مدارک مورد نیاز تحصیل در انگلستان و کلاسهای آنلاین آیلتس استاد آرین جهت دانشجیوان مقیم انگلستان

مدارک مورد نیاز تحصیل در انگلستان و کلاسهای آنلاین آیلتس استاد آرین جهت دانشجیوان مقیم انگلستان

بهترین دوره آیلتس با بهترین استاد آیلتس انگلیس دکتر آرین کریمی

 

whatsapp IELTS Counsellor

  

                                                                                                                                           telegram   تماس با اسکایپ دکتر آرین کریمی  اینستاگرام دکتر آرین کریمی  با فیس تایم دکتر آرین کریمی استاد آیلتس تماس بگیرید 

 

ادامه تحصیل در دانشگاه های انگلستان و تحصيل در انگليس


دوره های کارشناسی در انگلستان


Application Procedure for Undergraduate Courses Bachelor Degree Programmes

 

در این بخش توضیحاتی مختصر جهت دانشجویانی که قصد تحصیل در رشته های کارشناسی در انگلستان را دارند داده شده است.

دانش آموزان برای ادامه تحصیل در انگلیس قبل از ورود به دانشگاه به مدت 13 سال در مقاطع ابتدائی و متوسطه تحصیل کرده و سپس به دانشگاه وارد میشوند.جهت معادل کردن این دوره برای دانشجویان از کشور های دیگر که سیستم آموزشی متفاوتی با تحصیل در انگلیس دارند و قصد ورود به دوره های کارشناسی در انگلستان جهت ادامه تحصیل در انگلیس را دارند خواسته میشود تا در دوره های پیش دانشگاهی شرکت نمایند.

 

متقاضی ورود به دوره های کارشناسی در انگلستان برای ادامه تحصیل در انگلیس میبایست دوره GCSE را با حداقل نمرات C گذرانده باشد.

 

شرایط ورود به دوره های کارشناسی در انگلستان و ادامه تحصيل در انگلستان :

 

ارائه مدارک تحصیلی و ریز نمرات سال آخر دبیرستان الزامی است.این مدرک بایستی توسط مترجم رسمی ترجمه شده باشد در غیر اینصورت از طرف دانشگاه انگليس مورد قبول نخواهد بود.

معمولا دانشگاه های انگليس علاقه مندند تا وضعیت درسی و رفتار متقاضی را در زمان تحصیل در مقاطع قبلی بدانند بنابراین ریز نمرات شما در نتیجه اخذ پذیرش در انگليس برای ادامه تحصيل در انگلستان اهمیت زیادی دارد.

از آنجا که هر رشته و یا دانشگاه در انگلستان شرایط خاص خود را دارد بعد از تکمیل فرم درخواست مشاوره تحصیلی برای ادامه تحصیل در انگلیس ، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت تا اطلاعات بیشتری از شرایط فردی شما کسب و راهنمائی های دقیقتری انجام شود.

فرم درخواست جهت شرکت در دوره های کارشناسی در انگلستان و تحصیل در انگلیس بایستی حداکثر تا قبل از 10 خرداد ماه تکمیل شود تا بتوان برای دوره های کارشناسی در انگلیس ترم آینده که در شهریور ماه شروع میشود اقدام نمود .هر چند در بعضی شرایط ، این زمان تا تیرماه ماه قابل تمدید است.

IELTS در بعضی از دانشگاه های انگلستان از دانشجویان خارجی خواسته میشود تا قبل از ورود به دانشگاه در دوره های کارشناسی برای ادامه تحصیل در انگلستان ، امتحان آیلتس را با موفقیت پشت سر بگذارند و نتیجه آزمون آیلتس را به دانشگاه ارائه دهند.اگر چه ممکن است مدارک دیگر زبان را نیز قبول نمایند.

 

معرفی نامه: Letter of Recommendation

 

برای ادامه تحصیل در انگلستان و تحصیل در انگلیس این نامه نقش بسیار مهمی در اخذ پذیرش از دانشگاه های انگلستان به خصوص در دوره های کارشناسی ارشد و دکترا دارد

که در واقع نامه ای است که توسط فردی که متقاضی را در زمان تحصیل میشناسد نوشته و امضا میشود. نویسنده این نامه بایستی موقعیت خود را در نامه بنویسید (مثلا دبیر زیست شناسی) و این که برای چه مدتی و تا چه اندازه متقاضی را میشناخته و دلایل توصیه تحصیل در آن رشته خاص برای متقاضی را عنوان نماید.

بعد از اخذ پذیرش از دانشگاه انگلستان توسط ما ، فرم توصیه نامه به همراه مدارک پذیرش برای متقاضی ارسال خواهد شد.

معمولا دو توصیه نامه نامه از طرف 2 معرف درخواست میشود.

 

اظهار نامه: Statement of Purpose

 

نوشتن اظهارنامه در زمان اخذ پذیرش تحصیلی در انگلیس نقش بسیار مهمی را دارد . چون معمولا مسئولین دانشگاه در عدم حضور دانشجو تصمیم به اعطای پذیرش تحصیلی میگیرند این مدرک در معرفی دانشجو و نهایتا در تصمیم گیری دانشگاه بسیار با اهمیت است که در آن نامه دلایل انتخاب دانشگاه و رشته تحصیلی و همچنین دلایل کافی مبنی بر به پایان رساندن دوره تحصیلی نیز بایستی گنجانده شود.

 

دوره های کارشناسی ارشد

 

دوره های کارشناسی ارشد در انگلستان


در این بخش توضیحاتی مختصر جهت دانشجویانی که قصد تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در انگلستان را دارند آمده است.

متقاضیان ادامه تحصیل در انگلیس در دوره های کارشناسی ارشد در انگلستان بایستی درخواست خود را بین یک سال تا4 ماه قبل از شروع تحصیل جهت ارائه به دانشگاه انگلیس برای ما ارسال نمایند.

از آنجا که هر دانشگاه شرایط ورودی خاص خود را دارد بایستی زمان کافی برای بررسی مدارک متقاضی و ارسال تقاضا به دانشگاه ( دانشگاه ها ) وجود داشته باشد.

 

شرایط عمومی جهت شرکت در کارشناسی ارشد در انگلستان :

 

ادامه تحصیل در انگلستان و تحصیل در انگلیس در جهت شرکت در دوره های کارشناسی ارشد در انگلستان متقاضی بایستی مدرک دوره کارشناسی خود را داشته باشد. بعضی از دانشگاه های انگلستان مدارک دوره کارشناسی بعضی از کشورها را جهت ورود به دوره کارشناسی ارشد در انگلستان معتبر نمیدانند. بنابراین قبل از اقدام اخذ پذیرش مدارک دوره کارشناسی بایستی به معادل آن در انگلستان تبدیل شود.

 

سوابق تحصیلی:

 

جهت اقدام برای ادامه تحصیل در انگلستان در دوره های کارشناسی ارشد در انگلستان سوابق تحصیلی متقاضی مورد نیاز است و موفقیت آمیز بودن دوره های تحصیلی قبلی در نتیجه دادن پذیرش از طرف دانشگاه انگلیس اهمیت بسیاری دارد.

 

ریز نمرات: Transcript

 

دانشجویانی که تقاضای ادامه تحصیل در انگلیس در رشته های کارشناسی ارشد در انگلستان را دارند میبایست ریز نمرات خود ، از دوره تحصیلی دیپلم تا اتمام کارشناسی را ارائه نمایند. ریز نمرات بایستی توسط مترجم رسمی به زبان انگلیسی ترجمه شده باشد. بعضی از دانشگاه های انگلیس ممکن است تقاضای دو نسخه از ریز نمرات را نمایند.

 

مدرک آیلتس ( IELTS )

 

برای ادامه تحصیل در انگلیس اغلب دانشگاهای انگلستان داشتن آیلتس موفقیت آمیز را به عنوان یکی از پیش نیازهای ورود به دوره هایکارشناسی ارشد در انگلستان از متقاضی درخواست میکنند. بعضی از دانشگاهای انگلستان ممکن است تافل را نیز بپذیرند. در صورتی که دانشجو تحصیلات قبلی خود را در محیطی نسبتا انگلیسی زبان گذرانده باشد و مدارکی دال بر تواناییهای خود در خصوص مهارتهایش در زبان انگلیسی ارائه نماید دانشگاه ممکن است او را از گذراندن امتحان آیلتس معاف کند.

 

GMAT : Graduate Management Admission Test

 

متقاضیان ادامه تحصیل در انگلستان در کارشناسی ارشد در انگلستان در رشته های مدیریتی مانند MBA, علاوه بر احراز شرایط عمومی و آیلتس ممکن است نیاز به گذراندن موفقیت آمیز امتحان GMAT نیز داشته باشند.

 

تجربه کاری : Work Experience

 

برای شرکت دربعضی از دوره های کارشناسی ارشد در انگلستان داشتن تجربه کاری به عنوان یک پیش نیاز است. برای مثال برای شرکت در دوره های کارشناسی ارشد MBA ، متقاضی نیاز به تجربه کاری حداقل 2 تا 3 سال دارد.

 

رزومه : Resume – (CV) Curriculum Vitae

 

برای ادامه تحصیل در انگلستان رزومه یکی از اجزای مهم برای تقاضای تحصیل در رشته های کارشناسی ارشد در انگلستان است. تهیه یک رزومه مناسب در نتیجه اعطای پذیرش تحصیلی در انگلیس اهمیت بسیار زیادی دارد. رزومه بایستی شامل اطلاعات دقیقی از متقاضی در زمینه های تحصیلی و کاری باشد.

جهت اطلاعات بیشتر در زمینه تهیه رزومه مناسب فرم مشاوره تحصیلی را تکمیل نمائید.

 

معرفی نامه ( توصیه نامه) : Letter of Recommendation

 

برای ادامه تحصیل در انگلیس این نامه نقش بسیار مهمی را در اخذ پذیرش از دانشگاه های انگلستان به خصوص در دوره های کارشناسی ارشد دارد.

که در واقع نامه ای است که توسط فردی که متقاضی را در زمان تحصیل میشناسد نوشته و امضا میشود. نویسنده این نامه بایستی موقعیت خود را در نامه بنویسید (مثلا استاد فیزیک) و قید کنید که برای چه مدتی و تا چه اندازه متقاضی را میشناسد و دلایل توصیه تحصیل در آن رشته خاص برای متقاضی را عنوان نماید.

بعد ازاخذ پذیرش از دانشگاهای انگلیس فرم توصیه نامه به همراه مدارک پذیرش برای متقاضی از طرف ما ارسال خواهد شد.

معمولا ارائه دو توصیه نامه از طرف 2 معرف توصیه میشود.

 

اظهار نامه: Statement of Purpose

 

برای ادامه تحصیل در انگلیس نوشتن اظهارنامه در زمان اخذ پذیرش تحصیلی دوره های کارشناسی ارشد نقش بسیار مهمی را دارد . چون معمولا مسئولین دانشگاه در عدم حضور دانشجو تصمیم به اعطای پذیرش تحصیلی میگیرند این مدرک در معرفی دانشجو و نهایتا در تصمیم گیری دانشگاه بسیار با اهمیت است که در آن نامه دلایل انتخاب دانشگاه و رشته تحصیلی و همچنین دلایل کافی مبنی بر به پایان رساندن دوره توسط متقاضی بایستی گنجانده شود.

از موارد دیگر ارائه Essay است که در بعضی رشته ها نظیر MBA از اهمیت زیادی برخوردار است.