دوره آیلتس آنلاین و آزمون رسمی آیلتس آنلاین به خاطر مشکلات کرونا در دنیا

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای)

دوره آیلتس آنلاین و مزیتهای بیشمار آن

دوره آیلتس آنلاین به شما فرصت بیشتری برای مطالعه آیلتس میدهد چرا که شما دیگر درگیر رفت و آمد و اتلاف وقت نیستید و از سوی دیگر با شرکت در آن شما انتخابهای بیشتری برای برگزیدن بهترین استاد آیلتس خواهید بود و رنج وسیعیتری از اساتید آیلتس در دسترس شما قرار میگیرد. بیشتر اساتید خوب در ایران نیستند یا در شهرستانهای ایران مقیم هستند شما با شرکت در دوره آنلاین آیلتس میتوانید با هر استادی که مایل هستید با هزینه کمتر اما کیفیت آموزشی بالاتر کلاس بردارید. مزیت دیگر دوره آنلاین راحتی محیط یادگیری آیلتس است بدین معنی که هیچ محیطی از منزل شخصی شما برای یادگیری امن تر و راحت تر نیست و میتوانید در زمان استراحت در اواسط کلاس یک لیوان چای بنوشید یا از خودتان پذیرایی کنید تا بهتر بتوانید ادامه دهید و کلاس برایتان کمتر خسته کننده خواهد بود. برای دانشجویان کم سن تر هم امن تر است و والدین آنها نگران اتفاقات احتمالی در مسیر کلاس نخواهند بود و مهتر از همه اینکه امکان ضبط کلاس آموزشی آیلتس برای شما میسر است تا بارها به فیلم ضبط شده کلاس را نگاه کنید یا فایل صوتی کلاس را گوش دهید و با تکرار آن مطمئن شوید که همه نکات آیلتس را به خوبی فراگرفته اید و چیزی از قلم نیفتاده است. دوره آنلاین آیلتس با اساتید گروه آموزشی دکتر آرین کریمی بهترین گزینه برای موفقیت شما در آزمون آیلتس خواهد بود چون ما با توجه به شرایط شما بهترین استاد را معرفی خواهیم کرد و بر کیفیت کلاس آیلتس شما نظارت کامل داریم و شما این امکان را دارید که استاد خود را به راحتی عوض کنید یا حتی دوره مهارتهای مختلف آیلتس را با اساتید مختلف آیلتس که مهارت بیشتری در آن بخش آیلتس دارند بگذرانید.

ویدیو نمونه کلاس آیلتس دکتر آرین کریمی و آشنایی با سوالات و فرمت تست آیلتس

دوره آیلتس آنلاین با دکتر آرین کریمی پس از شیوع کرونا

از حدود 20 سال پیش دکتر کریمی دوره آنلاین آیلتس با کیفیتی مشابه دوره حضوری آیلتس برگزار کرده اند و در دوران کرونا نیز به همین رویه ادامه داده اند . بنابراین نه فقط به خاطر شیوع کرونا بلکه به خاطر جلوگیری از اتلاف وقت دانشجو و انعطاف پذیری بالا در برگزاری کلاس های آیلتس و همچنین عدم وابستگی به لوکیشن دانشجو کلاس آنلاین آیلتس گزینه بهتری نسبت به کلاس حضوری آیلتس به نظر میرسد . و چون بیشتر دانشجویان آیلتس دکتر کریمی خارج از ایران در کشورهایی نظیر کانادا انگلیس امریکا هلند قبرس فرانسه ایتالیا اسپانیا ترکیه و … هستند عملا امکان کلاس حضوری وجود ندارد و از طرفی دیگر نیز دانشجویان ایرانی با شرکت در کلاسهای موجود در مثلا کانادا امکان رشد و کسب نمره آیلتس مورد نظر را ندارند چون این دوره های آیلتس در کشورهای دیگر بسیار گران است و از سوی دیگر برای دانشجویان آیلتس ایرانی قابل درک نیست و دانشجوی آیلتس فارسی زبان در حالی که هنوز به راحتی انگلیسی را صحبت نمیکند و درک نمیکند چطور مطالب پیچیده و نکات آیلتس را به زبان انگلیسی میتواند درک کند؟

با شرکت در دوره آیلتس آنلاین دکتر آرین کریمی در هر کجای دنیا که هستید با اعتماد بنفس در آیلتس شرکت کنید

انواع دوره آیلتس آنلاین با گروه آموزشی دکتر آرین کریمی

آزمون رسمی آیلتس آنلاین و به خاطر مشکلاتی که کرونا در دنیا به وجود آورده : ( IELTS announces at-home testing option )

از اوایل سال 2022 ، شرکت کنندگان IELTS در سراسر دنیا قادر خواهند بود تست آیلتس خود را بصورت آنلاین و مطمئن به دور از کرونا در منزل خود بدهند. آیلتس ( IELTS ) آنلاین راه جدیدی است برای شرکت در آیلتس آکادمیک ، این آزمون آیلتس به شما این امکان را میدهد تا در منزل خود یا در یک محیط مناسب دیگر به راحتی در آزمون آیلتس خود شرکت نمایید. مفاد و فرمت تست این آیلتس با آیلتس کامپیوتری و آیلتس کاغذی یکسان است. این آزمون نیز مانند آزمون های آیلتس قبلی یک مصاحبه فیس تو فیس در بخش اسپیکینگ آیلتس دارد که توسط ممتحن های آیلتس آموزش دیده و ماهر انجام میشود. مدیر اجرایی آیلتس در " Cambridge Assessment English " بیان کرد که آیتلس آنلاین قدم بعدی ما در بهبود تجربه شرکت کنندگان آیلتس درسراسر دنیا خواهد بود. بطوری که به شرکت کنندگان آیلتس انعطاف پذیری بالای را ارائه خواهد داد. بدین معنی که باعث میشود نتایج آزمون آیلتس سریعتر آماده شود و پس از 3 روز اعلام شود. هدف ما از برگزاری آیلتس آنلاین این است که به افراد بیشتری امکان دنبال کردن آرزوهایشان را بدهیم تا بتوانند در کشور مورد علاقه خود تحصیل کنند یا به کشور مورد علاقه خود مهاجرت کنند و آنجا زندگی کنند. آیلتس آنلاین هر چهار مهارت آیلتس را کاور میکند و ارزیابی دقیقی توسط اگزمینر های آیلتس دارد و در بخش مکالمه نیز مصاحبه ای با یک ممتحن آیلتس بصورت زنده خواهید داشت تا مهارت شما در ارتباط بر قرار کردن و صحبت به زبان انگلیس را به درستی ارزیابی کند. پلتفرم آزمون آیلتس بستری امن برای برگزاری آیلتس بصورت امن هم برای شرکت کنندگان آیلتس و هم برای ممتحنین آیلتس فراهم آورده است.

مراکز ثبت نام آزمون رسمی آیلتس در ایران

وبسایت ثبت آزمون رسمی آیلتس در کلیه کشوری دنیا

 بازار دوره آیلتس آنلاین آیلتس و بطور کلی زبان بعد از کرونا شاهد رشد مداوم است

بازار جهانی یادگیری زبان انگلیسی بخصوص آیلتس در حال رشد است، اما بخش بازاری که در سال‌های آینده باید تماشا کنید، ممکن است جزء آموزش آنلاین این صنعت باشد. همه‌گیری COVID-19 بدون شک صنعت یادگیری آنلاین زبان انگلیسی و آمادگی آیلتس را تحت تأثیر قرار داد، زیرا دانش‌آموزان در سراسر جهان به یادگیری آنلاین روی آوردند. فناوری یادگیری آنلاین، مدارس و خدمات تدریس خصوصی آیلتس در آن زمان رشد زیادی را تجربه کردند زیرا نیاز حیاتی به یادگیری از راه دور بسیاری از موانع قبلی را برای یادگیری آنلاین از بین برد. با شروع بازگشایی مجدد آموزشگاه های آیتلس، خوش‌بینی برای ادامه تقاضا زیاد بود، و در حالی که بسیاری از موسسات زبان به استفاده از برخی از فن‌آوری‌های یادگیری دیجیتال جدید یا جدید محبوب ادامه دادند و به ارائه راه‌حل‌های یادگیری ترکیبی ادامه دادند، بسیاری از موسسات آیلتس یادگیری آنلاین همچنان شاهد کاهش اولیه درآمد بودند. با این حال، با گذشت زمان بازار آنلاین آموزش آیلتس پس از کووید، نشانه‌های هیجان‌انگیزی از رشد مداوم با پیش‌بینی‌هایی برای افزایش گسترش نشان می‌دهد. بیایید به برخی از داده ها نگاه کنیم. تخمین زده می شود که 12 میلیون استاد انگلیسی در سراسر جهان وجود دارد و تخمین زده می شود که 2 میلیارد نفر از زبان انگلیسی استفاده می کنند و یاد می گیرند. بازار TEFL (تدریس زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی) یکی از بزرگترین و سریع ترین زمینه های در حال رشد در آموزش بین المللی در دهه های اخیر است. 

بازار جهانی آنلاین ESL در سال 2022 تا 10 میلیارد دلار ارزش داشت، یعنی 22 درصد از کل بازار ESL، و پیش بینی می شود که در دهه آینده به طور تصاعدی رشد کند، اگرچه تغییرات سال 2021 در مقررات دولت چین مبنی بر ممنوعیت تدریس خصوصی زبان انگلیسی ممکن است بر این صنعت برای برخی تأثیر بگذارد. این تغییر مقررات بازار TEFL را تحت تاثیر قرار داده است، که شاهد جمعیت زیادی از معلمان شاغل در چین بود. با این حال، هنوز معلمان ESL فردی با کودکان چینی کار می کنند و بخش بازار زبان آموزان بزرگسال چینی ESL هنوز بازار بزرگی است. علاوه بر این، آموزش بزرگسالان بزرگترین بخش از بازار آموزش آنلاین زبان انگلیسی و آیلتس است.

بزرگسالان بزرگترین بخش بازار آموزش آنلاین آیلتس را تشکیل می‌دهند

حتی در غیاب بازار بزرگ سابق چینی انگلیسی به عنوان زبان‌ آموزان جوان، هنوز حدود 1.5 میلیارد یا بیشتر زبان‌ آموز انگلیسی به خصوصی در زمینه آمادگی آیلتس که بیشتر دانشجویان مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا هستند وجود دارد که به طور فزاینده‌ای به یادگیری آنلاین روی می‌آورند. اگرچه بزرگ‌ترین بخش بازار را زبان‌آموزان بزرگسال تشکیل می‌دهند، ESL برای کودکان تا سال 2021 هنوز 3 میلیارد دلار و 32 درصد از بازار آنلاین ESL را تخمین میزند. در حالی که برخی از بازیگران بزرگ در بازار زبان انگلیسی وجود دارند که به خوبی شناخته شده‌اند. مانند انتشارات و ارزیابی دانشگاه کمبریج، آموزش پیرسون و مک‌گرو هیل، بسیاری از رشد اخیر را می‌توان به شرکت‌های انگلیسی زبان آنلاین تحت حمایت سرمایه خطرپذیر نسبت داد که در سال‌های اخیر رشد سریعی را تجربه کردند. برخی از نام‌های بزرگ این گروه عبارتند از FluentU، Lingoda، Cambly، Preply، Fluency TV و Voxy. Duolingo و FluentU که از جمله استارت‌آپ‌هایی بودند که اخیراً گزارش تحقیقات دقیقی را به‌عنوان «بازیگران اصلی» در صنعت زبان انگلیسی معرفی کرد. در حالی که بیشتر پوشش رشد بازار یادگیری آنلاین زبان انگلیسی بر روی برنامه‌ها و سایر فناوری‌های یادگیری دیجیتال مستقل متمرکز است، بخش عمده‌ای از رشد ممکن است در بخش معلم محور این صنعت باشد که شامل آموزشگاه‌های زبان آنلاین و آیلتس، بازارهای معلمان خصوصی آیلتس آنلاین و تدریس خصوصی آیلتس است. بیایید نگاهی دقیق تر به این سه نوع ارائه دهنده آموزش آنلاین زبان بیندازیم.

 آموزشگاه های آیلتس آنلاین و برگزاری دوره آیلتس آنلاین

حتی قبل از همه‌گیری، مدارس آنلاین آیلتس شاهد رشد ثابتی بودند، اما البته، تعطیلی آموزشگاه ها در سراسر جهان رشد صنعت را تسریع کرد و حتی پس از شروع دوباره مدارس، مدارس آنلاین زبان همچنان بین دانش‌آموزان و معلمان محبوب بوده‌اند. زیرا این مدل ها فرصت های قابل دسترسی ارتقاء مهارت را برای یادگیرندگان بزرگسال فراهم می کنند که دنبال ارتقاء در حرفه خود هستند. پیشرفت های سریع در فرهنگ خودمختاری ممکن است دو عامل اصلی رشد در این صنعت باشد، و همچنین تغییرات جهانی در صنعت آموزش و پرورش نیاز به مهارت های قابل انتقال را برای پاسخگویی به نیازهای بازار کار جهانی امروز ایجاد می کند که منجر به افزایش نیاز به آموزش آنلاین قابل دسترس و انعطاف پذیر می شود. آموزش در آموزشگاه‌های آیلتس آنلاین توسط اساتید آیلتس انجام می‌شود، از پشتیبانی استاد و درجه‌بندی تا آموزش خصوصی تک به تک. آموزشگاه‌های آیلتس آنلاین خدمات متنوعی را ارائه می‌دهند که اغلب به بزرگسالان ارائه می‌شود. اگرچه برخی از آموزشگاه‌های آیلتس در طول همه‌گیری به صورت آنلاین تغییر کردند، اکثر آنها به آموزش حضوری بازگشتند، به استثنای برخی از گزینه‌های آموزش ترکیبی، بنابراین بیشتر آموزشگاه‌های زبان آنلاین بخش خصوصی هستند. از آنجایی که مدارس بخش خصوصی دارای ذینفعان دولتی نیستند، می توانند به راحتی محتوای انعطاف پذیر و مواد آموزشی را ارائه دهند. به همین دلیل، بسیاری از آموزشگاه‌های آیلتس بخش خصوصی دسترسی بیشتری به منابع مورد تقاضا و ارتقای مهارت‌های قرن 21 دارند که به طور فزاینده‌ای در بخش عمومی مورد توجه قرار می‌گیرند.

 دسترسی موبایلی به داده های آموزشی آیلتس یکی از جذابیت های یادگیری آنلاین است.

داده های مربوط به رشد در آموزشگاه های زبان آنلاین بخش خصوصی اندک است، اما مقایسه با بخش های صنعتی مشابه مانند بازار دوره های آنلاین آزاد، انتظارات رشد زیادی را در سال های آینده نشان می دهد. طبق گزارش بازار جهانی دوره‌های آزاد آنلاین Massive Open Course در سال 2022، انتظار می‌رود که بازار دوره‌های آنلاین آزاد در سال 2026 به 40.61 میلیارد دلار افزایش یابد. بیشتر رشد آموزشگاه‌های زبان آنلاین با تخصص آیلتس - مانند آنچه در داده‌های دوره‌های آنلاین باز گسترده منعکس شده است - به زبان آموزان بزرگسال نسبت داده می‌شود. داده‌های جدیدتر در مورد بازار یادگیری زبان آنلاین شرکتی در اروپا نشان می‌دهد که تفاوت رشد بالقوه برای اندازه بازار بین سال‌های 2020 و 2025 به 2.23 میلیارد دلار میرسد که نشان‌دهنده یک رشد شدید در بازار است که انتظار می‌رود ادامه یابد. بخشی از آموزش آنلاین ممکن است به افزایش دسترسی به داده های بلادرنگ در مورد پیشرفت یادگیرنده نیز نسبت داده شود، که معمولاً توسط ارائه دهنده برای ارزیابی مستمر قابلیت ارائه محصولات و فرآیندهای خود استفاده می شود. پیشرفت در سیستم های LMS و توانایی داشتن فناوری در برنامه های مختلف، توانایی ردیابی نقاط مختلف داده را به شدت افزایش داده است. برای مثال، BridgeEnglish، که از مقیاس جهانی انگلیسی پیرسون (GSE) برای ارزیابی و ردیابی استفاده می‌کند، می‌تواند داده‌های شفاف و بی‌درنگ را هم برای زبان‌آموز و هم برای حامی شرکت فراهم کند. GSE یک رویکرد مبتنی بر عملکرد برای یادگیری زبان است که فرصت هایی را برای شناسایی سطح زبان فعلی زبان آموز در هر چهار دسته مهارت، شناسایی اهداف یادگیری هدفمند، راهنمایی استراتژی های آموزشی برای دستیابی به آن اهداف و پیگیری پیشرفت ایجاد می کند. EF Teach آنلاین بستری را برای آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم به بزرگسالان در کلاس‌های خصوصی یک به یک یا گروه‌های مکالمه فراهم می‌کند. دانشجویان معمولاً حرفه ای یا دانشجویان دانشگاه هستند که برای مصاحبه شغلی آماده می شوند. EF Teach Online بیش از 2300 مربی فعال در پلتفرم EF دارد که پیمانکاران مستقلی هستند که برنامه زمانی خود را تنظیم می کنند. در دوره آیلتس آنلاین ما فناوری نوآورانه‌ای را که در داخل توسعه می‌دهیم با مربیان عالی ترکیب می‌کنیم تا یک تجربه یادگیری فراگیر و جذاب را ارائه دهیم. بسیاری از معلمان زبان به عنوان شغل دوم یا به عنوان مشاغل تمام وقت به گزینه های تدریس آنلاین روی می آورند. ما به روش شناسی خود به عنوان راهی برای یادگیری بسیار مطمئن هستیم. ما همچنین منابع بزرگی را برای توسعه حرفه‌ای بی‌نظیر مستمر برای همه معلمانمان سرمایه‌گذاری می‌کنیم که می‌توانند رشد کنند، کار کنند و به دانشجویان ما کمک کنند تا به هدف شغلی خود برسند.