آیلتس تهران یکی از بهترین برگزار کنندگان آزمون ielts

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

معرفی مرکز آزمون آیلتس تهران ( تهران آیلتس سنتر ) :آیلتس تهران در سال 1372 در تهران برای برگزاری آزمون آیلتس که توسط دانشگاه کمبریج به عنوان آزمون استاندارد زبان انگلیسی ارائه میشد تاسیس شد. آیلتس تهران حزو اولین مراکز برگزارکننده آزمون آیلتس در ایران است. مدیریت جدید آیلتس در سال 1396 (2017) آغاز به کار کرده و در این راه با مدرنیزه کردن سیستمها و بکارگیری روشهای نوین مدیریتی و آموزشی، تلاش گسترده ای را در ایجاد سیستمی مشتری مدار با توجه دقیق به آمار و اطلاعات مشتریان کرده است. در این مرکز داوطلبان و کاربران نه عضوی خارج از مجموعه بلکه بخش بزرگ و مهمی از کل مجموعه را تشکیل میدهند. این رویکرد در نهایت به جامعتر کردن اهداف سازمانی آنها نیز منجر شده است. یکی از بهترین مراکز آزمون آیلتس در ایران است که سابقه طولانی در برگزاری آزمون آیلتس دارد و مهمترین ویژگی آن نظم در برگزاری آزمون است.

 سایت آیلتس تهران :

http://www.ieltstehran.com

 هزينه علي الحساب ثبت نام آیلتس :

در حال حاضر هزینه حدودی امتحان کامپیوتری آیلتس ۸۴،۹۰۰،۰۰۰ ریال و هزینه آزمون کاغذی آیلتس ۸۸،۹۰۰،۰۰۰ ریال اعلام شده است.

نشاني و آدرس آیلتس تهران:

تهران، خیابان شریعتی، مترو قلهک، خیابان کدویی، کوچه کارون، ساختمان آیلتس تهران

شماره تماس آیلتس تهران:

091008007 (پيش شماره 021)

 

اهداف سازمانی

آیلتس تهران متعهد و مصمم است تا با

  • برگزاری آزمون های آیلتس
  • برگزاری آزمون های آزمایشی آیلتس

    متقاضیان را در برداشتن گام های محکمتر برای ساختن آینده ای بهتر همراهی کند.

خدمات آیلتس تهران

با توجه به اهداف ذکر شده در بالا این مرکز خدمات زیر را برای شما عزیزان فراهم میکند:

برگزاری آزمونهای آزمایشی

آزمون ماک آیلتس یا همان آزمون آزمایشی یا شبیه سازی شده آیلتس، آزمونی مطابق با شرایط آزمون آیلتس و با سؤالات استاندارد به صورت حضوری یا آنلان برگزار می‌شود. این آزمون ها که دقیقاً شرایط آزمون اصلی را بازسازی میکنند میتوانند در آمادگی کامل داوطلبان در هنگام حضور در آزمون اصلی نقش مهمی ایفا کنند. بازسازی شرایط آزمون در یک طرف و ارائه نتایج و راهنمایی های مبتنی بر آن از طرف دیگر از جنبه های مثبت آزمون آزمایشی برای داوطلبین است. برای جدول آزمونهای ماک اینجا را کلیک کنید.

آزمون های بین المللی زبان

همانطور که از اسم ما بر می آید کار آیلتس تهران با برگزاری آزمون های بین المللی آیلتس در ایران آغاز شد. همچنین اولین موسسه ای بود که این امتحانات را در سطح کشور برگزار کرده است.

مشاوره و خدمات دریافت پذیرش از دانشگاههای خارج از کشور

مهاجرت های تحصیلی بنا به دلایل گوناگون نقطه عطفی در زندگی اشخاص است و معمولاً مسیر زندگی فرد را به جهت جدیدی تغییر میدهد. چنین تاثیری اهمیت سنجیدن تمامی جوانب ممکن و مربوط به تحصیلات خارج از کشور را پررنگ تر میسازد. پروسه مهاجرت تحصیلی دارای چندین مرحله مهم و متفاوتی است که نیازمند تصمیم گیری های دقیق و درست است. تصمیمهای بدون مطالعه و نادرست میتواند تجربه ای نامطلوب و غیرقابل پیش بینی را مانند اتلاف زمان، از دست دادن فرصت و یا زیانهای مالی و مشکلات اجتماعی شود. در این زمینه آیلتس تهران برای داوطلبینی که تمایل به تحصیل در خارج از کشور را دارند خدماتی مشورتی و دریافت پذیرش در مراحل مختلف دانشگاهی با در نظر گرفتن شرایط، علایق و تواناییهای دانشجو ارائه میدهد. 

 از چه طریقی میتوانیم در آزمون آیلتس ثبت نام کرده و هزینه آزمون را پرداخت نمایم؟

ابتدا با مراجعه به وب سایت موسسه آیلتس تهران، قسمت تقويم امتحان، تاريخ مد نظر خود را انتخاب کنید و در سايت my.ieltsessentials.com پروفايل خود را ايجاد نمايید. باید ثبت نام خود را از طريق درگاه اينترنتی كه در آخرين مرحله ايجاد پروفايل مي باشد كامل کنید. رزرو آزمون برای تنها 24 ساعت دارای اعتبار می باشد و اگر پس از آن ثبت نام خود را قطعی نکنید، ثبت نام باطل ميشود.

 

سنتر آیلتس دکتر آرین کریمی بهترین برگزار کننده دوره های آمادگی آیلتس

انواع دورهای آیلتس ما را مشاهده فرمایید