نکاتی مهم در مورد آزمون جنرال جی آر ای GRE:سنترآیلتس دکتر آرین کریمی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای)

نکاتی مهم در مورد آزمون جنرال جی آر ای (GRE)

 

Important points about the GRE General Test

 

سنتر آیلتس دکتر آرین کریمی

 

 

GRE

 

 

جی آر ای آزمونی است برای تحصیلات تکمیلی و حرفه ای ، از جمله تجارت و حقوق،و مدرکی برای به دست آوردن فرصت های بیشتردر کسب موفقیت.

 

گرفتن یک مدرک پیشرفته می تواند فرصت های زیادی برای شما ایجاد کند. در حقیقت ، داده های اخیر اداره آمار کار و سازمان همکاری اقتصادی و توسعه نشان می دهد ،که چگونه آموزش و پرورش باعث درآمد بالا و نرخ بیکاری پایین  شده است.

 

اگر می خواهید که تحصیلات تکمیلی خود را در راستای حرفه و رشته خود ادامه دهید،با شرکت در آزمون جی آر ای گام مهمی در راستای آینده خود برمی دارید.

 

آزمون جنرال جی آر ای به شما کمک می کند در روز آزمون بهترین تلاش خود را انجام دهید. با آزمون جی آر ای این شما هستید که تصمیم می گیرید کدام نمرات را به موسسه مورد نظر ارسال کنید.اگر فکر می کنید در روز آزمون نهایت تلاش خود را نکرده اید ، و به نمره مد نظر نرسیده اید، اصلا جای نگرانی نیست، شما می توانید دوباره در این آزمون شرکت کنید و نمرات خود را برای دانشگاه مورد نظر ارسال کنید.

 

بعلاوه ، آزمون جنرال جی آر ای (GRE) تنها آزمون است که در مقاطع تحصیلات تکمیلی و حرفه ای به شما این امکان را می دهد تا شما سوالات مربوط به یک بخش را رد کنید ، به عقب برگردید و پاسخ ها را تغییر دهید و سوالات مربوط به بخشی را که می خواهید ابتدا پاسخ دهید را حل کنید.

 

آزمون جنرال GRE دارای سوالات متعددی است که نوع تفکر شما در تحصیلات تکمیلی و حرفه ای ، از جمله تجارت و حقوق را از نزدیک منعکس می کند.

 

استدلال کلامی در GRE general test: توانایی تجزیه و تحلیل و نتیجه گیری از گفتمان ، استدلال از داده های ناقص ، درک سطوح مختلف معنا ، مانند لغوی ، مجازی و هدف نویسنده ، خلاصه کردن متن ، تمایز بخش عمده از نقاط جزئی ، درک معانی کلمات ، جملات و متن کامل ، و روابط بین کلمات و بین مفاهیم را درک کنید. بر مهارتهای پیچیده استدلال کلامی تأکید شده است.

 

استدلال کمی در GRE general test:توانایی درک ، تفسیر و تجزیه و تحلیل اطلاعات کمی ، حل مشکلات با استفاده از مدل های ریاضی و استفاده از مفاهیم اساسی حساب ، جبر ، هندسه و تجزیه و تحلیل داده ها را اندازه گیری می کند. بر مهارتهای استدلال کمی تأکید شده است.

 

تحلیلی نوشتاری در GRE general test: تفکر انتقادی و مهارت تحلیلی ، از جمله توانایی بیان و پشتیبانی از ایده های پیچیده را با دلایل و مثال های مربوطه ، و بررسی ادعاها و شواهد همراه اندازه گیری می کند. بر مهارت تحلیلی تأکید شده است.

 

 

GRE Test

 

 

چه کسانی در این آزمون شرکت می کنند؟

متقاضیان تحصیلات تکمیلی و بازرگانی از سراسر جهان ،که علاقه مند به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد ، کارشناسی ارشد تخصصی در تجارت ، MBA ، JD یا دکترا هستند ، در آزمون جنرال GRE شرکت می کنند. متقاضیان این آزمون از سوابق آموزشی و فرهنگی متفاوتی برخوردار هستند و آزمون جنرال GRE معیار مشترکی را برای مقایسه مدارک داوطلبان به دانشگاه ها ارائه می دهد.

 

نمرات جی آر ای GRE توسط پنل های پذیرش یا بورس تحصیلی برای تکمیل سوابق کارشناسی ، توصیه نامه ها و سایر مدارک تحصیلی شما برای تحصیل در مقطع تحصیلات تکمیلی استفاده می شود.

 

آزمون جی آر ای در کجا و چه زمانی برگزار می شود؟                                    

آزمون جنرال جی آر ای GRE در بیش از 1000 مرکز آزمون در بیش از 160 کشور به صورت رایانه ای در دسترس است. در بیشتر مناطق جهان ، این آزمون به طور مداوم در طول سال در دسترس و قابل برگزاری است. در چین ؛ هنگ کنگ ، چین ؛ تایوان ، چین؛ و کره ، این آزمون تا سه بار در ماه برگزار می شود.

 

در مناطقی از جهان که آزمون جنرال از طریق رایانه دربرخی از مراکز آزمون جی آر ای در دسترس نیست ، ممکن است گزینه GRE General Test at home ارائه شود. آزمون در خانه از نظر محتوا ، قالب و تجربه روی صفحه با آزمون جنرال GRE که در یک مرکز آزمون برگزار می شود یکسان است. این آزمون از طریق کامپیوتر شخصی شما در خانه گرفته می شود و توسط بازرسان واقعی کنترل می شود.

مطالب قبلی و بعدی « آزمون جی آر ای چیست ؟