مجموعه دوره های آموزشی زبان استاد آرین

1

دوره های آنلاین آیلتس ( IELTS ) و تافل ( TOEFL ) از طریق اسکایپ ( SKYPE ) و اوو ( OOVOO )

دوره های آنلاین آیلتس ( IELTS ) و تافل ( TOEFL ) از طریق اسکایپ ( SKYPE ) و اوو ( OOVOO )

دکتر آرین کریمی برگزار کننده دوره های آنلاین آیلتس و تافل از طریق اسکایپ با بهترین کیفیت . کلاسهای آنلاین آیلتس و تافل دکتر کریمی مناسب برای تمامی متقاضیان آیلتس و تافل از سراسر دنیا و همچنین شهرستانهای ایران و حتی گزینه بسیار مناسبی برای دانشجویان تهرانی جهت جلوگیری از اتلاف وقت در ترافیک تهران و هزینه های احتمالی ایاب و ذهاب و خستگی ساعتها در ترافیک بودن میباشد. لازم به ذکر است که این دوره های مجازی آیلتس و تافل سالهاست که توسط استاد آرین برگزار شده است و نتیجه و نمره آزمون آیلتس و همچنین آزمون تافل دانشجویان دکتر کریمی بسیار رضایت بخش بوده است و تفاوت چندانی با کلاسهای حضوری دکتر کریمی که در دفتر استاد برگزار میشود نداشته است به جز اینکه شما به جای دیدن تصویر و شنیدن صدای استاد و تخته در مانیتور کامیپوتر خود تصویر استاد و تخته را خواهید دید و برعکس.

مشاهده موارد...

تماس ( تا 12 شب )

 09125000158

 

با فیس تایم دکتر آرین کریمی استاد آیلتس تماس بگیرید

 

 

  ایران - تهران - بلوار فردوس شرق - روبروی گلستان شمالی - پلاک 244

  • اینستاگرام دکتر آرین کریمی
  • whatsapp
  • telegram

درباره استاد آرین ( دکتر آرین کریمی )

 

دکتر آرین کریمی با شهرت استاد آرین دارای مدرک بین المللی تدریس آیلتس از انگلستان ( IELTS Teaching Certificate ) و مدرک بین المللی تدریس زبان انگلیسی از انگلستان ( TESOL ) و با سالها تجربه در برگزاری دوره های موفق آمادگی آزمونهای بین المللی زبان انگلیسی نظیر آیلتس تافل جی آر ای و ... با ارائه جزوه منحصر بفرد خود و برنامه ریزی دقیق مطالعاتی و برگزاری جلسات رفع اشکال و تست زنی تاکنون دانشجویان بسیاری را تربیت و به خارج از کشور جهت اخذ پذیرش از دانشگاه های معتبر خارج از کشور و مهاجرت به کشورهایی نظیر آمریکا ،استرالیا ، انگلستان ، هند ، کانادا ، نیوزلند ، دبی ، آلمان ، ایتالیا ، سوئد ، قبرس ، مالزی ، ترکیه ، امارات متحده عربی ، هلند ، تایلند ، چین ، ژاپن ، کره جنوبی و دیگر کشورهای اروپایی و آماده نموده است . و همچنین با برگزاری دوره های تربیت مدرس آیلتس تاکنون اساتید زیادی را تعلیم و به آموزشگاهای معتبر زبان معرفی نموده است مقالات آموزش آیلتس و تافل دکتر کریمی...

 

JO Instagram Contact Button

خبرنامه سایت دکتر آرین کریمی

دریافت رایگان جدیدترین منابع آیلتس ، تافل و جی آر ای آخرین اخبار کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه سراسری ، دانشگاه آزاد و دانشگاه پیام نور.

عضویت
  • Dr.Arian karimi facebook
  • اتصال به oovoo
  • اتصال به اسکایپ

 
 

آفر مشاوره