اطلاعیه لغو آزمون های بین المللی آیلتس در موسسه عصر دین و دانش

اطلاعیه لغو آزمون های بین المللی آیلتس در موسسه عصر دین و دانش

 

داوطلبان گرامی

 

احتراماٌ به اطلاع می رساند با توجه به ابلاغیه شماره 60150 سازمان سنجش آموزش کشور در پی شدت شیوع بیماری کرونا و اعمال محدودیت های اخیر از سوی ستاد ملی مبارزه با کووید 19 و به منظور حفظ سلامت داوطلبین محترم و رعایت بهداشت عمومی، کلیه آزمون های بین المللی آیلتس از تاریخ 20 نوامبر الی 20 دسامبر لغو گردید.

 

برای جابجایی تاریخ آزمون آیلتس ابتدا وارد حساب کاربری خود در سایت موسسه شوید و به قسمت ( لیست آزمون های آیلتس شما) وارد شده و بر روی گزینه Transfer کلیک نمایید، سپس آزمون جدید مورد نظر را انتخاب کرده و بر روی Update کلیک نموده و در پایان بر روی OK کلیک نمایید، اکنون آزمون مورد نظر برای شما ثبت گردیده و در قسمت لیست آزمون های آیلتس قابل مشاهده می باشد.

 

آزمون تاریخ های 30, 28, 14  ژانویه و13, 4 فوریه اضافه گردید و امکان جابجایی رایگان آزمون های آیلتس برای داوطلب ها به تاریخ های جدید فراهم و اطلاع رسانی خواهد شد.

 

در نظر داشته باشید با توجه به شرایط موجود کرونا در کشور امکان لغو مجدد آزمون ها در دی ماه توسط ستاد ملی کرونا و سازمان سنجش آموزش کشور وجود دارد. لذا پیشنهاد می شود تاریخ های بهمن و اسفند و آزمون های کامپیوتری که با حداقل ظرفیت برگزار می گردد را در اولویت انتخاب خود قرار دهید.

 

امکان برگزاری آزمون کامپیوتری آیلتس در این موسسه از اول دی ماه برای داوطلبان فراهم می باشد ، داوطلبان متقاضی آزمون کامپیوتری آیلتس با ارسال درخواست خود به ایمیل  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  می توانند در این آزمون شرکت نمایید. به علت ظرفیت محدود اولویت با داوطلبان آزمون آیلتس لغو شده ماه آذر می باشد.

 

به اطلاع می رساند براساس بخشنامه شماره 49953 مورخ 05/08/1399 سازمان سنجش آموزش کشور به عنوان نهاد ناظر برگزاری آزمون آیلتس، ابلاغ گردیده است.

 

 

وجه واریزی از سوی داوطلبان جهت ثبت نام در آزمون آیلتس، به صورت علی الحساب بوده، و این بدان معناست که چنانچه قبل از برگزاری آزمون شما تغییر قابل تغییر قابل اعتنایی ( افزایش یا کاهش) در نرخ ارز از سوی بانک مرکزی و سایر شاخص های اقتصادی اعلام گردد، ما به التفات نرخ قطعی ثبت نام از داوطلبان اخذ و یا  به آنان عودت داده می شود.

 

لذا کلیه داوطلبانی که زمان آزمون آنها از تاریخ 5 آبان به بعد می باشد می بایست قبل از شرکت در آزمون کتبی و در روز آزمون شفاهی آیلتس، ما به التفاوت مبلغ ثبت نام را پرداخت نموده و کل هزینه آزمون را تسویه نمایند و در غیر اینصورت متاسفانه مطابق قوانین امکان شرکت در آزمون وجود نخواهد داشت.