساتید آیلتس حضوری ما به بخش زیر بروید:

 دوره حضوری آیلتس و اساتید

استاد آیلتس برای دوره آنلاین آیلتس

برای دوره آیلتس آنلاین اساتید بیشماری وجود دارد و هیچ محدودیتی وجود ندارد با انتخاب کلاس آنلاین آیلتس همه محدودیتها به یکباره برداشته میشود یعنی اینکه شما به راحتی میتوانید استاد نیتیو آیلتس داشته باشید یا از هر استادی که در زمینه تدریس آیلتس با تجربه تر است استفاده کنید چون که دیگر مقید به زمان و مکان نیستید . در خیلی موارد یک استاد آیلتس که مثلا در شمال ایران زندگی میکند خیلی با تجربه تر از یک استاد آیلتس که در تهران زندگی میکند هست و با کلاس آنلاین شما میتوانید بر اساس فاکتورهای دیگر به جز مکان را برای خودتان برگزینید. برای آشنایی با انواع دوره های آنلاین آیلتس و اساتید آن به قسمت زیر بروید

انواع دوره آیلتس آنلاین و انواع اساتید آیلتس آنلاین

استاد آیلتس برای دوره نیمه خصوصی آیلتس دو نفره با نصف هزینه

دوره نیمه خصوصی آیلتس بهترین گزینه در شرایط اقتصادی کنونی ایران و برای کسانی است که محدودیت بودجه دارند ولی با این روش مجبور نیستید یک استاد سطح پایین را انتخاب کنید که هزینه نصف شود بلکه هزینه را با یک دانشجوی دیگر نصف میکنید و در واقع همان کیفیت کلاس خصوصی آیلتس را خواهید داشت آن هم با یک استاد خوب آیلتس چون حضور یک نفر دیگر تاثیر چندانی در کیفیت کلاس نخواهد داشت بلکه در خیلی از موارد داشتن یک پارتنر آیلتس خوب میتواند روحیه رقابتی ایجاد کند و علاوه بر آن شما میتوانید با پارتنر خوب برای مطالعه گروهی برنامه ریزی کنید و حتی اشکالاتتان را با هم رفع کنید و تامل خوبی داشته باشید.

انواع دوره نیمه خصوصی آیلتس و شرایط ثبت نام

بهترین مراکز برای آزمون آیلتس از دیدگاه اساتید آیلتس برتر

پرتکرار ترین سوالی که همیشه از دانشجویان آیلتس شنیده ام این است که استاد شما کدام مرکز آیلتس را پیشنهاد میکنید که ثبت نام کنم و امتحان بدم؟ در واقع همه سنترهای آیلتس خوب هستند و پیشنهاد ما بر اساس تجربیات دانشجویان قبلی خودمان هست که البته بسیار محدود است ولی سعی میکنیم سنتری را که اخیرا دانشجویان دیگرمان امتحان دادن و راضی بودن را به شما معرفی کنیم . سوال دیگر این است که میپرسند آیا ایران امتحان آیلتس بدیم نمره بیشتری میگیریم یا خارج از ایران در کشورهای همسایه نظیر ارمنستان، ترکیه و ... که به نظر من تفاوت اندکی وجود دارد ولی نه اینکه مثلا 2 نمره اختلاف وجود داشته باشد و حداکثر این اختلاف نیم نمره است که چون در بخشهای رایتینگ و اسپیکینگ آیلتس سلیقه ای نمره داده میشود ممکن است اگزمینر آیلتس نیم نمره کمتر یا بیشتر به شما بدهد ولی بطور کلی مراکز معتبر آزمون آیلتس ایران را در زیر به شما معرفی میکنم

مراکز معتبر آزمون رسمی آیلتس در ایران

نکات مهم در آیلتس از نظر بهترین اساتید آیلتس

در یادگیری آیلتس نکات مهم بسیاری وجود دارد که در این مقاله نمیگنجد و به اصطلاح آیلتس هم مانند کنکور ایران یک آزمون 1000 نکته هست و به خاطر باشید که یادگیری آن فقط با فیلمهای آموزشی آیلتس و خواندن مقالات آیلتس در سایتهای آیلتس مختلف امکان پذیر نیست و شما نیاز به یک مربی خوب آیلتس برای گرفتن فید بک مناسب و اصلاح اشکالات شما در بخشهای مختلف آیلتس دارید ولی با این حال در بخش زیر میتوانید ویدیو آموزشی نکات اسپیکینگ آیلتس از دیدگاه دکتر آرین کریمی را ببنید

نمونه کلاس SPEAKING آیلتس دکتر آرین کریمی و اصطلاحات مفید اسپیکینگ
شنبه, 07 بهمن 1402.

تدریس خصوصی آیلتس

تدریس خصوصی آیلتس و 9 نکته و ترفند حیاتی که باید بدانیم: بسیاری از معلمان بار اول و کسانی که آیلتس را تدریس نکرده اند، اغلب با اولین ذکر نام آیلتس از آن وحشت دارند. اکثر آنها آن را به عنوان یک جنبه بسیار فنی از آموزش ESL در یک امتحان می دانند که اگر در امتحان شرکت کنند احتمالاً مردود می شوند! این نمی تواند دور از واقعیت باشد. بله، آیلتس یک آزمون بسیار فنی است که به دانش آموزانی که به ساختار پایبند هستند، امتیاز بیشتری می دهد. اما با یادگیری چند نکته و ترفند در مورد امتحان و روش‌های کمک به دانش‌آموزان، به دانش‌آموزان خود کمک می‌کنید تا در جهت کسب نمره مورد نیاز خود در مسیر درست حرکت کنند و ضمن ایجاد مهارت‌های خود در تدریس، به آنها کمک کنید. معلمان آیلتس همچنین باید به خاطر داشته باشند که دروس تخصصی ESL، مانند آیلتس، تافل اغلب بسیار بالاتر از زبان انگلیسی عمومی هستند، بنابراین اساتدی زبانی که می‌خواهند در آمد بیشتری به دست آورند، باید کمی وقت بگذارند. برای آموزش آزمون های بین المللی و تدریس خصوصی آیلتس شما نیاز به اعتماد بنفس دانش و مهارت کافی دارید.

ویدیو نمونه تدریس خصوصی آیلتس دکتر آرین کریمی

تدریس خصوصی آیلتس و متدولوژی آیلتس

1. به آنها نشان دهید که تدریس خصوصی آیلتس یعنی چی!

در ابتدای دوره، برای اینکه به آن‌ها بفهمید هدفشان چیست، با یک امتحان تمرینی شروع کنید. این ساختار، مفهوم زمان بندی و ماهیت جدی مطالعه ای را که آنها باید تا زمان امتحان خود انجام دهند را نشان می دهد. باید به دانش‌آموزان بگویید که آیلتس پیاده‌ روی در پارک نیست، و اگر آنها به‌طور جدی می‌خواهند نمره خود را بهبود ببخشند، واقعاً باید تلاش کنند و برای کسب نمره‌ای که می‌خواهند تلاش کنند. همچنین باید به دانش آموزان بازخورد صادقانه در مورد سطح آنها داده شود. به آنها امید کاذب ندهید اگر دانش آموز در سطح پایه است، به او قول نمره 6.5 آیلتس ندهید. با آنها صادق باشید. ممتحنین آیلتس می گویند که میانگین پیشرفت برای یک دانش آموز معمولی که به طور منظم مطالعه می کند به ازای هر شش ماه مطالعه 0.5 افزایش می یابد که البته ما این این ارتقا را با تدریس خصوصی آیلتس صحیح به 2 نمره ارتقا داده ایم

2. روی نقاط ضعف آنها در تدریس خصوصی آیلتس تمرکز کنید

پس از آزمون تمرینی باید به خوبی نقاط ضعف آنها را بشناسید. آزمون آیلتس به چهار بخش ریدینگ، صحبت کردن، شنیدن و نوشتن تقسیم می شود. در حالی که باید تمام جنبه های آزمون را آموزش دهید، روی نقاط ضعف دانش آموزان تمرکز کنید و فعالیت های اضافی برای آنها فراهم کنید. در صورت لزوم آن را به اصول اولیه برگردانید و اگر اشتباهات ساده ای مرتکب شدند، آنها را وادار به نوشتن جملات ساده کنید.

3. تدریس خصوصی آیلتس یعنی ساختار، ساختار، ساختار!

یکی از نکات مهم در مورد آموزش خصوصی آیلتس این است که اکثر سوالات مشابه هستند و حتی با وجود اینکه سطح دشواری آنها در سراسر جهان افزایش می یابد، همه آنها را می توان در یک ساختار نوشت. با تکالیف نوشتاری، اطمینان حاصل کنید که دانش‌آموزان تمام اطلاعات لازم را در یک مقاله گنجانده‌اند، مانند بیانیه پایان‌نامه، جملات موضوعی، ایده‌های پشتیبان، پاراگراف‌هایی که به خوبی ساخته شده‌اند و نتیجه‌گیری بدون اطلاعات جدید. دستیابی به این فرمول نیمه راه رسیدن به یک نمره آیلتس مناسب است. برای نوشتن، یکی از کارهای مورد علاقه ما چیزی است که ما آن را "مینی مقاله" می نامیم. یک مقاله کوتاه با تمرکز بر ساختار به جای محتوای کلی، مهارت های دانش آموزان را ایجاد می کند. دانش آموز باید یک مقدمه، پاراگراف بدنه و یک نتیجه بنویسد. این کار را می توان در پایان کلاس آیلتس انجام داد و دانش آموزان می توانند پاسخ های خود را بخوانند.

4. در آیلتس زمان همه چیز است!

پس از اینکه دانش آموزان ساختار سؤالات را آموختند، مهم است که یاد بگیرند تکالیف را در محدوده زمانی تعیین شده تکمیل کنند. با دشوارتر شدن سؤالات در بخش خواندن آیلتس، دانش آموزان باید زمان بیشتری را برای سؤالات صرف کنند. به عنوان مثال، تسک ریدینگ آیلتس شامل سه قسمت است که به طور فزاینده ای دشوار می شود. به جای اینکه برای هر کدام 20 دقیقه وقت بگذارند، باید 15 دقیقه برای اول، 20 دقیقه برای دوم و 25 دقیقه برای سوم وقت بگذارند.

5. PPP - برنامه ریزی، تولید، اصلاح در تدریس خصوصی آیلتس

برنامه ریزی، تولید، اثبات - اینها کلیدهای بخش نوشتن و تدریس خصوصی آیلتس هستند. دانش آموزان باید از پیامدهای ساختاری که کار آنها بر نمره کلی آیلتس آنها دارد آگاه شوند. با برنامه ریزی، دانش آموز خطر نوشتن هر کلمه ای را که به ذهنشان خطور می کند و چسبیدن به ساختاری که در طرح تعیین شده است را کاهش می دهد. خواندن و اصلاح دوباره نیز مهم است، زیرا دانش آموزان با بکاربردن گرامر نامناسب و اشتباهات املایی نمره خود را از دست می دهند - یک راه آسان برای از دست دادن نمره.

6. تدریس خصوصی آیلتس و ترفندهای گوش دادن در بخش شنیداری آیلتس

خوب، نه به شدت آموزش روشهای تقلب، بلکه روش هایی برای کمک به دانش آموزان در گوش دادن. دانش‌آموزان می‌توانند در فاصله 1 دقیقه و 30 ثانیه‌ای در تمرینات شنیداری به سؤالات نگاه کنند. این باید به دانش آموزان خلاصه ای از آنچه را که به آن گوش می دهند، مانند موضوع و واژگان احتمالی مربوطه ارائه دهد. این باید دانش آموزان را قادر سازد تا از قدرت پیش بینی خود استفاده کنند. همچنین با گوش دادن، دانش آموزان باید با دقت به کلمات «اشتباه» گوش دهند. نمونه ای از این موارد جایی است که روز، تاریخ یا مکان توسط گوینده تصحیح می شود. به عنوان مثال، گوینده ممکن است بگوید "پس، ما در روز سه شنبه ملاقات خواهیم کرد، اوه نه.. چهارشنبه". دانش‌آموزان باید مراقب باشند که اطلاعات صحیح را بدست بیاورند، زیرا گاهی اوقات با اولین پاسخ حواسشان پرت می‌شود و تصحیح را نمی‌شنوند.

7. صحبت کردن - این چیزی است که در تدریس خصوصی آیلتس کمتر توجه میشود ولی اهمیت دارد

در تکلیف اول، دانش آموزان باید تا حد امکان اطلاعات بیشتری ارائه دهند. این به دانش آموز اجازه می دهد تا مهارت های گفتاری خود را با استفاده از حجم وسیعی از واژگان نشان دهد. در زیر یک نمونه آورده شده است.

مثال بد

ممتحن: از کجا می آیی؟

دانشجو: ملبورن

مثال خوب

ممتحن: از کجا می آیی؟

دانشجو: خب، من در اصل اهل ملبورن استرالیا هستم که مرکز ایالت ویکتوریا است. جمعیتی بالغ بر 3000000 شهروند را در خود جای داده است و تعدادی رویداد ورزشی شناخته شده را در خود جای داده است.

حتی برای سوالات بسته، دانش آموز همچنان باید تا حد امکان اطلاعات ارائه دهد.

مثال بد

ممتحن: آیا شغل پاره وقت دارید؟

دانشجو: نه.

مثال خوب

ممتحن: آیا شغل پاره وقت دارید؟

دانش آموز: نه، اما در تعطیلات مدرسه به عمویم در رستوران غذاهای دریایی اش کمک می کردم. خیلی شلوغ بود و من مجبور بودم مهمان ها را سر میزشان راهنمایی کنم.

8. اسکنینگ و اسکیمینگ در ریدینگ آیلتس

وقتی نوبت به خواندن می رسد، زمان بندی نقش حیاتی ایفا می کند. اگر دانش‌آموز زمان را از دست بدهد، می‌تواند متوجه شود که پنج دقیقه فرصت دارد تا یک تمرین کامل خواندن را انجام دهد. یکی از بهترین راه‌ها برای به حداقل رساندن زمان‌بندی، بررسی و اسکن در خواندن است. بررسی و اسکن شامل جستجوی اطلاعات خاصی مانند تاریخ ها، نظرات، نقل قول ها، مقایسه ها یا هر چیزی است که ممکن است در مقاله مهم باشد. دانش آموزان باید نگاهی سریع به سوالات داشته باشند، متن را برای هر گونه اطلاعات مهم بررسی کنند، سپس به عقب برگردند و در حین پاسخ دادن به سوالات، اطلاعات خاصی را جستجو کنند. اگر دانش آموزی متن ریدینگ را کلمه به کلمه بخواند، هرگز کار خواندن را به موقع انجام نمی‌دهد، بنابراین بررسی و اسکن برای کسب نمره بالا در بخش خواندن آزمون ضروری است. با تدریس خصوصی آیلتس و نکات بخش ریدینگ ما کمک بزرگی به شما خواهیم کرد.

9. آیلتس تضمینی یعنی: تمرین، تمرین، تمرین!

نکته نهایی در مورد آزمون آیلتس که دانش آموزان برای موفقیت باید انجام دهند این است که تا آنجا که می توانند تمرین کنند. انجام تمرینات و تست های تمرینی مفید است، اما در طول زمان می تواند منجر به فرسودگی شغلی شود. دانش آموزان همچنین می توانند درک قوی از ساختارهای دستوری، صحبت کردن و گوش دادن از طیف گسترده ای از منابع رسانه ای به دست آورند. تماشای اخبار باید بتواند به دانش‌آموزان کمک کند تا واژگان مربوط به علوم را که ممکن است در آزمون ریدینگ بیایند، کمک کند و درعین حال طیفی از لهجه‌های مختلف را برای آنها فراهم کند. خواندن مجلات یا مقالات خبری یک راه عالی برای بهبود سرعت مطالعه است.

بنابراین، شما نه نکته و ترفند حیاتی که می توانید به دانش آموزان خود که در آزمون آیلتس شرکت می کنند را دارید تا منتقل کنید. با دنبال کردن این مراحل و استفاده از برخی مواد امتحانی آیلتس، هیچ دلیلی وجود ندارد که معلم ESL نتواند به دانش آموز خود در رسیدن به هدف خود برای امتحان کمک کند.

آیا تجربه تدریس کلاس های آمادگی آیلتس را دارید؟ چگونه بود؟ تجربیات خود را در تدریس خصوصی آیلتس با ما به اشتراک بگذارید، خوشحال میشویم!

ویدیو نمونه تدریس خصوصی آیلتس دکتر آرین کریمی و آشنایی با سوالات و فرمت تست آیلتس

10 نکته برای اینکه یک معلم آنلاین شگفت انگیز آیلتس باشید

در دهه گذشته، تعداد افرادی که به صورت آنلاین تدریس می‌کنند، افزایش یافته است و با شیوع اخیر ویروس کرونا، این روش به روشی محبوب‌ تر برای دانش‌آموزان برای تحصیل تبدیل شده است. به همین دلیل اخیراً تعداد معلمان آیلتس آنلاین افزایش یافته است.

در این مقاله، من قصد دارم نکاتی را برای تبدیل شدن به یک معلم آنلاین عالی به شما ارائه کنم.

1. فرمت تست آیلتس را به خوبی بشناسید

اگر آزمون آیلتس را به خوبی نشناسید، معلم خصوصی آیلتس خوبی نخواهید بود. این باید برای همه واضح باشد، بنابراین قبل از شروع اولین درس مطمئن شوید که آن را کاملاً می دانید. اگر می خواهید در مورد آیلتس بیاموزید، می توانید به راحتی اطلاعات آنلاین را پیدا کنید. می‌توانید وب‌ سایت رسمی آیلتس را بررسی کنید یا یک نسخه از یک کتاب آیلتس مفید را انتخاب کنید. من توصیه هایی در مورد کتاب هایی دارم که می توانید در اینجا استفاده کنید. به یاد داشته باشید که در بسیاری از موارد، دانش‌آموزان شما ساختار امتحان را کاملاً می‌دانند و برای دریافت راهنمایی در مورد نحوه کسب نمره بهتر نزد شما خواهند آمد. با این حال، باید اطلاعات کافی در مورد ساختار امتحان داشته باشید تا به آنها کمک کنید و همچنین افسانه هایی را که شنیده اند از بین ببرید.

2. زبان انگلیسی کامل بشناسید تا در تدریس خصوصی آیلتس موفق شوید

برای آیلتس تا حد امکان انگلیسی یاد بگیرید. خوب، پس شاید لازم نباشد ریشه شناسی تک تک کلمات را بدانید و لازم نیست در گرامر متخصص مطلق باشید... اما واقعا مهم است که شما فقط یک استاد نیتیو زبان نباشید. بیایید با آن روبرو شویم: این روزها، در بریتانیا و ایالات متحده، سیستم های آموزشی ما در مورد یادگیری گرامر ما را ناکام می گذارند. ما قوانین نقطه گذاری یا حتی زمان های صحیح برای استفاده را نمی دانیم. مایه شرمساری است. در آزمون آیلتس، دانش‌آموزان شما بر اساس گرامرشان مورد قضاوت قرار می‌گیرند، بنابراین شما باید به اندازه کافی بدانید که چگونه به آنها نمره بالا را بیاموزید. برای قرار دادن صحیح کاما نیازی به دانستن تک تک قوانین ندارید، اما مطمئناً باید اصول اولیه را بدانید. اگر این مطالب را ندانید، دانش‌آموزان شما متضرر خواهند شد و این منصفانه نیست. من این مقاله را چند هفته پیش نوشتم که واقعاً چقدر دستور زبان باید بدانید. به عنوان یک نیتیو، تسلط بر آن زمان زیادی طول نخواهد کشید. فقط چند ساعت را برای مطالعه در طول یک هفته اختصاص دهید و صادقانه بگوییم، احتمالاً قبل از شروع تدریس آنلاین آیلتس، این برای تقویت مهارت های دستور زبان خود کافی است.

3. در ساعات کاری خود برای تدریس خصوصی آیلتس انعطاف پذیر باشید

“I” در آیلتس مخفف “International” است. این بدان معناست که دانش آموزان شما از سراسر جهان خواهند آمد. مطمئناً، آیلتس در برخی کشورها محبوب‌ تر از کشورهای دیگر است، اما از نظر تئوری می‌توانید تقریباً از هر جایی دانشجو داشته باشید. در دو هفته گذشته، به دانش‌آموزانی از موارد زیر آموزش داده‌ام: چین، ژاپن، ویتنام، مالزی، ازبکستان، ایتالیا، اسپانیا، شیلی و ... اگر بخواهم تعداد کشورهایی را که در سال گذشته دانش‌آموزانشان را تدریس کرده‌ام بشمارم، احتمالاً به صد کشور می‌رسد! بنابراین بله، آیلتس بسیار بین المللی است. این به این معنی است که شما با مناطق زمانی مختلفی سر و کار خواهید داشت. بنابراین باید نسبت به آنچه که آنها مؤدبانه آن را «ساعات غیرقابل معاشرت» می نامند، باز باشید. اگر اهل شبگردی هستید، احتمالاً برای شما مشکلی نیست. من شخصاً در آسیا زندگی می کنم و اکثر دانش آموزان من از این نقطه از جهان هستند، اما گاهی اوقات لازم است ساعات کاری را با دانشجویان اروپایی یا آمریکای جنوبی و کانادایی خود هماهنگ کنم. انعطاف پذیری به شما کمک می کند کلاس های بیشتری رزرو کنید.

4. یک زبان دیگر را یاد بگیرید

من هرگز با دانش آموزانم به جز انگلیسی به زبان دیگری صحبت نمی کنم. دلایل مختلفی برای آن وجود دارد، اما در اصل متوجه می شوم که مجبور کردن دانش آموزانم به استفاده از زبان انگلیسی برای آنها مفید است. پس چرا توصیه کردم زبان دیگری را یاد بگیرید؟افرادی که به زبان دوم صحبت می کنند، مهارت های ارتباطی بسیار بهتری نسبت به افرادی که بلد نیستند، دارند. وقتی به زبان دوم صحبت می کنید چیزهای اساسی وجود دارد که بسیاری از تک زبانان نمی دانند. به عنوان مثال، یادگیری یک زبان دیگر واقعاً سخت است!به طور جدی، بسیاری از افرادی که فقط به یک زبان صحبت می کنند، نمی توانند استرس و مشکلات ناشی از یادگیری زبان دوم را درک کنند. آنها متوجه نمی شوند که حتی پس از سال ها مطالعه، چیزهای زیادی وجود دارد که شما نمی فهمید. لازم نیست بیرون بروید و به زبان ژاپنی یا هر چیز دیگری مسلط شوید... فقط چند کلاس بخوانید و به زودی خواهید دید که چقدر سخت است. این به شما یاد می دهد که چگونه با دیگران ساده تر ارتباط برقرار کنید. تعجب خواهید کرد که چگونه بسیاری از جوانان غربی فقط انگلیسی صحبت می کنند و سپس سعی می کنند آن را آموزش دهند... آنها خیلی سریع صحبت می کنند و فکر می کنند که بلندتر صحبت کردن به شما کمک می کند تا منظورشان را به درستی درک کنند. 

5. صبر یک فضیلت است. یکی از بزرگاش.

من به شما توصیه کردم (سعی کنید) زبانی را یاد بگیرید تا بفهمید برقراری ارتباط با کسی به غیر از زبان مادری چقدر دشوار است. این به شما کمک می کند دانش آموزان خود را بهتر درک کنید و شاید کمی صبر به آنها نشان دهید. وقتی چیزی را یاد می گیرید، به یک معلم صبور نیاز دارید که شما را راهنمایی کند. هر کسی که سعی کرده چیزی را با یک هیولای قلدر و فریاد بر سر کلاس یاد بگیرد، می‌داند که واقعاً چقدر کمک می‌کند. در عوض، کسی را می خواهید که با آرامش شما را در درس راهنمایی کند. وقتی به شخصی آنلاین آموزش می دهم، باید به خاطر داشته باشم که او اشتباهات مشابه را بارها و بارها مرتکب می شود ... مغز انسان اینگونه است. تنها تعداد انگشت شماری از افراد بسیار خوش شانس می توانند به سرعت چیزها را جمع آوری کنند و از آزمایش و خطا اجتناب کنند. به این ترتیب، باید به آموزش آهسته و روشمند زبان جدید و سپس ارائه بازخورد سازنده در مورد آن عادت کنید.

6. نحوه ارائه بازخورد در کلاس خصوصی آیلتس را بیاموزید

در نکته قبلی به بازخورد اشاره کردم. وقتی در حال یادگیری زبان هستید، به بازخورد نیاز دارید. در واقع، حرکت رو به جلو بدون آن باورنکردنی دشوار است. شما باید بتوانید بازخورد خوبی بدهید و صادقانه بگویم، راه‌های زیادی برای انجام آن وجود دارد که من نمی‌توانم آنها را در اینجا فهرست کنم. یکی از راه‌ها، فرمول‌ بندی مجدد است، یعنی استفاده از کلمه یا عبارتی که اشتباه کرده‌اند، اما استفاده درست از آن. مثلا:

دانشجو: هفته آینده با دوستم به سینما می رویم.

معلم: اوه واقعا؟ هفته آینده با دوستت به سینما می روی؟

در مورد آن فکر کنید... وقتی بچه بودید چگونه زبان یاد گرفتید؟ پدر و مادرت ناخودآگاه تو را اینگونه اصلاح کردند. راه دیگری که کار می کند یادداشت برداری و ارائه بازخورد بعداً در درس است. من تمایل دارم از این با دانش آموزان سطح بالاترم استفاده کنم زیرا آنها می توانند منظور من را بفهمند و بر اساس آن عمل کنند. همچنین، در این مرحله شما واقعاً می توانید بفهمید که آنها باید بدانند - یعنی معمولاً چه اشتباهاتی انجام می دهند.

7. نحوه برنامه ریزی و ساختار یک درس برای تدریس خصوصی آیلتس را بدانید

یک معلم آنلاین عالی آیلتس می داند که چگونه یک درس را برنامه ریزی و ساختار دهد. البته، این کاملاً به درس و دانش‌ آموزان شما و برخی چیزهای دیگر بستگی دارد ... به عبارت دیگر، توصیف آن در اینجا دشوار است. اگر موسسه زبانی ای دارید که در آن کار می‌کنید، احتمالاً برنامه‌های درسی خود را از آن‌ها دریافت می‌کنید، اما اگر آزاد هستید، پس باید آن را کشف کنید. همچنین کاملاً به این بستگی دارد که آیا این کلاس خصوصی آیلتس تک نفره است یا اینکه چند دانش آموز دارید.

رایج‌ ترین نوع درس من، درس‌های گفتاری تمرینی ساده است. من یک آزمون آزمایشی آیلتس را با دانش آموزانم برگزار می کنم و سپس در مورد عملکرد آنها بازخورد می دهم. صادقانه بگویم، به تلاش بسیار کمی نیاز دارد. با این حال، اگر من در حال تدریس یک نکته گرامری هستم، باید آن را با دقت برنامه ریزی کنم. اگر برنامه ریزی درسی را یک مشکل می بینید، مکان های زیادی وجود دارد که می توانید برای یافتن برنامه ها یا فعالیت های از پیش ساخته شده بروید.

8. مطمئن شوید که اتصال اینترنت شما بسیار سریع است

این واقعا واضح است. اینترنت کند = مشکلات، وقتی در نظر بگیرید که برخی از دانش‌ آموزان شما از مکان‌هایی با اینترنت ضعیف می‌آیند و در حال حاضر مشکلاتی در ارتباط وجود دارد که باعث اختلال در ارتباطات می‌شود، به اندازه کافی یک چالش خواهد بود..مطمئن شوید که مال شما تا حد امکان سریع است تا این را جبران کنید.

9. مواد و نرم افزار خود را با دقت انتخاب کنید

این نکته طیف گسترده ای از چیزها را پوشش می دهد و باز هم کاملاً به نحوه آموزش شما بستگی دارد. من از نظر نرم افزاری برای تدریس آنلاین آیلتس معمولا از اسکایپ استفاده می کنم. قابل اعتماد و رایگان است و تقریباً در سراسر جهان در دسترس است. شما حتی می توانید از آن برای آموزش دانش آموزان چینی استفاده کنید - بیشتر اوقات. من در واقع از وی چت برای دانش آموزان چینی استفاده می کنم. اگر چند دانش آموز دارید، ممکن است چیزی مانند زوم را ترجیح دهید.

در مورد مواد آموزشی... خب، انتخاب های شما بی پایان است. اگر در حال تدریس مکالمه آیلتس هستید، می توانید فقط از سوالات تمرینی استفاده کنید و سپس بازخورد ارائه دهید. در زیر می توانید لیست خوبی از سوالات را پیدا کنید. با این حال، ممکن است بخواهید در یوتیوب برای چند نمونه تست اسپیکینگ خوب جستجو کنید. در مورد کتاب‌ها، می‌توانید کتاب‌های کمبریج را امتحان کنید یا فهرستی از کتاب‌های درسی مفید در اینجا وجود دارد. تدارکات تدریس آنلاین می‌تواند استفاده از کتاب درسی را سخت کند... من گاهی صفحه‌ ای از کتاب را اسکن می‌کنم و سپس آن را برای دانش‌آموزم می‌فرستم تا روی صفحه رایانه‌ اش بیاورد. سپس مواد را با هم کار می کنیم.

 بزرگترین مجموعه سوالات آیلتس دنیا

10. خودتان را از جمعیت جدا کنید

امروزه آموزش آنلاین یک تجارت بزرگ است. این فرصت‌های زیادی ایجاد می‌کند، اما متأسفانه به این معناست که هزاران معلم واقعاً بی‌ رحم وجود دارند. هنگامی که آموزش آیلتس را به صورت آنلاین شروع می کنید، به زودی متوجه خواهید شد که در حال رقابت با افراد مختلفی هستید، از جمله افراد غیر بومی که درک ضعیفی از زبان دارند و افراد بومی که واقعاً نمی دانند چگونه تدریس کنند. اگر بتوانید خود را از جمعیت متمایز کنید، می توانید خود را به بالای هرم برسانید. این آسان نیست و ممکن است در ابتدا مجبور شوید با پول کمتری نسبت به آنچه می خواهید تدریس کنید، اما این کار سخت و تجربه در نهایت نتیجه خواهد داد.

بهترین بودن به این معنی است که واقعاً به دانش آموزان خود اهمیت می دهید، چیزهای درست را برای آموزش به آنها بدانید، بدانید چگونه به آنها آموزش دهید و مانند یک حرفه ای عمل کنید. می‌تواند وسوسه‌ انگیز باشد که از رختخواب بیرون بیایید و به کسی با لباس خواب آموزش دهید و حداقل اهمیت لازم را به او بدهید... اما ممکن است بعد از آن کلاس شما رزرو نشود. با وجود بسیاری از معلمان دیگر که دانشجویان می توانید از بین آنها انتخاب کنند، عاقلانه خواهد بود که به کسی که تلاش بیشتری می کند روی آورند.

در مجموع، امروزه فرصت های زیادی برای کار به عنوان مدرس آیلتس آنلاین وجود دارد، اما رقابتی شدن آن بیشتر شده است. اگر می خواهید موفق شوید، باید توصیه های بالا را دنبال کنید. سخت کار کنید، آن را جدی بگیرید، به دانش آموزان خود اهمیت دهید و دانش خود را گسترش دهید تا بتوانید واقعا به آنها کمک کنید. اگر همه این کارها را انجام دهید، معلم آیلتس عالی خواهید شد.

منابع علمی مقاله بالا:

https://m.busyteacher.org/4666-teaching-ielts-9-vital-tips-tricks.html

https://ielts-teaching.com/online-ielts-tutor

دانلود کمبریج آیلتس 18 جنرال و آکادمیک - Cambridge-IELTS-18 به عنوان جدیدترین نمونه سوالات آیلتس واقعی دوره گذشته در سال 2023 امروز امکان پذیر است و شما با دانلود این کتاب میتوانید به تمرین واقعی سوالات آیلتس بپردازید. مجموعه کتاب‌های آیلتس کمبریج از 1 تا 18 منابع بسیار خوبی هستند که به شما کمک می‌کنند تا کمی تمرین واقعی برای آزمون داشته باشید، زیرا پر از مقالات گذشته آیلتس واقعی هستند. هر کتاب شامل چهار مقاله معتبر آزمون آیلتس گذشته از کمبریج ESOL است.

دانلود کمبریج آیلتس 18 جنرال و آکادمیک - Cambridge-IELTS-18 و کلید تستهای آیلتس

کلیدهای پاسخ و سی دی های بخش شنیداری برای گوش دادن موجود است. در مجموع چهار تست کامل برای کسانی که در بخش آکادمیک امتحان شرکت می کنند به اضافه ماژول های خواندن و نوشتن اضافی برای آموزش عمومی وجود دارد. کتاب ها همچنین سیستم نمره دهی را توضیح می دهند. همچنین این واقعیت مفید است که کتاب ها رونوشت کامل متون شنیداری را دارند. کتاب ها همچنین دارای تعدادی نمونه writing با نمرات کسب شده برای تست های رایتینگ (با توضیح اینکه چرا این رایتینگ نمره ای را کسب کرده است) برای برخی از تست ها دارد. البته توجه داشته باشید که کتاب های کاغذی گذشته آیلتس روش یا آموزش ارائه نمی دهند. آنها فقط مواد تمرینی هستند. کتاب‌های کمبریج همه نسخه‌های بسته خودآموز با کتاب دانشجو با پاسخ و 2 سی دی صوتی هستند. در طول سال‌ها، فرمت آزمون کمی تغییر کرده است، بنابراین بهتر است اگر کتابی میخرید، با جدیدترین آن یعنی کمبریج آیلتس 18 شروع کنید.

دانلود کمبریج آیلتس 18 جنرال و آکادمیک - Cambridge-IELTS-18 به جای کار بر روی نسخه های قدیمی کتاب کمبریج آیلتس

من معتقدم که کتاب های 1-6 ممکن است با فرمت فعلی آزمون تفاوت هایی داشته باشند زیرا آزمون اسپیکینگ تغییر کرده است. با این حال، تست‌های اسپیکینگ موجود در کتاب‌ها احتمالاً کمترین اهمیت را دارند، زیرا فقط می‌توانید سؤالات را ببینید - بدیهی است که تمرین به تنهایی امکان‌ پذیر نیست و می‌توانید به راحتی نمونه تست‌های آیلتس را به صورت آنلاین در لینک زیر مشاهده کنید.

جدیدترین سوالات آیلتس دوره های اخیر2020

 

 آشنایی به فرمت تست آیلتس پس از دانلود کتاب کمبریج آیلتس 18 و دیگر کتب آیلتس در ویدیو آموزشی آیلتس دکتر کریمی

برای آشنایی کامل با نحوه طراحی تستهای آیلتس و اینکه در آزمون آیلتس اگزمینر از شما چه انتظاراتی دارد ویدیو زیر را مشاهده بفرمایید تا با بخشهای مختلف آزمون و نحوه طراحی تستها و همچنین انواع سوالات آیلتس در بخشهای مختلف آزمون کاملا آشنا شوید و سپس با شرکت در دوره آیلتس فشرده دکتر کریمی به مهارت لازم برای شرکت در امتحان خود برسید. دانلود کمبریج آیلتس 18 در آشنایی به آخرین تغییرات آزمون آیلتس به شما کمک شایانی خواهد کرد.

ویدیو نمونه کلاس آیلتس دکتر آرین کریمی و آشنایی با سوالات و فرمت تست آیلتس

دوره فشرده آیلتس آنلاین در بیست جلسه آموزشی با متد خاص دکتر کریمی به عنوان استاد آیلتس برتر ایران با تمرکز بر روی تستهای واقعی آیلتس و بصورت نکته و تست میباشد. در این دوره ما بر روی تست های رسمی آیلتس در کتب کمبریج آیلتس کار خواهیم کرد و تمامی نکات گرامری و نحوه زدن تستهای reading آیلتس بصورت عملی و حل تست و تمرین آموزش داده خواهد شد. همچنین نحوه نوشت essay در آیلتس بصورت کامل در حدود 7 الی 8 جلسه آموزش داده میشود. برای تقویت مکالمه مورد نیاز در آزمون speaking آیلتس نیست تمرینات و آموزش لازم به شما داده میشود و اشکالات شما رفع خواهد شد. مهمتر از همه روشهایی برای تمرین تقویت listening آیلتس شما به شما داده خواهد شد. برای رزرو دوره خود که بصورت آنلاین یا حضوری برگزار میشود و مشاوره و تعیین سطح قبل از کلاس در واتساپ به ما پیام بدهید تا وقت مشاوره با دکتر کریمی برای شما تعیین شود. دوره فشرده آیلتس شما شامل کلیه مهارتهای آیلتس میشود تا شما نگرانی برای اینکه چطور در یک بخش آماده شوید نداتشه باشید

 

ONLINE IELTS SKILLS CLASS

 

IN 20 SESSIONS

 

IELTS WRITING - IELTS READING -IELTS SPEAKING -IELTS LISTENING COURSE

دوره فشرده آیلتس و نحوه انتخاب استاد آیلتس واقعی

برای یادگیری همه نکات آیلتس و بصورت همزمان تقویت بیس زبان خود شما نیاز به یک دوره فشرده آیلتس با یک استاد آگاه آیلتس دارید تا شما را در طول مسیر یاری کند و تجربه لازم را برای کشف نقات مشکل ساز در آزمون داشته باشد و با دادن تمرینات خوب در طول دوره آیلتس شما را کاملا برای برخورد با آزمون آیلتس واقعی آماده سازد. دکتر کریمی بهترین گزینه برای متقاضیان آیلتس مخصوصا کسانی که زمان کمی برای کسب نمره خوب در آزمون دارند میباشد. البته که هزینه کلاس آیلتس با ایشان به مراتب از اساتید آیلتس مبتدی بیشتر است ولی نتیجه نیز چشمگیرتر خواهد بود. در انتخاب استاد آیلتس دقت کنید هر گردی گردو نیست و هر استاد زبانی استاد آیلتس نیست. استاد آیلتس باید علاوه بر دانش زبانی خوب از مهارتهای لازم برای آیلتس ترینینگ برخوردار باشد تا وقت و پول شما را هدر ندهد وگرنه بعد از چندین جلسه متوجه خواهید شد که چه ضرر بزرگی کرده اید و فقط معیارتان هزینه کمتر بوده است نه دستاورد بیشتر.

 جهت ثبت نام آزمون واقعی آیلتس و ورود به سایت اصلی آیلتس اینجا کلیک کنید

سوالات آیلتس 2023 در بخش مصاحبه و اسپیکینگ در ماه آوریل همراه با نمونه جواب توسط بهترین استاد آیلتس و برگزار کننده دوره آیلتس آنلاین برای تقویت مکالمه در بخش مصاحبه آیلتس . برای آمادگی آزمون اسپیکینگ آیلتس شما باید با انواع و اقسام سوالات در این بخش آشنایی کامل داشته باشید و لغات و اصطلاحات مفید را برای هر موضوع یاد بگیرید. در اینجا سعی کرده ام که شما را با نحوه پاسخوگویی به سوالات اگزمینر آیلتس آشنا کنم و فیلم کوتاهی از چگونگی پاسخ دادن به سوالات برای شما قرار بدم تا بصورت عملی به تمرین مکالمه آیلتس بپردازید. برای آشنایی کامل با انواع سوالات بر روی لینک زیر کلیک کنید و به بخش کلکسیون منابع آیلتس وبسایت بروید.

 بخش کلکسیون جدیدترین سوالات آیلتس

 برای آشنایی به فرمت تست آیلتس در همه بخشهای آزمون آیلتس ویدیو زیر را تماشا کنید. توضیحات کامل برای آشنایی به نمونه سوالات آیلتس در تمامی قسمتها داده شده بعلاوه بخش اسپیکینگ آیلتس تا بهتر بدانید دقیقا در این بخش چه قسمتهایی دارید و ممتحن آیلتس چه انتظاراتی از شما دارد و بر چه اساسی نمره آیلتس شما را میدهد و همچنین با نحوه برگزاری کلاس آیلتس من و نکاتی که در طول دوره آیلتس کاور میشود آشنا شوید. 

ویدیو نمونه کلاس آیلتس دکتر آرین کریمی و آشنایی با سوالات و فرمت تست آیلتس

 

Describe a successful person who you once studied or worked with.

You should say:

Who this person is?
When you studied/worked with this person?
What you did together?
What this person did to become successful?
And explain how you felt about studying or working with this person.

 

ویدیو آموزش اصطلاحات و نحوه پاسخگویی به این موضوع در آزمون اسپیکینگ آیلتس

 

IELTS Speaking Answer Model:

Introduction: and Who this person is?

Life is too short and gives us some opportunities to meet different people on a daily basis. In this regard, one of the best and most successful people that I ever meet is my intimate friend, Ali who gained numerous outstanding achievements over his life. he is a well-known entrepreneur based in Iran and also the founder of a leading startup that has revolutionized the e-commerce industry in the country.

When you studied/worked with this person?

I studied with him when we were studying management at the university of Tehran. We were both studying business administration together.

What you did together?

My friend and I worked on a couple of college projects together. We spent myriad hours to design our study plan and to collect data for that project. We also studied together to be completely prepared for college examination and helped each other to understand complex concepts.

What this person did to become successful?

Owing to determination, back-breaking effort and innovative studying plan he got such a spectacular result. He was always a self-motivated and goal-oriented person and more importantly self-disciplined, but what set him apart from other students was his ability to identify problems and come up with the best solutions. he got the chance to establish his own company and made a huge money by doing so.

And explain how you felt about studying or working with this person.

Studying with him was a great experience and his passion for learning was admirable and motivated me to work harder. He always inspires me and reminds me that practice makes perfect.

IELTS Speaking Part 3 : Follow up Questions

Here some examples of follow up questions that you may asked during your speaking part 3 by examiner related to cue card “describe a successful person who you once studied or worked with”.

1. Is money the only measure of success in your country?

Although in my country many people take financial condition as one of the key criteria to get success into account, educated people have their own lifestyle and are care about popularity and other more effective factors in which many of them are not rich but still considered as successful people due to their achievements, expertise and having a good reputation in the society.

2. How do you define whether one is a successful person?

As a matter of fact, it is normally defined subjectively and has a different meaning to everyone, but generally speaking, it can be described in terms of a couple of criteria as follows, gained objectives, popularity, social standing and sometimes properties. Successfulness can be measured according to a number of key factors as:

1. achieved good educational qualifications
2. financial stability
3. having good family ties
4. being a useful member of the society
5. meeting social expectations and needs

3. What is the standard of success in your country?

In my point of view, it is highly diverse and influenced by individual and societal expectations. In Iran a person with good educational qualifications, financial stability and family ties is totally recognized as a successful one.

4. Is there a contradiction between success and happiness?

Actually, there is not a big conflict between these two items but as research findings have shown, success is a double-edged sword. so, it depends. Success can contribute to happiness when it aligns with individual values and goals, but it may result in unhappiness if got at the expense of one’s well-being and satisfaction. Therefore, to be happy with life we should make a balance between all aspects of our lives.

5. Is it easy to succeed in the national tests in your country?

Because of the competitive situation that is lied ahead of the test takers in Iran, it is like a battle field and they should be a few steps ahead of their rivals to be accepted and get their educational goals.

6. What are the factors that influence students grades at school?

Myriad factors play a significant role in students’ scores. Despite the fact, that it is primarily relied on students' efforts. Teachers have a great impact on this matter and parental support can make a big difference as well.

تدریس خصوصی آیلتس اسپیکینگ آیلتس 2024 با جواب و اصطلاحات بهترین استاد آیلتس

لغات و اصطلاحات مفید برای صحبت کردن در مورد این تاپیک آیلتس در بخش اسپیکینگ

( توضیحات بیشتر و معنی اصطلاحات را در ویدیو آموزشی بالا ببینید )

Useful experssions to talk about this IELTS speaking topic

being far away from sth

being subjective

according to a number of key factors as...

the research findings have shown that ...

a double-edged sword

a big conflict between

being a step ahead of the others

lie ahead of someone (phrasal verb)

شنبه, 11 آذر 1402.

استاد آیلتس - IELTS TEACHER

استاد آیلتس ( IELTS TEACHER ) یکی از مشکلات اصلی دانشجویان برای شروع آمادگی برای آزمون آیلتس است و اکثر متقاضیان آیلتس کاملا سر در گم هستند و نمیدانند چگونه یک استاد خوب برای دوره آیلتس پیدا کنند. ما در خانه آیلتس سعی کرده ایم بهترین استاد آیلتس را پیدا کنیم و به شما معرفی کنیم و همچنین روش پیدا کردن اساتید با سابقه آیلتس را آموزش بدهیم. اولین نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که تحت تاثیر تبلیغاتی با عناوین آیلتس تضمینی و دوره تضمینی آیلتس یا استاد تضمینی آیلتس قرار نگیرید چون تبلیغی بیش نیست و هیچکس نمیتواند به جای شما درس بخواند یا امتحان دهد و یا به گونه ای نمره آیلتس شما را تضمین کند . به یاد داشته باشید که فقط و فقط خود شما میتوانید آینده تان را تضمین کنید و استاد آیلتس واقعی فقط میتواند با برگزاری دوره تخصصی آیلتس به شما در تضمین موفقیتتان کمک کند ولی نهایتا 50 در صد در کار شما موثر است و 50 در صد الباقی خود شما هستید. پس از سرچ نادرست با کلمات کلیدی اشتباه دست بردارید و به دنبال یک متخصص آیلتس بگردید. در این راستا خانه آیلتس راه شما را هموار کرده است و ما با ارزیابی صحیح و دقیق اساتید بهترین استاد آیلتس را مناسب با وضعیت و سطح زبان شما به شما معرفی خواهیم کرد.

ویدیو نمونه کلاس آیلتس دکتر آرین کریمی و آشنایی با سوالات و فرمت تست آیلتس

برای انتخاب یک استاد زبان و مخصوصا آیلتس خوب شما چه کمکی به من میتوانید بکنید؟

ما روزانه روزمه اساتید مختلف زبان و کسانی که مایل به تدریس آیلتس هستن را بررسی میکنیم و سپس اساتید زبانی که معیارهای اولیه برای تدریس آیلتس مثل مدرک آیلتس با نمره قابل قبول را دارند و آشنایی به فرمت تست آیلتس بصورت کامل دارند را دعوت به مصاحبه میکنیم و پس از مصاحبه با دکتر آرین کریمی به عنوان استاد با سابقه آیلتس و بررسی روش تدریس اساتید توسط ایشان در صورت قبولی در آزمون مصاحبه دعوت به کار میکنیم. ولی این به این معنی نیست که هر استاد آیلتسی را به شما معرفی میکنیم بلکه هر استاد فقط مهارت آیلتسی را که در آن توانایی کامل دارد میتواند تدریس کند و فقط در آن مهارت با او کلاس میدهیم یعنی اینکه استاد آیلتس شما در مهارتهای مختلف آیلتس متفاوت خواهد بود مثلا ممکن است استاد کد 101 به شما جهت مهارت رایتینگ آیلتس معرفی شود ولی برای مهارت ریدینگ استاد کد 212 معرفی شود که توانایی بهتری در این بخش دارد و اشراف کامل به سوالات READING آیلتس دارد و روش تدریس بهتری برای این اسکیل دارد.

تعیین سطح من برای شرکت در دوره آیلتس حضوری است یا آنلاین؟

در واقع هر دو روش امکانپذیر است ولی معمولا ما تعیین سطح را بصورت آنلاین اما رو در رو انجام میدهیم تا در وقت صرفه جویی شود و شما هر چه سریعتر دوره آیلتس خود را ثبت نام کنید و با استاد آیلتس خود ارتباط بگیرید. در آمادگی آیلتس مهمترین مسئله زمان است و برای همین است که ما آموزش آنلاین آیلتس را داریم تا شما در مسیر و رفت و آمد بیهوده وقتتان تلف نشود و از همان زمان برای درس خواندن استفاده کنید. برای رزرو وقت تعییین سطح خود کافیست فقط در واتساپ یک پیام دهید و در همان روز تعیین سطح شما انجام میشود و اگر همان روز ثبت نام آیلتس خود را انجام دهید استاد هم به شما معرفی میشود و حتی کلاس آیلتس شما هم برگزار میشود.

آیا امکان برگزاری دوره پیری آیلتس و آیلتس بصورت همزمان وجود دارد؟

در سیستم آموزشی آیلتس دکتر کریمی بله! ما بصورت همزمان هم بر روی بیس زبان شما کار میکنیم و هم بر روی تقویت مهارتهای آیلتس شما و آشنایی کامل شما با مفاد آزمون آیلتس تا در کمترین زمان برای امتحان IELTS آماده شوید و به هدف نهایی خود که تحصیل در خارج از کشور یا مهاجرت هست برسید و مهمتر اینکه زمان دقیقی که شما میتوانید مدرک آیلتس خود را به وکیل خودتان تحویل دهید را محاسبه میکنیم و به شما میگوییم.

آیا در طول دوره استاد آیلتس از من آزمون ماک آیلتس میگیرد؟

استاد آیلتس شما موظف است در طول دوره آیلتس مرتبا از شما آزمون ماک بگیرد تا میزان پیشرفت شما را چک کند بنابراین شما نیازی به شرکت در آزمونهای ماک آیلتس موسسات دیگر نخواهید داشت و هزینه اضافی نمیکنید. منابع آیلتس را هم خوب ما به شما میدهیم و نیازی به خریداری منابع آیلتس از وبسایتهای دیگر ندارید. برای استفاده از منابع آیلتس وبسایت دکتر آرین کریمی که بهترین و با سابقه ترین استاد آیلتس ایران هستند بر روی لینک زیر کلیک فرمایید.

  کلکسیون منابع آیلتس دکتر کریمی

چطور در دوره آیلتس ثبت نام کنم و چطور استاد آیلتس خودم را انتخاب کنم؟

برای ثبت نام در دوره آیلتس اولین قدم تعیین سطح است بنابراین ابتدا بر روی لینک زیر کلیک کنید و برای تعیین سطح پیام دهید پس از آن سریعا تعیین سطح آیلتس شما توسط بهترین استاد آیلتس انجام میشود و تعداد جلسات دوره آیلتس مورد نیاز شما اعلام میشود و جهت ثبت نام شماره کارت به شما داده میشود و در نهایت استاد آیلتس مورد نظر به شما معرفی میشود و برنامه آموزشی آیلتس شما به استاد داده میشود تا در اولین فرصت کلاس آیلتس شما را شروع کند

 برای تعیین سطح آیلتس و ثبت نام اینجا کلیک فرمایید و پیام دهید

دوره نیمه خصوصی آیلتس آنلاین با دکتر آرین کریمی استاد با سابقه آیلتس با نصف هزینه ثبت نام میشود. این دوره جهت کار بر روی مهارتهای آیلتس و یادگیری تکنیک ها و استراتژی های آیلتس مورد نیاز جهت افزایش نمره آیلتس برگزار میشود. در این کلاس آیلتس شما با تک تک سوالات آیلتس در بخشهای مختلف آزمون آشنا میشوید و زیر نظر استاد آیلتس خود به تمرین بیشتر جهت کسب مهارت مورد نیاز میپردازید. کلیه اشکالات شما در مهارتهای مختلف و انواع سوالات آیلتس بر طرف خواهد شد و با اعتماد به نفس کافی در امتحان ielts شرکت میکنید. هزینه این دوره ielts واقعا پایین است بطوری که شما با هزینه ای معادل یک آزمون رسمی آیلتس برای امتحان آیلتس خود آماده میشوید و دیگر نیازی به شرکت در آزمون برای چندین بار و پرداخت هزینه چندین آزمون را نخواهید داشت و از نظر زمان هم مقرون به صرفه خواهد بود و وقت شما تلف نخواهد شد.

ویدیو نمونه کلاس آیلتس دکتر آرین کریمی و آشنایی با سوالات و فرمت تست آیلتس

دوره نیمه خصوصی آیلتس و مزایای آن

  • دوره نیمه خصوصی آیلتس به شما این امکان را میدهد که یک پارتنر آیلتس جهت تمرین بیشتر داشته باشید و در طول دوره آیلتس خود به رقابت بپردازید و همچنین یک حریف تمرینی خوب دارید تا در بخش speaking آیلتس به مکالمه بپردازید و اشکالات خود را برطرف نمایید. هر جلسه موضوعی برای بخش اسپیکینگ آیلتس به شما داده میشود تا برای جلسه آتی با پارتنر خود تمرین کنید و سر کلاس در مورد آن تاپیپ صحبت کنیم و ایرادات گرامری شما شناسایی شود و لغات جدید مربوط به آن موضوع را یاد بگیرید. همچنین برای بخش writing نیز موضوعی به شما داده میشود تا در مورد آن مقاله بنویسید و سر کلاس رایتینگ شما و پارتنر شما تصحیح میشود و نمره شما در بخش رایتینگ آیلتس مشخص میشود.
  • مزیت دوم کلاس نیمه خصوصی آیلتس این است که شما به جای استفاده از یک استاد آیلتس آماتور در کلاس یک استاد آیلتس با تجربه شرکت میکنید ولی همان هزینه را پرداخت میکنید و نیازی به هزینه بیشتر نخواهید داشت و کلاس دو نفره آیلتس با کلاس تک نفره از لحاظ کیفیت تفاوت چندانی نخواهد داشت بلکه به دلیل داشتن پارتنر با انگیزه بیشتری در کلاس شرکت خواهید کرد.
  •  مزیت سوم این کلاس آیلتس این است که شما میتوانید با پارتنر آیلتس خود برنامه ریزی کنید و با هم مطالعه کنید و با برگزاری جلسات آنلاین با هم در زمانهای مشخص شده تست بزنید و رفع اشکال کنید.
  • مزیت چهارم این کلاس آیلتس و دوره نیمه خصوصی آیلتس آنلاین بودن آن است چون شما مجبور نیستید وقت خود را در رفت و آمد و مسیر کلاس هدر دهید و از همان زمان برای مطالعه آیلتس استفاده میکنید و کلا در کلاس آنلاین آیلتس انعطاف پذیری بیشتری وجود دارد و حتی اگر شما در مسافرت هم باشید امکان شرکت در کلاس را خواهید داشت و از برنامه آیلتس خود عقب نمی مانید.
  • مزیت پنجم این دوره آنلاین آیلتس نیمه خصوصی پشتیبانی توسط استاد آیلتس است که شما در هر ساعتی از شبانه روز میتوانید در واتساپ با استاد خود در تماس باشید و پیام صوتی یا متنی ارسال کنید و اشکلات خود را بپرسید و فید بک بگیرید.

 نحوه ثبت نام این دوره آیلتس و شرکت در کلاس

در قدم اول شما برای شرکت در در دوره نیمه خصوصی آیلتس دکتر کریمی این است که در واتساپ یا تلگرام به ما پیام میدهید یا تماس تلفنی میگیرید و وقتی برای تعیین سطح رایگان و مشاوره دوره آیلتس به شما داده میشود. سپس در وبسایت ما دوره آیلتسی که شما میخواهید شرکت کنید اعلام میشود تا نفر دوم دوره یعنی پارتنر شما ثبت نام کند که البته باید از نظر زبان در سطح شما باشد تا وقت شما را نگیرد ( زمان انتظار برای شروع دوره بستگی به ثبت نام نفر دوم دارد. بطور معمولا حدودا 20 روز خواهد بود ولی در بیشتر موارد در کمتر از یک هفته نفر دوم پیدا میشود و کلاس استارت میخورد). در نهایت زمان برگزاری کلاسهای آیلتس با هر دو نفر هماهنگ میشود و کلاس از طریق اسکایپ برگزار میشود.

جهت مشاوره رایگان و تعیین سطح این دوره نیمه خصوصی آیلتس اینجا کلیک بفرمایید

آزمون تک مهارت آیلتس و دوره آیلتس در 60 روز به شما کمک میکند تا نیازی به شرکت دوباره در آزمون کامل آیلتس را نداشته باشید و در کمتر از 60 روز با شرکت در دوره آیلتس دکتر کریمی فقط در 10 جلسه نمره آیلتس خود را در مهارتی که به نمره حد نصاب نرسیده اید تقویت کنید و دوباره فقط همان مهارت را امتحان دهید.سازمان ویزا و مهاجرت بریتانیا (UKVI) آزمون IELTS One Skill Retake را برای استفاده به عنوان بخشی از الزامات آزمون زبان انگلیسی امن (SELT) برای کسانی که مایل به زندگی، کار و تحصیل در بریتانیا هستند تایید کرده است.آزمون IELTS One Skill اکنون به داوطلبانی که در آزمون آیلتس برای UKVI شرکت می‌کنند این امکان را می‌دهد تا در صورتی که اولین بار در یک بخش از آزمون به نمره دلخواه خود نرسیدند، یکی از چهار مهارت آیلتس یعنی Listening، Reading، Writing یا Speaking را دوباره امتحان کنند.

ویدیو نمونه کلاس آیلتس دکتر آرین کریمی و آشنایی با سوالات و فرمت تست آیلتس

IELTS One Skill Retake برای UKVI اکنون در هند در دسترس است و در سایر کشورها و مناطق SELT در سراسر جهان راه اندازی خواهد شد. به شرکت کنندگان در آزمون توصیه می شود بررسی کنند که چه زمانی آزمون IELTS One Skill Retake برای UKVI در محل آزمون انتخابی آنها در دسترس خواهد بود.

اطلاعات کامل درباره آزمون آیلتس تک مهارت

شرکت کنندگان در آزمون همچنین تشویق می شوند تا برای درک شرایط ثبت نام مهارت های زبان انگلیسی برای شرایط فردی خود، از وب سایت UKVI بازدید کنند. برای کمک به شما برای شرکت در آزمون آیلتس، ما IELTS One Skill Retake را توسعه داده ایم. اگر در روز آزمون در یکی از چهار مهارت (Listening، Reading، Writing یا Speaking)، پتانسیل کامل خود را در روز آزمون نشان ندادید، آزمون IELTS One Skill Retake می تواند به شما کمک کند تا به مسیر خود بازگردید. می‌توانید آزمون آیلتس تک مهارت را در هر مرکز آزمونی که ارائه می‌شود، انتخاب کنید.

IELTS One Skill Retake در الجزایر، ارمنستان، استرالیا، آذربایجان، بحرین، بنگلادش، کامبوج، کانادا، کلمبیا، مصر، اتیوپی، هنگ کنگ، هند، اندونزی، عراق، اردن، کنیا، کویت، لبنان، لیبی در دسترس است یا در حال اجراست. ، ماکائو، مالزی، میانمار، نپال، نیوزیلند، عمان، پاکستان، پاپوآ گینه نو، پرو، فیلیپین، لهستان، رواندا، قطر، عربستان سعودی، سنگاپور، سریلانکا، تایلند، تونس، اوگاندا، و امارات متحده عربی و در سایر مناطق و کشورهای جهان در سراسر سال 2023 راه اندازی خواهد شد.

استاد آیلتس اسپیکینگ آیلتس 2023 با جواب و اصطلاحات مفید - دوره آیلتس دکتر کریمی

درک نتایج آزمون آیلتس شما

شما یک فرم جدید گزارش آزمون دریافت خواهید کرد. این شامل نمره به روز شده IELTS One Skill Retake و همچنین نتایج سه مهارت دیگر در آزمون اصلی است. می‌توانید انتخاب کنید که از فرم گزارش آزمایشی اصلی یا جدیدتان استفاده کنید.

بهبود عملکرد شما

بهترین راه برای کسب نمره مورد نیاز در آزمون، آماده شدن برای آن است. ما طیف وسیعی از تستهای آماده سازی آیلتس را در اختیار داریم تا بدانید چه انتظاری دارید و بتوانید بهترین عملکرد خود را در روز آزمون داشته باشید.

آزمون آیلتس تک مهارت چیست؟

آیلتس تک مهارت روشی جدید است که به شما کمک می کند تا به پتانسیل خود برسید و توانایی کامل زبان انگلیسی خود را به نمایش بگذارید. با IELTS One Skill Retake، اکنون این گزینه را دارید که در صورت نیاز به بهبود در یک زمینه (به جای تکرار هر چهار بخش) در هر یک از بخش‌های آزمون (Listening، Reading، Writing یا Speaking) شرکت کنید. ما می دانیم که اکثر مردم برای اولین بار نمرات مورد نیاز خود را کسب می کنند، اما اگر احساس می کنید در همه زمینه ها بهترین عملکرد را نداشته اید، این آزمون آیلتس می تواند به شما کمک کند تا به مسیر درست برگردید و برای هر دو آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال آموزش در دسترس است.

آیا می توانم در آیلتس یک مهارت را مجدد امتحان دهم؟

اگر همه این شرایط را داشته باشید، می‌توانید یک مهارت آیلتس را مجدد امتحان دهید:

شما یک آزمون کامل را در مرکزی که آزمون تک مهارت آیلتس را ارائه می دهد، تکمیل کرده باشید

آزمون کامل شما آزمون آیلتس کامپیوتر باشد

شما در بازه زمانی 60 روز پس از آزمون کامل آیلتس، در آزمون تک مهارتی آیلتس خود شرکت نمایید.

هزینه شرکت مجدد در آزمون تک مهارت آیلتس چقدر است؟

قیمت ها متفاوت است، بنابراین لطفاً برای اطلاعات بیشتر با مرکز آزمون محلی خود تماس بگیرید.

حداکثر مدت زمان ممکن بین آزمون اصلی چهار مهارت آیلتس و آزمون مجدد تک مهارت آیلتس چقدر است؟

شما می توانید بین آزمون اصلی و آزمون مجدد تک مهارت آیلتس در مدت 60 روز یک آزمون تک مهارت آیلتس رزرو کنید.

دوره آیلتس ویژه آزمون تک مهارت آیلتس

دکتر آرین کریمی دوره آمادگی آزمون تک مهارت آیلتس جهت افزایش نمره شما در یک مهارت را در این 60 روز بطور کامل برای شما برگزار میکند و به راحتی نمره آیلتس شما را در مهارت مورد نظر افزایش میده. شما فقط به 10 جلسه کلاس خصوصی آیلتس با دکتر آرین کریمی به عنوان بهترین استاد آیلتس نیاز خواهید داشت تا در یک مهارت متخصص شوید و به نمره دلخواهتان برسید.

آیا در سطح جهانی برای همه در دسترس است؟

این آزمون آیلتس در الجزایر، ارمنستان، استرالیا، آذربایجان، بحرین، بنگلادش، کامبوج، کانادا، کلمبیا، مصر، اتیوپی، هنگ کنگ، هند، اندونزی، عراق، اردن، کنیا، کویت، لبنان، لیبی در دسترس است یا در حال اجراست. ، ماکائو، مالزی، میانمار، نپال، نیوزیلند، عمان، پاکستان، پاپوآ گینه نو، پرو، فیلیپین، لهستان، رواندا، قطر، عربستان سعودی، سنگاپور، سریلانکا، تایلند، تونس، اوگاندا، و امارات متحده عربی و در سایر مناطق و کشورهای جهان در سراسر سال 2023 راه اندازی خواهد شد.

تدریس خصوصی آیلتس اسپیکینگ آیلتس 2024 با جواب و اصطلاحات بهترین استاد آیلتس

طول و فرمت آزمون تک مهارت آیتلس مجدد چطور است؟

شما می توانید در هر بخش از آزمون آیلتس، اعم از Listening، Reading، Writing یا Speaking دوباره شرکت کنید. فرمت و زمان آن آزمون بازیابی تک مهارت آیلتس مانند مهارت زبانی در یک آزمون کامل آیلتس است، فقط شما می توانید با عدم نیاز به تکمیل سه مهارت دیگر در زمان خود صرفه جویی کنید.

آیا می توانم یک مهارت آیلتس را مجددا برای چندین بار امتحان دهم؟

خیر. برای هر آزمون کامل آیلتس فقط می توانید یک آزمون مجدد وجود دارد.

آیا آزمون آیلتس تک مهارت برای آزمون UKVI موجود است؟

UKVI آزمون بازیابی تک مهارت آیلتس ( IELTS One ) را برای آزمون‌های آیلتس آکادمیک و عمومی بر روی کامپیوتر در مکان‌های انتخابی می‌پذیرد.

چه زمانی گزینه آزمون تک مهارت آیلتس برای آزمون های کاغذی در دسترس خواهد بود؟

در حال حاضر، این آزمون آیلتس فقط بر روی کامپیوتر در مراکز آزمون آیلتس منتخب، در کشورهای منتخب در دسترس است. ما همچنان به ارائه آزمون تک مهارت آیلتس به مراکز آزمون در کشورهای بیشتری ادامه می دهیم. در آینده، ما انتظار داریم که این آزمون آیلتس را برای کسانی که در آزمون کاغذی شرکت کرده‌اند در دسترس قرار دهیم و زمانی که این گزینه در دسترس قرار گرفت، به شرکت‌کنندگان اطلاع خواهیم داد.

تفاوت آزمون آیلتس و آزمون سلپیپ دوره سلپیپ با بهترین استاد سلپیپ : دکتر آرین کریمی و آشنایی با سوالات و فرمت تست celpip

 

تفاوت آزمون آیلتس با تافل و دوره تافل با بهترین استاد تافل : دکتر آرین کریمی و آشنایی با سوالات و فرمت تست TOEFL iBT

منبع خبر و سایت اصلی ثبت نام آیلتس:

https://ielts.org/take-a-test/booking-your-test/one-skill-retake