مراکز برگزار کننده آزمون ( آیلتس )

آیلتس عصر دین و دانش
ثبت نام آزمون رسمی آیلتس موسسه عصر دین و دانش

سنتر آیلتس عصر دین و دانش یا موسسه آموزش عالي عصر دين و دانش

سنتر آیلتس عصر دین و دانش یا آیلتس موسسه آموزش عالي عصر دين و دانش جایگزین مرکزآیلتس ایران است. موسسه آموزش عالی آزاد عصر دین و دانش در سال 1374 جهت برگزاری دوره های آموزش عالی در تمامی مقاطع تحصیلی و ارتقا سطح دانش و فرهنگ درجامعه اسلامی ایران و گسترش آموزش عالی در رشته های آموزشی و پژوهشی در سطح دانشگاهی کشور به نحوی که بتواند قسمتی از نیازهای جامعه اسلامی ایران را پاسخگو باشد،تاسیس شده است.این موسسه به خاطر ارتباط نزدیک و تعامل خوب آن با جامعه دانشگاهی، دارای امکانات خوب علمی و آموزشی است.این مرکز با دارا بودن 1300متر زیر بنا متناسب با فعالیت های عملی وپژوهشی محیطی مناسب رشد و تعالی فرزندان این مرز وبوم فراهم نموده است.این موسسه اکنون دوره های علمی کاربردی در مقاطع کاردانی و کارشناسی در رشته های معماری ،فناوری اطلاعات ،نرم افزار ،سخت افزار ،نقشه کشی صنعتی و حسابداری برگزار می نماید.این مرکز تاکنون فعالیت های آموزشی و پژوهشی گسترده ای در زمینه های مختلف انجام داده و از مهمترین اهداف آن، توسعه زیرساخت های آموزشی و دوره های آموزشی است. بطوریکه تربیت متخصصان در دوره های مربوط مطابق نیاز بازار کار به بهترین صورت ممکن انجام می گیرد. اینک با توجه به نیاز های علمی موجود در جامعه برای برگزاری آزمون های بین المللی، این موسسه بر اساس مجوز اخذ شده به عنوان مرکز آزمون (Test Center ) از طرف شرکت IELTS و سازمان سنجش آموزش کشور پس از طی مراحل اخذ مجوز اقدام به برگزاری این آزمون می نماید .

 وبسایت سنتر آیلتس عصر دین و دانش

http://www.ieltsadd.ir

هزينه علي الحساب ثبت نام آیلتس در سنتر آیلتس عصر دین و دانش

۸,۹۹۰,۰۰۰ هزار تومان

نشاني سنتر آیلتس عصر دین و دانش

تهران، خیابان ولی عصر ، ضلع شمالی پارک ساعی،کوچه ساعی یکم، بن بست دانش،موسسه آموزش عالی عصر دین و دانش

تلفن تماس مرکز آیلتس دین و دانش

88644690 و 88644691 (پيش شماره 021)

آغاز ثبت نام آزمون آیلتس درسنتر آیلتس عصر دین و دانش

جهت ثبت نام آزمون آیلتس داوطلبان گرامی می بایست تمامی مراحل زیر را به ترتیب تکمیل نمایند و در غیر اینصورت آزمون ایشان لغو خواهد شد.

  • داوطلبان جهت ثبت نام آزمون ابتدا به آدرس https://ielts.sanjesh.org مراجعه نموده و پس از تکمیل اطلاعات خواسته شده به آدرس https://ielts.idp.com/book هدایت می شوند، سپس بعد از تکمیل مراحل تشکیل حساب کاربری و رزرو تاریخ مورد نظر در سایت اصلی آیلتس، برای پرداخت به سایت موسسه عصر دین و دانش https://ieltsadd.ir/fa/users/main/register هدایت خواهند شد.
  • داوطلبان در سایت موسسه نیز ابتدا حساب کاربری تشکیل داده، آزمون و ماژول مورد نظر خود را انتخاب نمایند سپس به درگاه پرداخت بانک متصل شده و پرداخت خود را انجام دهند.
  • نهایتا پس از 24 ساعت آزمون مورد نظر شما در سایت IDP نیز تایید خواهد شد.
  • توجه داشته باشید در صورتی که از تکمیل اطلاعات در سایت ielts.sanjesh.org صرف نظر نمایید، حتی در صورت انجام سایر مراحل ثبت نام، آزمون شما لغو خواهد شد.

اطلاعیه سنتر آیلتس عصر دین و دانش

داوطلب گرامی به اطلاع می رساند به دلیل محدودیت ناشی از تحریم ها، ارتباط با سرورهای ایمیل موسسه قطع شده و در دسترس نمی باشد.لذا خواهشمند است تا اطلاع ثانوی و رفع مشکل به وجود آمده تمامی درخواست های خود را از طریق خط تلگرامی موسسه به شماره ۰۹۱۰۱۱۰۲۰۶۹ ارسال نمایید. با توجه به حجم زیاد تماس های تلفنی‌خواهشمند است سوال یا درخواست خود را از طریق خط تلگرامی مرکز به شماره ۰۹۱۰۱۱۰۲۰۶۹ ارسال فرمایید تا نهایتا ظرف ۲۴ ساعت پاسخ خود را دریافت نمایید.

سنتر آیلتس دکتر آرین کریمی بهترین برگزار کننده دوره های آمادگی آیلتس

انواع دورهای آیلتس ما را مشاهده فرمایید