آیلتس با اهداف صلح جویانه خود به ارتش ویتنام کمک می کند

آیلتس با اهداف صلح جویانه خود به ارتش ویتنام کمک می کند

 

آیلتس با اهداف صلح جویانه خود به ارتش ویتنام کمک می کند


یک بیمارستان نظامی در ویتنام یک قدم به عضویت در یک ماموریت صلح جویانه سازمان ملل نزدیک شد پس از اینکه بسیاری از کارکنانش مهارتهای  زبان خود را با آمادگی برای آزمون آیلتس تقویت کردند.

 

175 بیمارستان مستقر در جنوب ویتنام برای فرستادن یک تیم پزشکی برای ایجاد یک بیمارستان سطح دو در سودان جنوبی به عنوان بخشی از یکی از اولین ماموریت های حفظ صلح که ارتش مردم ویتنام در خارج از کشور انجام داده بود، انتخاب شد.

 

به عنوان بخشی از پذیرش سازمان ملل متحد، بیمارستان مجبور بود که مهارت زبان انگلیسی کارکنان خود را ثابت کند، با سطح مورد نیاز در نمره باند IELTS 5.5.

 

برای کمک به تیم، اداره وابسته به وزارت دفاع استرالیا سفارت استرالیا در ویتنام، حامیان برنامه، با مدرسه زبان ACET IDP به ارائه دوره های فشرده زبان انگلیسی پیوست.

 

پس از سه ماه مطالعه و تعهد، 17 نفر از کارکنان، IELTS را پذیرفتند و نمره هدف را به دست آوردند، به این معنی که تیم بیمارستان اکنون یک گام نزدیک به استقرار است.

 

وارویک فریلاند، مدیرعامل IELTS در آموزش IDP، گفت که این مثال نشان می دهد که IELTS یک آزمون جهانی است که به مردم امکان می دهد که نقاط قوت مهمی را به دست آورند.

 

"ما افتخار می کنیم که IELTS نقش مهمی در کمک به ماموریت حفظ صلح در 175 بیمارستان دارد و پیش از 175 بیمارستان در حال انجام چنین مأموریتی مهم است. تستهای جهانی منظم و همچنین سیستم نمره دهی ما اعتماد بالایی را از سطح زبان دانشجویان فراهم میسازد. "

 

آیلتس آزمون پیشرفته زبان انگلیسی در سطح بالا برای تحصیل، کار و مهاجرت است. به نتایج آن بیش از 10،000 سازمان در سراسر جهان، از جمله بسیاری از سازمان های نظارتی ملی پزشکی، اعتماد دارند.

 

آیلتس به طور مشترک متعلق است به شورای بریتانیا، IDP متعلق به IELTS استرالیا و سیستم ارزیابی زبان انگلیسی کمبریج.