هر آنچه که نیاز است درباره مدرک TESOL بدانید.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای)

هر آنچه که نیاز است درباره مدرک TESOL  بدانید

 

Learn everything you need to

 

know about a TESOL certificate 

 

tesol

 

 

 

TESOL ، به معنای واقعی آموزش انگلیسی به زبان آموزان سایر زبانها است . برای اینکه از این دسته معلمانی باشید که توانایی آموزش زبان انگلیسی را داشته باشید، یک مجوز خاصی برای این تخصص لازم است. این شغل دارای مزایای بسیار و به همراه مدرک ها و برنامه های آموزشی مختلف TESOL در دسترس است ، تمام این مزایا تجربه هایی را به معلمان ارائه می دهند که  درک بهتری نسبت به دانش آموزان راداشته باشند و اینکه چگونه بتوانند به آنها کمک کنند. دوره ای که ثبت نام می کنید باید حداقل 120 ساعت آموزش داشته باشد. در غیر این صورت ، گواهینامه خود را دریافت نخواهید کرد.

 

مدرک تی سل به شما امکان می دهد انگلیسی را به عنوان زبان دوم در یک کشور انگلیسی زبان آموزش دهید. به این معنی که شما قادر خواهید بود که به    مهاجران و دانشجویان خارج از کشور آموزش دهید. مدرک تی سل یک مدرک متفاوت از سایر برنامه های مشابه است ،زیرا ممکن است به شما امکان آموزش انگلیسی در یک کشور غیر انگلیسی زبان را بدهد. بیشتر مشاغل معلمی این مدرک را یک مدرک معادل می دانند ، که بسیاری از فرصت های شغلی را به دلیل تقاضای زیاد این دسته معلمان ارائه می دهد. شما می توانید انگلیسی را به دانش آموزان دبستان یا متخصصانی که مایل به بهبود لهجه خود هستند آموزش دهید. امکانات زیادی برای بدست آوردن مدرک تی سل وجود دارد ،و از آنجا که بسیاری از مدارس و موسسه های TESOLبرای جایگزینی شغل  برنامه هایی را ارائه داده اند ،که شما می توانید با ثبت نام در این موسسه ها و تدریس زبان انگلیسی حرفه ای شوید.

 

آموزش TESOL را می توان از طریق دوره های آنلاین یا حضوری انجام داد. با صرف نظر از انتخاب گزینه ، حداقل 120 ساعت برای دریافت موفقیت آمیز مدرک TESOL مورد نیاز است. چند تفاوت بین این دو گزینه آموزشی وجود دارد و بسیاری از افراد دوره های آنلاین را انتخاب می کنند زیرا عملی تر است و به آنها این امکان را می دهد تا آموزش خود را در هر زمان و هر مکان به پایان برسانند. همچنین مقرون به صرفه تر از مدرک های  حضوری TESOL است که در محیط کلاس انجام می شود.

 

 

از طرف دیگر ، آموزش حضوری تی سل این فرصت را برای افراد فراهم می کند تا در محیط کلاس درس تجربه کسب کنند ، که بسیار مفیدتر واقع می شود ،زیرا به شما این اجازه را می دهد که شخصاً یاد بگیرید و ارتباط برقرار کنید ، و در نتیجه تجربه ارزشمندی با تدریس در یک کلاس درس در حال برگزاری حاصل می شود.  همچنین این کار باعث می شود وقتی زمان تدریس به دانش آموزان فرا می رسد احساس راحتی بیشتری داشته باشید.

 

انگلیسی به عنوان یک زبان بین المللی در سراسر جهان شناخته شده است برای همین تقاضاهای زیادی برا جذب معلمان انگلیسی زبان بومی وجود دارد ، بنابراین گواهی TESOLمزایای زیادی در راستای این تقاضا ها دارد و می تواند شما را به سمت انواع فرصت های جدید و مهیج ، از جمله فرصت تجربه فرهنگ های دیگر در هنگام ارتقا تبادل فرهنگی ، سوق دهد.

 

 

اگر این شغلی است که به آن علاقه دارید ، سنتر دکتر آرین کریمی می تواند به شما کمک کند از طریق آزمون خود مدرک TESOL خود را دریافت کنید و همچنین این سنتر برنامه های ESL را به تمام فراگیران ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این حرفه مهیج ،امروز با آنها تماس بگیرید!

 

به طور معمول یک آزمون صدور مدرک TESOL به چهار بخش مجزا تقسیم می شود.

 

·        مبانی زبانشناسی و یادگیری

·        برنامه ریزی ، اجرا و مدیریت دستورالعمل ها

·        ارزیابی زبان (قضاوت درباره پیشرفت و آزمون ها)

·        جنبه های فرهنگی و شغلی

 

 

 

 

مطالب قبلی و بعدی « آزمون تی سل (TESOL) چیست؟