دوره تربیت مدرس آیلتس تی تی سی آیلتس

دوره تربیت مدرس آیلتس و تی تی سی T.T.C آیلتس و ویژه مدرسین زبان انگلیسی

دوره تربیت مدرس آیلتس و کلاسهای تی تی سی T.T.C آیلتس با دکتر آرین کریمی بهترین استاد آیلتس تهران

 دوره های تربیت مدرس آیلتس و تافل

همواره بهترین دانشجویان استاد آرین کریمی اساتید زبان انگلیسی و مکالمه زبان بوده اند که پس از گذراندن دوره جامع آیلتس یا تافل و کسب نمره 7 تا 8 در آیلتس آکادمیک یا نمره 100 تا 110 در آزمون تافل و همچنین یادگیری روشهای تدریس آیلتس یا تافل به تدریس آیلتس و تافل بصورت کاملا موفق مشغول میباشند و مایه افتخار استاد. بدیهیست این دوره تربیت مدرس آیلتس مناسب افرادیست که مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد زبان انگلیسی را دارا میباشند و قصد دارند مهارتهای زبانی خود را بهبود ببخشند و با مفاهیمی نظیر Testing و Teaching methodology آشنا شوند و روشهای طراحی و آنالیز تستهای آیلتس را فراگیرند.

ویژگی های این دوره تربیت استاد آیلتس

اکثر اساتید زبان انگلیسی آرزو دارند که آیلتس و تافل را درس بدهند ولی این آغاز یک مسئولیت بزرگ است چرا که برعکس کلاسهای مکالمه زبان که بیشتر بصورت فان برگزار میشوند در یک دوره آیلتس یا تافل دانشجو باید نمره مورد نظر خود را در آزمون کسب نماید پس بسیار هدفمند تر از کلاس مکالمه زبان است و از سوی دیگر آیلتس و تافل دارای پیچیدگی های خاص خود میباشند و واقعا یک استاد آیلتس یا تافل باید با کلیت آزمون آشنایی کامل داشته باشد و علاوه بر اینکه انواع و اقسام سوالات آیلتس را در بخشهای مختلف به خوبی بشناسد باید استراتژی و تکنیک های لازم را فرا بگیرید تا بتواند به دانشجو آیلتس و تافل خود انتقال دهد و وی را در مسیر پیشرفت و کسب نمره بهتر آیلتس و تافل یاری کند. استاد زبانی که تجربه کافی در تدریس آیلتس نداشته باشد مسلما قادر به شناسایی نقاط ضعف و قوت آیلتس آموزان نخواهد بود و کمک خاصی نمیتواند به آنها بکند. بنابراین دوره تربیت مدرس آیلتس ما بهترین گزینه برای شروع یک شغل جدید به عنوان استاد آیلتس برای شما عزیزانی که مدرسین خوب زبان انگلیسی هستید ولی با آیلتس آشنایی کافی ندارید میباشد

طول دوره تربیت مدرس آیلتس

این دوره تربیت مدرس آیلتس معمولا در 20 جلسه 1/5 ساعته یا 10 جلسه 3 ساعته تشکیل میشود و در مدت 1 ماه تکمیل میشود. لذا اگر شما پایه زبانی خوبی دارید این دوره آیلتس کاملا برای شما مناسب است تا به یک استاد حرفه ای آیلتس تبدیل شوید و با اعتماد به نفس بالا به تدریس آیلتس بپردازید و در آمد خوبی هم کسب کنید. البته ما هم از دانشجویان برتر دوره برای تدریس آیلتس دعوت به همکاری میکنیم و تمایل زیادی داریم که از اساتید آیلتسی که خودمان پرورش دادیم استفاده کنیم.

 آگهی های استخدام استاد آیلتس و زبان انگلیسی در سراسر دنیا ( شغل خود را پیدا کنید )