مجموعه ی آخرین اخبار

هزینه آزمون آیلتس در سال 2020

 

 

The cost of the IELTS test in 2020

 

هزینه آزمون آیلتس در سال

 

2020

 

IELTStest fee

 

 

قیمت جدید آزمون آیلتس

 

بر اساس بخشنامه شماره ۴۹۹۵۳ در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۰۵ سازمان سنجش و آموزش کشور، هزینه جدید ثبت نام آزمون آیلتس را مبلغ ۶,۱۵۱,۰۴۰ تومان اعلام کرده است که به تمامی مراکز برگزاری آزمون، ابلاغ شده است.

تمام داوطلبان می بایست ما به التفاوت مبلغ ثبت نام را پرداخت کرده و هزینه آزمون را تسویه کنند تا امکان شرکت در آزمون برای آن ها فراهم شود.

 

 

قیمت قطعی هر آزمون توسط سازمان سنجش محاسبه و اعلام می شود تا در صورت افزایش نسبت به مبلغ علی الحساب، داوطلبان مبلغ مابه التفاوت را به حساب مرکز مربوطه واریز کنند و چنانچه قیمت قطعی کمتر از قیمت علی الحساب باشد، مراکز می بایست مابه التفاوت را به ذینفعان مسترد کنند. لذا تا زمانی که سازمان سنجش اطلاعیه ای در این زمینه اعلام نکرده است هزینه آزمون، همان هزینه علی الحساب اعلام شده خواهد بود.

توضیحات پیرامون هزینه آزمون آیلتس:

این هزینه برای تمامی چهار آزمون speaking , listening, writing  و  reading  در نظر گرفته شده است. درصورتی که قیمت ارز تغییر بنیادین داشته باشد ممکن ست هزینه های نیز تغییر کند.

آیا قیمت آزمون آیلتس همواره ثابت است ؟

پاسخ خیر میباشد، آزمون آیلتس در سال ۱۳۹۰ با قیمت ۷۰۰ هزار تومان عرضه میشد و اکنون قیمت به ۶,۱۵۱,۰۴۰ تومان رسید، البته با احتساب هزینه پست کارنامه هزینه این آزمون برای داوطلبین بیشتر خواهد شد.

 

قیمت آیلتس به طور متوسط از ۲۱۰ دلار تا ۲۵۰ دلار و یا در برخی موارد بیشتر هم می‌شود و در همه جای جهان یکسان نیست .

 

در کشور ترکیه سنتر British Council Turkey قیمت آن معادل ۹۰۰ لیر است و جالب اینجا که آیلتس کامپیوتری در همین سنتر ۱۱۰۰ لیر می‌باشد.

 

هزینه آزمون آیلتس در اروپا

انگلیس- 200  پوند

آلمان- 240 یورو

ایتالیا- 240 یورو

 فرانسه- 240 یورو

هزینه آزمون آیلتس در آمریکای مرکزی و جنوبی

آمریکا-210  دلار

برزیل- 862 رئال

 

هزینه آزمون آیلتس در آسیا

 

چین- 1/960 یوآن

کره- 330/880 وون

هند-11/300 روپیه

عربستان-1/145 ریال

ژاپن- 25/380 ین

مالزی- 1105 رینگت

تایلند- 9/860 بات

اطلاعیه لغو آزمون های بین المللی آیلتس در موسسه عصر دین و دانش

اطلاعیه لغو آزمون های بین المللی آیلتس در موسسه عصر دین و دانش

 

داوطلبان گرامی

 

احتراماٌ به اطلاع می رساند با توجه به ابلاغیه شماره 60150 سازمان سنجش آموزش کشور در پی شدت شیوع بیماری کرونا و اعمال محدودیت های اخیر از سوی ستاد ملی مبارزه با کووید 19 و به منظور حفظ سلامت داوطلبین محترم و رعایت بهداشت عمومی، کلیه آزمون های بین المللی آیلتس از تاریخ 20 نوامبر الی 20 دسامبر لغو گردید.

 

برای جابجایی تاریخ آزمون آیلتس ابتدا وارد حساب کاربری خود در سایت موسسه شوید و به قسمت ( لیست آزمون های آیلتس شما) وارد شده و بر روی گزینه Transfer کلیک نمایید، سپس آزمون جدید مورد نظر را انتخاب کرده و بر روی Update کلیک نموده و در پایان بر روی OK کلیک نمایید، اکنون آزمون مورد نظر برای شما ثبت گردیده و در قسمت لیست آزمون های آیلتس قابل مشاهده می باشد.

 

آزمون تاریخ های 30, 28, 14  ژانویه و13, 4 فوریه اضافه گردید و امکان جابجایی رایگان آزمون های آیلتس برای داوطلب ها به تاریخ های جدید فراهم و اطلاع رسانی خواهد شد.

 

در نظر داشته باشید با توجه به شرایط موجود کرونا در کشور امکان لغو مجدد آزمون ها در دی ماه توسط ستاد ملی کرونا و سازمان سنجش آموزش کشور وجود دارد. لذا پیشنهاد می شود تاریخ های بهمن و اسفند و آزمون های کامپیوتری که با حداقل ظرفیت برگزار می گردد را در اولویت انتخاب خود قرار دهید.

 

امکان برگزاری آزمون کامپیوتری آیلتس در این موسسه از اول دی ماه برای داوطلبان فراهم می باشد ، داوطلبان متقاضی آزمون کامپیوتری آیلتس با ارسال درخواست خود به ایمیل  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  می توانند در این آزمون شرکت نمایید. به علت ظرفیت محدود اولویت با داوطلبان آزمون آیلتس لغو شده ماه آذر می باشد.

 

به اطلاع می رساند براساس بخشنامه شماره 49953 مورخ 05/08/1399 سازمان سنجش آموزش کشور به عنوان نهاد ناظر برگزاری آزمون آیلتس، ابلاغ گردیده است.

 

 

وجه واریزی از سوی داوطلبان جهت ثبت نام در آزمون آیلتس، به صورت علی الحساب بوده، و این بدان معناست که چنانچه قبل از برگزاری آزمون شما تغییر قابل تغییر قابل اعتنایی ( افزایش یا کاهش) در نرخ ارز از سوی بانک مرکزی و سایر شاخص های اقتصادی اعلام گردد، ما به التفات نرخ قطعی ثبت نام از داوطلبان اخذ و یا  به آنان عودت داده می شود.

 

لذا کلیه داوطلبانی که زمان آزمون آنها از تاریخ 5 آبان به بعد می باشد می بایست قبل از شرکت در آزمون کتبی و در روز آزمون شفاهی آیلتس، ما به التفاوت مبلغ ثبت نام را پرداخت نموده و کل هزینه آزمون را تسویه نمایند و در غیر اینصورت متاسفانه مطابق قوانین امکان شرکت در آزمون وجود نخواهد داشت.

 

 

کمپین جدید آیلتس قصد دارد تا جهانیان را به گفتگو وادار نماید

کمپین جدید آیلتس قصد دارد تا جهانیان را به گفتگو طلب نماید

 

آخرین اخبار آیلتس در دنیا

 

این هفته، آیلتس معتبرترین آزمون انگلیسی جهان کمپین جدیدی را راه اندازی کرد تا مکالمات بشری را به ما یادآوری کند.

این کمپین که از طریق شبکه های اجتماعی در 9 کشور برگزار می شود ، براساس الهام گرفتن از داستان های سه شرکت کننده آزمون آیلتس در هنگام رسیدن به اهداف زندگی، تحصیل، شغل و مهاجرت خود نهادینه شده است.

 

 

آیلتس در پی در محاصره قرار گرفتن جهان و تمام محدودیت های فاصله فیزیکی این کمپین را توسعه داد.

واریک فری لند، مدیر عامل آیلتس در آموزش برنامه توسعه فردی ( IDP Education ) گفت: "امسال بیش از هر زمان دیگر، قدرت ویژه مکالمات انسانی به ما یادآوری شده است".

وقتی ما نمی توانیم به گرد هم آییم، مکالماتی را به اشتراک می گذاریم تا بتوان بیشتر با خانواده ها، مشاغل و مطالعات خود در ارتباط باشیم.

 

"آیلتس آزمونی است که حول محور اطمینان مردم است و اعتماد به نفس آنها را در یادگیری زبان انگلیسی بالا می برد و این کار آنها را قادر می سازد  تا مکالمات مورد نیاز خود را انجام دهند".

آیلتس ، آزمونی که بیش از 10 هزار سازمان در سراسر جهان به آن اعتماد دارند، معیار جهانی ارزیابی مهارت انگلیسی افراد است.

 

آقای فری لند گفت: یکی از جنبه های اصلی آزمون آیلتس به عنوان یکی از آزمونهای رسمی زبان انگلیسی تمرکز آن بر روی مکالمات انسانی است، نه مکالمه با کامپیوتر، همانند برخی از آزمون های استاندارد انگلیسی سطح پائین که در بازار عرضه شده اند.

 

"ما از این موضوع آگاه هستیم که هوش مصنوعی در حال پیشرفت است، اما هنوز در جایگاهی قرار نگرفته است که بتواند  مکالمه انسان به انسان را به روشی که بتوان به آن اعتماد کرد، تقلید کند".

 

" می دانیم افرادی هستند که سعی دارند به تست های استاندارد سطح پائین تر، کوتاه تر کامپیوتری اعتماد کنند، ولی متاسفانه با این کار خود را برای شکست در این مسیر آماده می کنند".

 

" هنگامی که اهداف تغییر زندگی مانند دستیابی به شغل رویایی شما یا جابه جایی در سطح بین المللی در پیش است، مشتریان ما می دانند که شما نمی توانید راه های کوتاه مدت را موفقیت در این مسیر انتخاب کنید".

 

راه اندازی این کمپین در حالی آغاز شده است که مراکز آزمون آیلتس در سراسر جهان بازگشایی شده اند.

با اقدامات احتیاطی مضاعف برای فراهم کردن یک تجربه ایمن در روز آزمون ، آیلتس  دربیش از 130 کشور دنیا هم بصورت کتبی و هم بصورت آزمون IELTS کامپیوتری را ارائه می دهد.

مجدداٌ آیلتس به عنوان آزمون زبان مورد اعتماد دولت انگلیس برای ویزا منصوب شد

مجدداٌ آیلتس به عنوان آزمون زبان مورد اعتماد دولت انگلیس برای ویزا منصوب شد

 

download

 

در این  هفته، سازمان مهاجرتی انگلستان اعلام کرد آیلتس، معتبرترین  آزمون زبان دنیا،برای ویزای انگلیس که متقاضیان باید مهارت زبان انگلیسی خود ارائه دهند، همچنان پذیرفته می شود.

بر اساس یک روند مناقصه ای ، آیلتس مجدداٌ به عنوان ارائه دهنده آزمون رسمی ویزاهای مورد نیاز به عنوان بخشی از برنامه های مهاجرتی انگلیس منصوب شد.

کریستین نوتال، مدیر عامل Cambridge Assessment English استقبال خود را در این راستا اعلام کرد.

خانم نوتال گفت: " ما سابقه اثبات شده ای در ارائه آیلتس برای UKVI با فرآیندهای امنیتی پیشرو در جهان داریم".

" این اطلاعیه گواهی بر ارزش و اعتماد مداوم آیلتس توسط دولت انگلستان و داوطلبان آزمون در سرتاسر جهان است.

وی گفت: " ما خوشحالیم که آیلتس همچنان دروازه ای برای تحقق آمال و آرزوی خود در انگلیس را فراهم می آورد".

این انتصاب نقش مهمی را که آیلتس در آزمون زبان برای مهاجرت بازی می کند را برجسته نگه می دارد.

آیلتس تنها آزمون برای اهداف  مهاجرت مورد اعتماد هر چهار دولت انگلیس، استرالیا، کانادا و نیوزیلند  می باشد.

آیلتس برای UVKI و IELTS Life Skills می تواند در بیش از 110 مرکز در سراسر شبکه جهانی آیلتس گرفته شود.

لیست ویزای دولت انگلستان اطلاعات بیشتری در مورد آزمون ها و شرایط تایید شده ارائه می دهد.

 

آیلتس بیش از 30 سال است که یک  آزمون جهانی زبان انگلیسی است و به طور مشترک توسط شورای بریتانیا ، آیلتس استرالیا، IDP به هم متصل شده است .

 

COVID-19: Information for our global test taker community - لیست کشورهایی که آزمون آیلتس در آنها تا اطلاع ثانوی به خاطر ویروس کرونا معلق شده

لیست کشورهایی که آزمون آیلتس در آنها تا اطلاع ثانوی به خاطر ویروس کرونا معلق شده

 

COVID-19: Information for our global test taker community

 

Last updated on: 16 March 2020

 

The IELTS Partners are committed to protecting the health of our test takers, while also trying to minimise disruption to life-changing opportunities for international higher education and migration.

 

In the vast majority of locations, IELTS testing is going ahead, with additional precautions in place to help protect the health of test takers and staff. 

 

In particular, we ask test takers not to attend an IELTS test if they have been in contact with anybody suspected to have been exposed to novel coronavirus (COVID-19), or who have a cough, fever or are showing signs of being short of breath. Additional requirements may apply depending on the region where you are taking the test. Test takers may contact our teams to discuss options for transferring to a later date or refunds. 

 

In some locations, we have had to suspend IELTS testing in line with official requirements of healthcare authorities. 

In these locations, we are putting detailed plans in place to ensure that test takers are able to take their tests as soon as possible once the official restrictions are removed.

 

Suspended testing

Testing is currently suspended in the following locations. in line with official requirements. Please note, however, that the situation is evolving quickly, and it is possible that tests in other locations may be suspended at short notice. 

 

If you have any queries, please contact your test centre.
            

 

Mainland China and Macau SAR

 

  • Mainland China - Tests currently suspended until end of March 2020
  • Macau SAR - Tests currently suspended until 28 March 2020

 

Albania - Tests currently suspended until 23 March 2020

Austria, Innsbruck - Tests currently suspended until 4 April 2020

Bhutan - Tests currently suspended until 21 March 2020

Bosnia -  Tests currently suspended until 27 March 2020

Bulgaria -  Tests currently suspended until 27 March 2020

Denmark - Tests currently suspended

Estonia - Tests currently suspended

France - Tests currently suspended from 15-30 March 2020

Georgia, Tbilisi - Tests currently suspended until 27 March 2020

Greece - Tests currently suspended until 25 March 2020

Iraq - Tests currently suspended until 14 March 2020
 
Italy - Tests currently suspended until 4 April 2020

Korea -  Tests currently suspended until 22 March 

Kosovo - Tests currently suspended until 23 March 2020

Malta - Tests currently suspended until 21 March 2020

Mongolia - Tests currently suspended until 31 March 2020

Netherlands - Tests currently suspended until 31 March 2020

North Macedonia - Tests currently suspended until 25 March 2020

Norway - Tests currently suspended
 
Palestine Territories - Tests currently suspended until 27 March 2020

Peru, Lima - Tests are currently suspended at Universidad del Pacifico until 21 March 2020 for paper-based and 27 March 2020 for computer-delivered.

Poland - Tests currently suspended until 25 March 2020

Portugal - Tests currently suspended until 12 April 2020

Qatar - Tests currently suspended until 21 March 2020

Romania - Tests currently suspended

Saudi Arabia - Tests currently suspended

Serbia -  Tests currently suspended until 27 March 2020

Spain - Tests currently suspended until 25 March 2020 

Turkmenistan, Ashgabat - Tests currently suspended until 14 March 2020
 
United Arab Emirates, Abu Dhabi and Dubai - Tests currently suspended until 4 April 2020

United Kingdom, Aberdeen - Tests currently suspended until 4 April 2020

 

United States of America

 

  • ELS, Santa Monica, CA (US085) - Tests currently suspended until 31 March 2020
  • ELS, San Diego, CA (US087) - Tests currently suspended until 31 March 2020
  • ELS, Portland, OR (US 092) - Tests currently suspended until 31 March 2020
  • ELS, St. Louis, MO (US 293) - Tests currently suspended until 31 March 2020
  • ELS, St. Paul, MN (US 311) - Tests currently suspended until 31 March 2020
  • ELS, La Verne, CA (US 596) - Tests currently suspended until 31 March 2020
  • EMU, Ypsilanti, MI (UX140) - Tests are currently suspended

Vietnam, Hanoi - Tests currently suspended until 14 March 2020

 

Thank you for your co-operation and understanding.

 

Source : www.ielts.org

 

آیلتس با اهداف صلح جویانه خود به ارتش ویتنام کمک می کند

آیلتس با اهداف صلح جویانه خود به ارتش ویتنام کمک می کند

 

آیلتس با اهداف صلح جویانه خود به ارتش ویتنام کمک می کند


یک بیمارستان نظامی در ویتنام یک قدم به عضویت در یک ماموریت صلح جویانه سازمان ملل نزدیک شد پس از اینکه بسیاری از کارکنانش مهارتهای  زبان خود را با آمادگی برای آزمون آیلتس تقویت کردند.

 

175 بیمارستان مستقر در جنوب ویتنام برای فرستادن یک تیم پزشکی برای ایجاد یک بیمارستان سطح دو در سودان جنوبی به عنوان بخشی از یکی از اولین ماموریت های حفظ صلح که ارتش مردم ویتنام در خارج از کشور انجام داده بود، انتخاب شد.

 

به عنوان بخشی از پذیرش سازمان ملل متحد، بیمارستان مجبور بود که مهارت زبان انگلیسی کارکنان خود را ثابت کند، با سطح مورد نیاز در نمره باند IELTS 5.5.

 

برای کمک به تیم، اداره وابسته به وزارت دفاع استرالیا سفارت استرالیا در ویتنام، حامیان برنامه، با مدرسه زبان ACET IDP به ارائه دوره های فشرده زبان انگلیسی پیوست.

 

پس از سه ماه مطالعه و تعهد، 17 نفر از کارکنان، IELTS را پذیرفتند و نمره هدف را به دست آوردند، به این معنی که تیم بیمارستان اکنون یک گام نزدیک به استقرار است.

 

وارویک فریلاند، مدیرعامل IELTS در آموزش IDP، گفت که این مثال نشان می دهد که IELTS یک آزمون جهانی است که به مردم امکان می دهد که نقاط قوت مهمی را به دست آورند.

 

"ما افتخار می کنیم که IELTS نقش مهمی در کمک به ماموریت حفظ صلح در 175 بیمارستان دارد و پیش از 175 بیمارستان در حال انجام چنین مأموریتی مهم است. تستهای جهانی منظم و همچنین سیستم نمره دهی ما اعتماد بالایی را از سطح زبان دانشجویان فراهم میسازد. "

 

آیلتس آزمون پیشرفته زبان انگلیسی در سطح بالا برای تحصیل، کار و مهاجرت است. به نتایج آن بیش از 10،000 سازمان در سراسر جهان، از جمله بسیاری از سازمان های نظارتی ملی پزشکی، اعتماد دارند.

 

آیلتس به طور مشترک متعلق است به شورای بریتانیا، IDP متعلق به IELTS استرالیا و سیستم ارزیابی زبان انگلیسی کمبریج.

The number of organisations accepting IELTS

New milestones confirm IELTS as the world’s leading test of English for international migration and higher education

 

The number of organisations accepting IELTS (International English Language Testing System) results has reached 10,000, cementing the test’s position as the world’s leading English language test for education and global migration purposes.

Global recognition is one of the reasons why the number of people taking IELTS continues to grow, with 2.9 million tests taken in 2016.

 

The growth in recognising organisations – which include universities, schools, employers, immigration authorities and professional bodies – is an indication of how these bodies trust and value IELTS results as a secure, valid and reliable indication of a  test taker’s English language proficiency. 

 

James Shipton, Head of IELTS at the British Council, said: “The world-leading expertise of the three IELTS partners delivers ever-higher standards in test development and delivery, to ensure that IELTS continues to meet the needs of our customers worldwide.”
     

Warwick Freeland, Managing Director at IDP IELTS Australia, said: “Around the world people are choosing to take IELTS to help achieve their lifelong learning, career and migration goals. We are committed to continually improving our customers’ experiences especially as IELTS is often taken at a significant juncture of their lives.” 

 

IELTS is jointly owned by the British Council, IDP: IELTS Australia and Cambridge Assessment English.

IELTS numbers rise to three million a year

IELTS numbers rise to three million a year

 

More than three million International English Language Testing System (IELTS) tests were taken in the past year, reflecting the growing importance of the world’s leading test of English for international higher education and migration.
 

IELTS is the most widely used test of English for migration to Australia, Canada, New Zealand and the UK. It is recognised by more than 10,000 universities, schools, employers and immigration bodies, including all universities in Australia and the UK and many of the leading institutions in the USA.

 

Established in 1989, and jointly owned by the British Council, IDP: IELTS Australia and Cambridge Assessment English, IELTS is now a household name in many countries around the world. 

 

Warwick Freeland, Managing Director at IDP IELTS Australia said: “IELTS opens doors for millions of people every year, helping them to study abroad, migrate to English-speaking countries or take advantage of the growing need for English in professional life.” 

 

The success of IELTS rests on the high quality of the test, which measures the four key languages skills – listening, speaking, reading and writing. It is backed by dedicated research teams in the UK and Australia, and administered by centres in more than 140 countries around the world.

 

James Shipton, Head IELTS at the British Council, said: “The continued growth of IELTS that we’ve seen around the world is testament to the popularity of the test with test takers, and to the trust that organisations place in IELTS to provide scores that are a reliable indicator of a person’s ability to communicate in English.”

2017 Caroline Clapham Masters Award Announcement

2017 Caroline Clapham Masters Award Announcement

 

The IELTS Research Committee, comprising representatives of the British Council, IDP: IELTS Australia, and Cambridge Assessment English, is pleased to announce the awarding of the 2017 Caroline Clapham IELTS Masters Award to Martin Stark, who completed his degree at Lancaster University. His dissertation, which looked at the automated analysis of linguistic features on a writing task, was supervised by Tineke Brunfaut.

The award, which carries a prize of £1000 and sponsored attendance at the annual Language Testing Research Colloquium (LTRC), aims to encourage young researchers to pursue careers in language testing. Counted among former winners are professors and lecturers, researchers in examination bodies and other organisations, and a director of a teacher training institute. Qualified individuals who would like to join the 2018 competition are invited to visit https://www.ielts.org/teaching-and-research/ielts-masters-award for details of the competition and submission guidelines.

تخفیف 50 % نت برگ مشاوره و تعیین سطح برای شرکت در دوره آیلتس دکتر آرین کریمی

تخفیف 50 درصدی جلسه مشاوره و تعیین سطح IELTS دکتر آرین کریمی

 

 

استاد حرفه ای آیلتس

  

فرصتی استثنایی

  

برای مشخص شدن مدت زمان دوره آیلتس شما و برنامه ریزی مطالعاتی و روش مطالعه آیلتس

 

 

 پشتیبانی و دوره های مکاتباتی آیلتس برای کسانی که قصد دارند بصورت خود خوان آیلتس را مطالعه کنند و برای آزمون آیلتس آمادگی پیدا کنند

 

 

توضیح کامل مراحل کار و سیلابسهای درسی دوره آیلتس دکتر کریمی توسط خود استاد

 

 

تخفیف های کلاس آیلتس تافل و مکالمه دکتر آرین کریمی تنها در سایت رسمی استاد اعلام خواهد شد ( اگر وجود داشته باشد )

 

 

و در سایتهایی نظیر نت برگ ، تخفیفان و آیلتس تخفیف بازان و ... قرار نخواهد گرفت

 

 

ضمنا کلیه کتب آیلتس با 20% تخفیف به دانشجویان دکتر آرین کریمی ارائه میشود