مخاطبین کلاسهای ما

مخاطبین کلاسهای آیلتس ( IELTS ) و تافل ( TOEFL ) استاد آرین معمولا پزشکان ، پرستاران ، وکلا ، مهندسان ، اساتید زبان انگلیسی ، محققین ، تجار و بازرگانان و کلیه کسانی که قصد اقامت یا ادامه تحصیل در یک کشور خارجی یا ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد یا دکترا در داخل ایران را دارند و از نظر وقت محدودیت دارند و  طبقه مرفه که هزینه کلاس برایشان مشکل نیست میباشند. البته این امکان هم وجود دارد که کلاس نیمه خصوصی آیلتس تشکیل شود که هزینه کمتری را هر دانشجو متحمل شود.

دوره آیلتس ویژه پرستاران جهت اخذ اقامت کاری

امروز پرستاران راحت تر از افراد با مشاغل دیگر موفق به اخذ اقامت دائم از کشورهایی نظیر آمریکا، کانادا ، استرالیا و ... میشوند و با توجه به اینکه شرط اولیه همه این کشورها داشتن مدرک آیلتس جنرال با نمره حدودا 7 میباشد بهترین گزینه برای شما عزیزان شرکت در کلاسهای حضوری یا آنلاین آیلتس استاد آرین از طریق اسکایپ میباشد تا با صرفه جویی در وقت و هزینه موفقیت خود را در آزمون آیلتس تضمین نمایید بدین منظور دوره فشرده آیلتس استاد آرین ویژه پرستاران طراحی شده است و شما میتوانید با گذراندن یک دوره جامع سطح زبان و مکالمه خود را افزایش داده و همزمان مهارتهای آیلتس را فرا بگیرید.

دوره بیزنس انگلیس ( BUSINESS ENGLISH ) و تقویت مکالمه استاد آرین ویژه مدیران با وقت کم

دوره بیزنس انگلیس ( BUSINESS ENGLISH ) و تقویت مکالمه استاد آرین ویژه مدیران با فرصت محدود : مناسب مدیران و تجار ( BUSINESS MEN ) و کلیه کسانی که نیاز به تقویت مکالمه برای کار در شرکتهای خارجی در داخل ایران یا در خارج از کشور را دارند میباشد چرا که پس از برداشته شدن تحریم ها علیه ایران باب مذاکرات و تعامل و تجارت با کشورهای انگلیسی زبان و بطور کلی دنیا باز خواهد شد و شرکتهای خارجی همچون گذشته به ایران خواهند آمد و نیاز به کارمندانی مسلط به زبان انگلیسی ( FLUENT IN ENGLISH  )  دارند و از این پس شما آگهی های استخدام با این مضامین را بسیار خواهید دید که این مهم میسر نخواهد بود مگر با شرکت در کلاسهایی که در کوتاه مدت دانش زبان شما را بصورت شگفت انگیزی افزایش دهد و البته شما را با لهجه نیتیو ( NATIVE ) آشنا سازد و از ابتدا با لهجه ( ACCENT ) صحیح انگلیسی را فرا بگیرید.

دوره فشرده آیلتس و تافل ویژه مهندسین و دانشجویان فنی و مهندسی

 دوره آیلتس ویژه مهندسین و متخصصین در صنایع گوناگون با دکتر آرین کریمی

 

IELTS for Engineers

 

دوره آیلتس ، دوره تافل استاد کریمی ویژه مهندسین و دانشجویان فنی و مهندسی : این دوره به گونه ای طراحی شده است که در کمترین زمان ممکن متقاضی آیلتس و تافل را با توجه دانش زبانی پایه ای که معمولا فارغ التحصیلان در رشته های فنی و مهندسی دارند برای کسب نمره 7 به بالا در آزمون آیلتس آکادمیک یا تافل ibt با نمره 100 به بالا آماده سازد. مزیت های شرکت در دوره عدم اتلاف وقت و در نظر گرفتن نقاط ضعف و قوت دانشجویان در این رشته میباشد که بصورتی کاملا ویژه با توجه به نیازهای متقاضیان شرکت در آیلتس و تافل طراحی شده است.

دوره آیلتس و تافل ویژه پزشکان با وقت محدود

 

 دوره آیلتس ویژه پزشکان و متخصصین در بخش بهداشت و درمان با دکتر آرین کریمی

 

دوره آیلتس پزشکان

 

پزشکان عموما برای ادامه تحصیل چه در خارج از کشور و چه در ایران نیاز به مدرک زبان نظیر آیلتس و تافل دارند از اینرو دوره های آمادگی آیلتس و تافل دکتر کریمی با توجه به اینکه بصورت فشرده میباشد و تنها بر روی نقاط ضعف دانشجویان کار میکند از اتلاف وقت آنان جلوگیری میکند و از سوی دیگر پزشکان معمولا بسیار وقت کمی دارند و هزینه کلاس برایشان چندان اهمیتی ندارد کلاسهای آیلتس و تافل استاد آرین بهترین گزینه برای آنان میباشد و همچنین امکان شرکت در کلاسهای آنلاین آیلتس و تافل نیز وجود دارد.

دوره فشرده مکالمات تجاری استاد آرین ویژه تجار و بازرگانان

دوره فشرده مکالمات تجاری استاد آرین ویژه تجار و بازرگانان : از آنجا که پس از شکست شدن تحریم ها آینده ای روشن در پیش روی تجارت و مراودات بین کشور عزیزمان ایران و دیگر کشورهای دنیا میباشد و نیاز به مکاتبات به زبان انگلیسی و مکالمات و مذاکرات تجاری و بازرگانی با شرکتهای خارجی کاملا محسوس میباشد استاد آرین دوره های فشرده مکالمات و مکاتبات تجاری و بازرگانی را برای ایرانیان عزیز برگزار میکند و در کوتاه ترین زمان ممکن امکان رسیدن به سطح خوبی از مکالمه مورد نیاز در محاورات بازرگانی ( Business English ) و مکاتبات بازرگانی ( Commercial Correspondence ) فراهم میسازد.

دوره آیلتس و تافل استاد آرین ویژه وکلا و حقوق دانان جهت تحصیل یا اقامت کاری در خارج از کشور

دوره آیلتس و تافل استاد آرین ویژه وکلا مناسب برای وکلایی که قصد ادامه تحصیل در رشته هایی نظیر حقوق بین الملل و ... را دارند میباشد که با شرکت در یک دوره جامع هم سطح عمومی زبان خود را بالا ببرند و از عهده مکالمات و کارهای روزمره خود بر آیند و هم مهارت های آیلتس و تافل را بصورت همزمان یاد بگیرند و موفقیت تحصیلی و کاری خود را تضمین نمایند.بدین منظور استاد آرین دوره فشرده خواصی را برای وکلای گرامی طراحی نموده است جهت اطلاع از شرایط دوره ها و آزمون تعیین سطح آیلتس و تافل با ما تماس حاصل فرمایید.

دوره مقاله نویسی و ISI نویسی استاد آرین ویژه محققین و دانشجویان زبان انگلیسی

دوره مقاله نویسی و  نوشتن مقالات آی اس آی ( ISI ) استاد آرین : ویژه محققین و دانشجویان زبان انگلیسی در مقاطع کارشناسی ( B.A IN ENGLISH ) کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی ( M.A IN  ENGLISH ) و دکترای زبان در گرایش آموزش زبان انگلیسی ( P.H.D IN ENGLISH )  میباشد که نیاز به طراحی سیستم آموزش زبان ( CURRICULUM ) اعم از طرح درس ( LESSON PLAN ) و متریال آموزشی ( TEXT BOOKS ) دارند.

دوره تربیت مدرس آیلتس ielts t.t.c course

دوره تربیت مدرس آیلتس و تی تی سی T.T.C آیلتس و ویژه مدرسین زبان انگلیسی

دوره تربیت مدرس آیلتس و کلاسهای تی تی سی T.T.C آیلتس با دکتر آرین کریمی بهترین استاد آیلتس تهران

 دوره های تربیت مدرس آیلتس و تافل

همواره بهترین دانشجویان استاد آرین کریمی اساتید زبان انگلیسی و مکالمه زبان بوده اند که پس از گذراندن دوره جامع آیلتس یا تافل و کسب نمره 7 تا 8 در آیلتس آکادمیک یا نمره 100 تا 110 در آزمون تافل و همچنین یادگیری روشهای تدریس آیلتس یا تافل به تدریس آیلتس و تافل بصورت کاملا موفق مشغول میباشند و مایه افتخار استاد. بدیهیست این دوره تربیت مدرس آیلتس مناسب افرادیست که مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد زبان انگلیسی را دارا میباشند و قصد دارند مهارتهای زبانی خود را بهبود ببخشند و با مفاهیمی نظیر Testing و Teaching methodology آشنا شوند و روشهای طراحی و آنالیز تستهای آیلتس را فراگیرند.

ویژگی های این دوره تربیت استاد آیلتس

اکثر اساتید زبان انگلیسی آرزو دارند که آیلتس و تافل را درس بدهند ولی این آغاز یک مسئولیت بزرگ است چرا که برعکس کلاسهای مکالمه زبان که بیشتر بصورت فان برگزار میشوند در یک دوره آیلتس یا تافل دانشجو باید نمره مورد نظر خود را در آزمون کسب نماید پس بسیار هدفمند تر از کلاس مکالمه زبان است و از سوی دیگر آیلتس و تافل دارای پیچیدگی های خاص خود میباشند و واقعا یک استاد آیلتس یا تافل باید با کلیت آزمون آشنایی کامل داشته باشد و علاوه بر اینکه انواع و اقسام سوالات آیلتس را در بخشهای مختلف به خوبی بشناسد باید استراتژی و تکنیک های لازم را فرا بگیرید تا بتواند به دانشجو آیلتس و تافل خود انتقال دهد و وی را در مسیر پیشرفت و کسب نمره بهتر آیلتس و تافل یاری کند. استاد زبانی که تجربه کافی در تدریس آیلتس نداشته باشد مسلما قادر به شناسایی نقاط ضعف و قوت آیلتس آموزان نخواهد بود و کمک خاصی نمیتواند به آنها بکند. بنابراین دوره تربیت مدرس آیلتس ما بهترین گزینه برای شروع یک شغل جدید به عنوان استاد آیلتس برای شما عزیزانی که مدرسین خوب زبان انگلیسی هستید ولی با آیلتس آشنایی کافی ندارید میباشد

طول دوره تربیت مدرس آیلتس

این دوره تربیت مدرس آیلتس معمولا در 20 جلسه 1/5 ساعته یا 10 جلسه 3 ساعته تشکیل میشود و در مدت 1 ماه تکمیل میشود. لذا اگر شما پایه زبانی خوبی دارید این دوره آیلتس کاملا برای شما مناسب است تا به یک استاد حرفه ای آیلتس تبدیل شوید و با اعتماد به نفس بالا به تدریس آیلتس بپردازید و در آمد خوبی هم کسب کنید. البته ما هم از دانشجویان برتر دوره برای تدریس آیلتس دعوت به همکاری میکنیم و تمایل زیادی داریم که از اساتید آیلتسی که خودمان پرورش دادیم استفاده کنیم.

 آگهی های استخدام استاد آیلتس و زبان انگلیسی در سراسر دنیا ( شغل خود را پیدا کنید )