کلاس تخصصی آنلاین آیلتس دکتر آرین کریمی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای)

کلاس تخصصی آنلاین آیلتس سنتر آیلتس دکتر آرین کریمی ( DK ESP Center ) برگزار کننده کلاس‌های آنلاین زبان آیلتس تافل در سراسر ایران و جهان با ارائه کلاس‌های آنلاین از طریق واتساپ یا اسکایپ بصورت زنده و ویدئو کال با اساتید بین المللی از سراسر دنیا می‌باشد.

کلاس تخصصی آنلاین آیلتس یا کلاس حضوری :

کلاس آیلتس آنلاین براساس نتایج تحقیق انجام شده در یکی از دانشگاه‌های ایران که در ذیل با جزئیات کامل و ذکر منبع توضیح داده شده میتواند تاثیر بسیار خوبی بر ارتقا دانشجویان آیلتس داشته باشد منوط به اینکه واقعا کلاس تخصصی آیلتس باشد که بصورت آنلاین از طریق ابزارهای مختلف تحت وب نظیر اپلیکیشنهای ویدئو کنفرانس مثل اسکایپ و گوگل میت و غیره و همچنین ایمیل بصورت مکملی خوب برای ارسال متریال آموزشی برای دانشجوی آیلتس بهر میبرد در این راستا ارائه ویدئوآموزشی آیلتس ، پادکست آیلتس ، منابع آیلتس با فرمت پی دی اف جهت دانلود ، کتاب آیلتس الکترونیکی و... بسیار مفید خواهند بود.

ویژگی‌های کلاس تخصصی آنلاین آیلتس عبارتند از :

 • آموزش نکات گرامری آیلتس
 • آموزش تکنیکهای و مهارتهای آیلتس
 • معرفی منابع آیلتس آپدیت شده و به روز
 • برگزاری منظم جلسات کلاس تخصصی آنلاین آیلتس
 • دادن برنامه آموزشی از پیش تدوین شده مختص آیلتس
 • پشتیبانی آنلاین کلاس آیلتس جهت حمایت و راهنمایی آیلتس آموز
 • تمرکز بر روی تست های آیلتس دوره های قبل ( بیشتر بر روی تستهای رسمی آیلتس )
 • دادن فید بک مناسب به دانشجوی آیلتس مخصوصا در بخشهای رایتینگ و اسپیکینگ آیلتس

اثربخشی آموزش زبان به کمک کامپیوتر (CALL) بر یادگیری گرامر زبان آموزان ایرانی

The Effectiveness of Computer-assisted Language Learning (CALL) on Learning Grammar by Iranian EFL Learners

با وجود پتانسیل عظیم یادگیری زبان به خصوص آیلتس به کمک کامپیوتر (CALL) در آموزش و یادگیری زبان خارجی و آمادگی برای آزمونهای بین المللی زبان انگلیسی نظیر IELTS ، هیچ اقدام جدی برای توسعه این مرحله از آموزش در مدارس و دانشگاه‌های ایران انجام نشده است. در یک تحقیق علمی یک گروه 52 نفری به دو گروه آزمایش و کنترل تقسیم شدند. در طول مطالعه به هر دو گروه 15 نکته گرامری و مثال های مرتبط آموزش داده شد. نتایج تجزیه و تحلیل داده ها نشان داد که گروه آزمایش بهتر از گروه کنترل عمل می کند. نتیجه مطالعه می تواند پیامدهای آموزشی برای معلمان آیلتس داشته باشد، زیرا آنها می‌توانند حتی از یک ایمیل ساده به عنوان روشی مفید برای آموزش تعداد زیادی از نکات گرامری استفاده کنند.

یادگیری زبان و آیلتس با کامپیوتر

یادگیری زبان به کمک کامپیوتر (CALL) به عنوان یک زمینه تحقیق و تمرین هم هیجان انگیز و هم خسته کننده است. هیجان انگیز است زیرا پیچیده، پویا و به سرعت در حال تغییر است و به همین دلایل ناامید کننده است (هابارد، 2009). یادگیری زبان به کمک کامپیوتر به طور خلاصه در یک کار اساسی توسط لوی (1997) به عنوان "جستجو و مطالعه برنامه های کاربردی کامپیوتر در آموزش و یادگیری زبان" (ص. 1) تعریف شده است. Chapelle (2001) پیشنهاد می کند که "این اصطلاح به طور گسترده ای برای اشاره به حوزه فناوری و آموزش و یادگیری زبان دوم استفاده می شود، علیرغم این واقعیت که تجدید نظرهایی برای این اصطلاح به طور منظم پیشنهاد می شود". بیتی (2003) موارد زیر را ارائه می دهد

توصیف: "تعریفی از CALL که ماهیت متغیر آن را تطبیق می‌دهد، هر فرآیندی است که در آن یادگیرنده از رایانه استفاده می‌کند و در نتیجه زبان خود را بهبود می‌بخشد" (ص. 7).

برنامه ها/مواد CALL عبارتند از:

برنامه‌های ارتباطی با واسطه رایانه (CMC): همزمان - چت آنلاین. ناهمزمان - ایمیل، تالار گفتگو، تابلوی پیام.

نرم‌افزار اختصاصی CALL: برنامه‌هایی که برای توسعه و تسهیل یادگیری زبان طراحی شده‌اند، مانند CD-ROM، تمرین‌ها/کویزهای یادگیری زبان تعاملی مبتنی بر وب.

برنامه‌های یادگیری مبتنی بر وب: فرهنگ لغت زبان آنلاین، دایره المعارف های آنلاین، سایت های خبری/ مجله، متون الکترونیکی، جستجوهای وب، انتشارات وب، وبلاگ، ویکی پیدیا و غیره.

نرم افزار عمومی: برنامه هایی که برای اهداف عمومی طراحی شده اند، مانند واژه پرداز (Word)، نرم افزار ارائه (PowerPoint)  و صفحه گسترده (Excel)، که می توانند برای پشتیبانی از یادگیری زبان استفاده شوند.

طبقه‌بندی CALL:

اگرچه CALL طی 30 سال گذشته به تدریج توسعه یافته است، این توسعه را می توان در دو مرحله تا حدودی مجزا طبقه بندی کرد (وارشاوئر، 1996):

فاز اول CALL: که در دهه 1950 تصور شد و در دهه 1960 و 1970 اجرا شد، بر اساس تئوری های رفتارگرایانه غالب یادگیری بود. برنامه‌های این مرحله مستلزم تمرین‌های زبانی تکراری بود و می‌توان به آن‌ها به عنوان «تمرین و تمرین» (یا بطور تحقیرآمیزتر، «تمرین و کشتن») اشاره کرد.

فاز دوم CALL: بر اساس رویکرد ارتباطی به تدریس زبان بود که در دهه 1970 و 80 برجسته شد. طرفداران این رویکرد احساس می‌کردند که برنامه‌های تمرینی و تمرینی دهه قبل اجازه نمی‌دهد ارتباطات معتبر کافی ارزش زیادی داشته باشد. رویکردهای یکپارچه به آموزش در کلاس تخصصی آنلاین آیلتس یا CALL بر اساس دو پیشرفت مهم تکنولوژیکی هستند.

چند رسانه ای و اینترنت

فناوری چندرسانه‌ای که امروزه نمونه آن CD-ROM است، امکان دسترسی به رسانه‌های مختلف (متن، گرافیک، صدا، انیمیشن و ویدئو) را در یک دستگاه فراهم می‌کند. چیزی که چندرسانه‌ای را حتی قدرتمندتر می‌کند این است که شامل پرمدیا نیز می‌شود، به این معنی که همه منابع چندرسانه‌ای به هم مرتبط هستند و زبان‌آموزان می‌توانند مسیر خود را به سادگی با اشاره و کلیک کردن روی ماوس طی کنند. ارتباطات با واسطه رایانه  (CMC / Computer Mediated Communication)، که به شکل ابتدایی از دهه 1960 وجود داشته است، اما تنها در سال های گذشته گسترش یافته است، احتمالاً تنها برنامه رایانه ای است که تا به امروز بیشترین تأثیر را بر آموزش زبان  مخصوصا آیلتس داشته است. ظهور شبکه جهانی وب که اکنون به سادگی به عنوان "وب" شناخته می شود در اوایل دهه 1990، تغییر قابل توجهی در استفاده از فناوری ارتباطات برای همه کاربران رایانه نشان داد. پست الکترونیکی، شکلی از ارتباطات ناهمزمان با واسطه رایانه، «مادر همه برنامه‌های کاربردی اینترنتی» نامیده می‌شود (Warschauer, Shetzer, & Meloni, 2000, p.3).

1.1.  مزایای ایمیل در آموزش کلاس تخصصی آنلاین آیلتس

تائو و بولور (2002) پیشنهاد می‌کنند که ارتباطات ایمیلی با «تشخیص تمرکز آموزشی زبان و بهره ‌گیری از لحظات آموزشی برای تناسب با نیازهای رشدی دانش ‌آموزانشان در موقعیت‌های واقعی» برای معلمان مفید است (ص. 288). آنها همچنین دریافتند که ایمیل به یادگیرندگان انگیزه می دهد، آنها را تشویق می کند که معتبر باشند.

اسمیت، وایتلی و اسمیت (1999)، در طی سه مطالعه، به این نتیجه رسیدند که ایمیل یک "وسیله جایگزین مناسب برای ارائه دوره زبان" است (ص24). دبارد و گیدارا (2000) نیاز به استفاده بهتر و مکرر از ارتباطات ناهمزمان در کلاس آموزش عالی را تمجید می کنند. آنها دریافتند که ارتباطات ناهمزمان، مانند ایمیل، می تواند برای برآورده کردن هفت اصل آموزش موثر اتخاذ شود.همچنین به ایمیل به عنوان منبع تعامل فشرده تر دانش آموزان اشاره می کنند که می تواند منجر به یادگیری عمیق تر، فعال تر و درگیرتر.

1.2. مزایای ایمیل در یادگیری زبان انگلیسی کلاس تخصصی آنلاین آیلتس

همانطور که بسیاری از محققان اشاره کرده اند، توسعه آموزش از طریق پست الکترونیکی می تواند کلاس درس سنتی را به مکانی جدید و هیجان انگیز برای زبان آموزان زبان انگلیسی تبدیل کند تا بتوانند در زبان خارجی خود بیشتر ارتباط برقرار کنند و آن را در خارج از کلاس ادامه دهند. از سوی دیگر، "به دلیل ماهیت ایمیل، زبان آموزان زبان انگلیسی مجبور نیستند در یک کلاس درس خاص در زمان خاصی از روز حضور داشته باشند تا بتوانند با دیگران به زبان خارجی ارتباط برقرار کنند" (Ganglewski, Meloni, & Brant, 2001). سایر مزایای آموزشی ایمیل عبارتند از:

 • ایمیل مشارکت فرصت های برابر را تشویق می کند.
 • ایمیل بلندگوها را سریع و ارزان به هم متصل می‌کند.
 • ایمیل یادگیری زبان دانش آموز محور را ترویج می کند.
 • ایمیل موضوعات را فراتر از موضوعات کلاسی گسترش می دهد.

1.3. بیان مسأله در کلاس تخصصی آنلاین آیلتس

عدم تغییر و اصلاح رویکردهای مرسوم آموزش آیلتس و زبان انگلیسی شاید یکی از دلایل عدم علاقه دانشجویان ایرانی به یادگیری زبان انگلیسی باشد. مواد مورد استفاده معلمان و دانش آموزان زبان انگلیسی عمدتاً به تخته سیاه، کتاب درسی و شاید برخی از تصاویر محدود می شود. به همین دلیل است که استفاده از فناوری هایی مانند ایمیل ممکن است انگیزه دانش آموزان ایرانی را برای یادگیری زبان انگلیسی و شرکت در دوره آیلتس به عنوان یک آزمون زبان خارجی افزایش دهد. همچنین ایمیل می تواند مکمل خوبی برای کلاس تخصصی آنلاین آیلتس باشد تا مواد آموزشی آیلتس به این طریق برای هر آیلتس آموز بصورت روزانه توسط استاد آیلتس ارسال شود.

1.4. هدف تحقیق در کلاس تخصصی آنلاین آیلتس

هدف این مقاله بررسی پتانسیل رایانه و به ویژه ایمیل در کمک به دانشجویان ایرانی برای یادگیری آسانتر دستور زبان انگلیسی و نحوه استفاده صحیح از آن است. این مطالعه برای استفاده از ایمیل برای ایجاد انگیزه در دانش آموزان برای یادگیری موثرتر دستور زبان انگلیسی طراحی شده است.

1.5. سوال و فرضیه تحقیق

برای دستیابی به هدف پژوهش حاضر، سؤال تحقیق زیر مطرح شد:

سوال 1: آیا ایمیل بر توانایی یادگیری گرامر زبان آموزان ایرانی تاثیری دارد؟ فرضیه صفر زیر مطرح شد: فرضیه 1: ایمیل هیچ تاثیری بر توانایی یادگیری گرامر زبان آموزان ایرانی ندارد.

روش تحقیق در کلاس تخصصی آنلاین آیلتس

یکی از مهمترین مسائله در یک تحقیق علمی استفاده از روش تحقیق مناسب است. در این راستا روشهای تحقیق مختلفی وجود دارند که با توجه به سوالات و فرضیات تحقیق روش مطالعه نیز تغییر خواهد کرد. روش تحقیق به رویکرد سیستماتیک و علمی به کار گرفته شده برای جمع آوری، تجزیه و تحلیل و تفسیر داده ها به منظور پاسخ به سؤالات تحقیق یا آزمون فرضیه ها اشاره دارد. انواع مختلفی از روش شناسی تحقیق وجود دارد که محققان ممکن است بسته به ماهیت سؤال تحقیق، منابع موجود و اهداف تحقیق از آنها استفاده کنند. برخی از انواع متداول روش تحقیق عبارتند از: تحقیق کمی، روش تحقیق کیفی، تحقیق ترکیبی، تحقیق تجربی و تحقیق موردی. هر یک از این روش های تحقیق دارای نقاط قوت و محدودیت های خاص خود هستند و برای انواع مختلف سوالات و موقعیت های تحقیق مناسب هستند. انتخاب رویکرد روش شناسی تحقیق مناسب گامی اساسی در انجام پژوهشی معتبر، پایا و معنادار است.

2.1. شركت كنندگان

شرکت کنندگان از بین 70 نفر از دانشجویانی که در مقطع عمومی زبان انگلیسی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه تحصیل کرده بودند، انتخاب شدند. سن شرکت کنندگان از 18 تا 23 سال بود. دانش آموزان دختر و پسر هر دو در این طرح شرکت کردند. پس از اجرای آزمون همگنی، محقق در نهایت توانست 52 دانش آموز را برای این مطالعه انتخاب کند. شرکت کنندگان به طور تصادفی در دو گروه آزمایش و کنترل قرار گرفتند.

2.2. منابع آموزشی کلاس تخصصی آنلاین آیلتس

برای جمع‌آوری داده‌های مورد نیاز، از چندین ماده در این پژوهش استفاده شد:

 • تست نلسون به منظور اطمینان از همگن بودن همه شرکت کنندگان و اینکه واقعاً در سطح یکسانی از مهارت زبانی باشند، آزمون نلسون (100A) که توسط فاولر و کو (1976) ایجاد شده بود، اجرا
  شد. آزمون شامل 50 مورد بود. شاخص پایایی این آزمون که از طریق فرمول KR-21 برآورد شد 82/0 بود.
 • آزمون ساخته شده توسط محقق. به منظور ارزیابی سطح پیشرفت شرکت کنندگان در طول مطالعه، یک آزمون مهارت انگلیسی شامل 30 مورد دستور زبان توسط محقق ایجاد شد. شرکت کنندگان آزمون را قبل و بعد از آموزش به عنوان پیش آزمون و پس آزمون مطالعه انجام دادند. با استفاده از فرمول KR-21، پایایی آزمون 0.71 برآورد شد. x کتاب "English Grammar in use" برای آموزش گرامر زبان انگلیسی و مثال‌های مرتبط.

2.3. روش

برای اطمینان از همگنی شرکت کنندگان در ابتدای مطالعه، آزمون نلسون بر روی 70 نفر انجام شد. دانشجویان دختر و پسر مشغول به تحصیل در رشته های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه. مطالعه کرده بودند. زبان انگلیسی به عنوان یک دوره عمومی در دانشگاه. پس از تجزیه و تحلیل داده ها، محقق پنجاه و دو شرکت کننده را انتخاب کرد. (N=52) برای هدف این مطالعه. آن‌ها به طور تصادفی در دو گروه تجربی (N=26) و کنترل قرار گرفتند.

 (N=26) گروه.پدر مرحله بعدی مطالعه، شرکت کنندگان در هر دو گروه یک پیش آزمون دادند. در طی پنج هفته آموزش زبان (3 جلسه در هفته)، 15 نکته گرامری و نمونه‌های مرتبط انتخاب شده از کتاب «گرامر زبان انگلیسی در استفاده» به هر دو گروه، از طریق ایمیل به گروه آزمایش و به گروه کنترل از طریق کاغذ چاپی ارائه شد. به هر دو تکلیف داده شد تا جملاتی شامل نکات گرامری آموزش دیده را برای جلسه بعدی بسازند. هر دو گروه بازخورد دریافت کردند. گروه کنترل به صورت شفاهی و گروه آزمایش بازخورد را از طریق ایمیل دریافت کردند. پس از اتمام آموزش، از شرکت کنندگان در هر دو گروه پس آزمون گرفته شد.

نتایج و بحث

محقق با جمع‌آوری داده‌های مورد نیاز بر اساس ابزار و روش‌های جمع‌آوری داده‌های مذکور، به تجزیه و تحلیل داده‌ها و آزمون فرضیه‌های تدوین‌شده برای پژوهش حاضر پرداخت.

3.1. نتایج تست نلسون

برای بررسی همگنی کل شرکت کنندگان (N=70)، آزمون نلسون نسخه (100A) اجرا شد. میانگین 31.79 و انحراف معیار 6.65 است. در اینجا، تنها شرکت‌کنندگانی (N=52) که نمرات آنها در یک انحراف معیار زیر و بالاتر از میانگین، یعنی بین 14/25 تا 44/38 قرار می‌گیرد، به‌عنوان آزمودنی‌های این مطالعه در گروه‌های کنترل و آزمایش معتبر شناخته شدند. سایر شرکت کنندگان (N=18) مفقود شدند و از مطالعه حذف شدند. ضمناً برای اطمینان از همگنی واقعی شرکت کنندگان (N=52) در گروه کنترل و آزمایش، از آزمون t مستقل نمونه ای استفاده شد.

3.2. نتیجه پیش آزمون مطالعه

برای مقایسه عملکرد شرکت‌کنندگان در آزمون محقق‌ساخته در گروه‌های کنترل و آزمایش در ابتدای مطالعه، از آزمون تی مستقل استفاده شد. همانطور که نشان می‌دهد، شرکت کنندگان در هر دو گروه آزمایشی (ایمیل) (M=16.07، SD=3.80) و گروه کنترل (کاغذی) (M=15.04، SD=4.07) قبل از شروع درمان مشابه هستند.

3.3. نتیجه پس آزمون مطالعه

همانطور که در مطالب ذکر شد، شرکت کنندگان در گروه های کنترل و آزمایش، همان پیش آزمون پس آزمون مطالعه را انجام دادند. برای مقایسه نمرات آنها از آزمون t استفاده شد. شرکت کنندگان در گروه آزمایش (ایمیل) (M= 20.82، SD=2.82) به طور قابل توجهی از گروه کنترل (کاغذ) (M=18.03، SD=3.56) در یادگیری نکات گرامری بهتر عمل کردند (0.00=p). و عملکرد آنها در پس آزمون همانطور که مشاهده می شود، نتایج این پژوهش با نتایج مطالعاتی با موضوعات مشابه و مرتبطی که در این مقاله به آنها اشاره شده است، همخوانی دارد. نتایج این مطالعه ممکن است برای اثبات اثربخشی مثبت CALL در یادگیری گرامر زبان‌آموزان ایرانی مفید باشد، اما برای تعیین اثربخشی CALL در سایر زمینه‌های یادگیری انگلیسی به تحقیقات بیشتری نیاز است.

نتیجه گیری

همانطور که یافته های این مطالعه نشان می دهد، کامپیوتر به عنوان یک ابزار و ایمیل به عنوان یک برنامه کاربردی می تواند به دانش آموزان در افزایش یادگیری دستور زبان و گرامر انگلیسی کمک کند. از آنجایی که ایمیل را می توان به راحتی در زمان ها و بازه های زمانی مشخص ارسال کرد، می توان آنها را برای بازیابی های بعدی ذخیره کرد. همچنین یافته‌ها نشان داد که کسب امتیاز گرامر ارسال شده از طریق ایمیل می‌تواند در بهبود نمرات گرامر زبان ‌آموزان مؤثر باشد. از آنجایی که استفاده از رایانه و در نتیجه اینترنت در ایران به سرعت در حال گسترش است، می توان معلمان زبان انگلیسی را تشویق کرد که از ایمیل به عنوان یک ابزار آموزشی پشتیبانی در دسترس برای تسهیل آموزش زبان استفاده کنند. این امر می تواند به دلیل افزایش علاقه و انگیزه دانش آموزان به دلیل استفاده از فناوری مانند ase-mail به عنوان یک ماده جدید برای یادگیری زبان انگلیسی رخ دهد. در صورت استفاده صحیح از ایمیل، معلمان آیلتس و زبان می توانند زمان محدود کلاس تخصصی آنلاین آیلتس را به مهارت های تولیدی دیگر نظیر رایتینگ و اسپیکینگ آیلتس اختصاص دهند.

کلاس تخصصی آنلاین آیلتس بصورت فشرده:

این دوره بصورت نکته و تست برگزار می‌شود نکات کلیدی آیلتس تدریس میشود و سپس تستهای مربوطه آیلتس سر کلاس کار میشود تا شما در آن مهارت آیلتس به نمره مطلوب آیلتس خود برسید . این دوره آیلتس بصورت آنلاین از طریق نرم افزار اسکایپ یا دیگر پلتفرمای برگزاری کلاس آنلاین انجام خواهد شد. در این دوره فشرده آیلتس بر روی تمامی 4 مهارت آیلتس به تفکیک کار میشود و در انتهای دوره آیلتس شما تست آیلتس ماک برگزار خواهد شد تا مطمئن شویم که شما نمره مورد نیاز آیلتس خود را در آزمون اصلی آیلتس کسب خواهید کرد. از تفاوتهای این دوره فشرده آیلتس با دیگر دوره های عادی آیلتس این است که شما در زمانی کمتر از 2 ماه به سطح زبان مطلوب و مهارت کافی در تست زنی آیلتس خواهید رسید و این دوره معمولا به صورت هر روز برگزار میشود تا در هر هفته سطح نمره آیلتس شما ارتقا یابد و با تماس بیشتر با استاد آیلتس خود سریعتر مشکلات شما در بخشهای مختلف آیلتس حل شود و اعتماد به نفس کافی برای شرکت در آزمون رسمی آیلتس را پیدا کنید. در این دوره فشرده آیلتس اشکالات و سوء تفاهماتی که برای شما با شرکت در دوره های معمولی آیلتس پیش آمده که مانع پیشرفت شما در آیلتس میشود پیدا و رفع خواهد شد. تدریس آیلتس خصوصی نیاز به تجربه کافی در تدریس آیلتس به متقاضیان متعدد آیلتس دارد از این رو شما برای موفقیت در آزمون آیلتس نیاز به استاد با تجربه آیلتس دارید تا اولا نکات آیتلس را بصورت طبقه بندی شده و منظم به شما آموزش دهد و سپس توانایی و بینش کافی برای پیدا کردن نقاط ضعف شما در آزمون آیلتس را داشته باشد و راهکاری های موثر و تکنیکی برای رفع موانع پیشرفت شما در آزمون آیلتس را به شما ارائه دهد. اساتید جوان آیلتس هنوز تجربه کافی در زمینه تدریس آیلتس مخصوصا بصورت انفرادی و خصوصی را ندارند و بهتر است زیر نظر اساتید با سابقه آیلتس به تدریس آیلتس مشغول شوند و بصورت استاد یار در سر کلاس آیلتس به متقاضیان آیلتس کمک کنند تا به تجربه کافی در زمینه مدیریت کلاس و برنامه آموزشی آیلتس دست یابند. لذا شما نباید وقت خود را با گشتن به دنبال استاد ارزان آیلتس تلف کنید چون هیچ ارزانی بی علت نیست. خیلی از دانشجویان آیتلس مدعی هستن که نمیتوانند با کلاس انلاین آیلتس ارتباط برقرار کنن و کلاس حضوری را ترجیح میدهند ولی این یک تصور اشتباه است چرا که بستگی دارد با کدام استاد آیلتس کار میکنند و آیا استاد آیلتس مورد نظر توانایی و تجربه تدریس آنلاین آیلتس را دارد یا خیر. اگر نداشته باشد قطع کلاس برای دانشجو مفید نخواهد بود ولی کار کردن با یک استاد با تجربه آیلتس بصورت آنلاین بهتر از کار کردن با استاد بی تجربه آیلتس بصورت حضوری می‌باشد.

حال در پاسخ این سوال که بیشتر دانشجویان میپرسند که آیا واقعا برای آمادگی آزمون آیتلس حتما باید استاد آیلتس داشته باشم یا میتوانم به صورت سلف استادی و خود خوان خودم برای آزمون آیتلس آماده شوم؟ اگر بله چه منابع آیلتسی را باید مطالعه کنم و بهترین منابع آیتلس کدام کتابها هستند؟ در پاسخ باید بگویم : آیلتس آزمون هزار نکته است و مانند کنکور میباشد بنابراین بدون کلاس کنکور و آگاهی از نکات آیلتس شما به تنهایی قادر نخواهید بود از پس آزمون آیتلس برآیید مخصوصا وقتی که شما باید در کمترین زمان ممکن برای آزمون آیتلس آماده شوید این محدودیت زمان مشکل شما را چند برابر میکند . بنابراین از رویا پردازی دست بردارید و همین امروز با یک استاد خوب آیلتس برنامه ریزی و دوره آموزشی آیلتس خود را آغاز کنید تا زمان خود را بیش از این محدود نکنید و در دقیقه نود یادتان بیافتد که باید آزمون آیتلس بدهید.

سوالات متداول متقاضیان شرکت در کلاس آنلاین آیلتس دکتر آرین کریمی:

کلاس تخصصی آنلاین آیلتس و تافل و کلاس‌های آنلاین مکالمه زبان انگلیسی هم با همین شرایط قابل اجرا خواهد بود.

سوال 1 : آیا کلاس تخصصی آنلاین آیلتس همانند کلاس حضوری آیلتس دکتر آرین کریمی جواب می دهد؟ بله تفاوتی در کیفیت یا مفاد کلاس آنلاین آیلتس دکتر آرین کریمی با کلاس‌های حضوری ایشان در دفترشان نیست.

سوال 2 : آیا حتما باید بصورت آنلاین در این کلاس تخصصی آنلاین آیلتس شرکت کرد؟ خیر شما میتوانید بصورت ترکیبی یعنی برخی جلسات را بصورت آنلاین و برخی بصورت حضوری در دوره آیلتس خود شرکت نمایید.

سوال 3 : آیا کسی از تهران هم در کلاس تخصصی آنلاین آیلتس شرکت میکند یا فقط مختص متقاضیان آیلتس در شهرستان‌ها و خارج از کشور است ؟ برای صرفه جویی در وقت حتی دانشجویان آیلتس در تهران نیز در این کلاس تخصصی آنلاین آیلتس شرکت می‌کنند و از نرم افزار اسکایپ برای شرکت در کلاس آیلتس بهره میگیرند. خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی و پدید آمدن دهکده ی جهانی (Global Village)، شما هر کجای دنیا که باشید، با چند کلیک ساده می توانید به وسیله ی شبکه جهانی اینترنت با افراد ارتباط برقرار کنید. آرین آیلتس هم اکنون زبان آموزانی ازمشهد، اصفهان، شیراز، اردبیل ، همدان ، شمال ، تبریز ، کیش ، اهواز و ... در داخل از کشور و همچنین متقاضیان آیلتسی از انگلستان، کانادا ، استرالیا ، ژاپن ، چین ، کره ، نروژ، دبی، روسیه، ترکیه، ایالات متحد امریکا و غیره از خارج از کشور دارد و حتی از تهران از تجریش، تهرانپارس، پاسداران ، ظفر ، زعفرانیه ، الهیه ، کرج ، شهریار و ... که به خاطر ترافیک تهران، به صورت آنلاین در حال یادگیری مهارت های آیلتس هستند.

سوال 4 : آیا با سطح پایین زبان هم میشه در کلاس تخصصی آنلاین آیلتس شرکت کرد و مهارت‌های آیلتس برای من کارایی داره ؟ شما با هر سطح زبانی می توانید در کلاس خصوصی آیلتس آنلاین شرکت کنید چرا که این کلاس از سطح فعلی زبان شما شروع میشود تا شما را به نمره مورد نظر در آیلتس برساند. زبان عمومی را از ابتدابا رویکرد آیلتس و زیر نظردکتر آرین کریمی بهترین متخصص آیلتس یاد بگیرید  تا در یک دوره فشرده آیلتس در کمترین زمان ممکن آزمون آیلتس را با نمره مورد نظر بگذرانید و از ابتدا با لهجه صحیح و تکنیک های صحیح آیلتس آشنا شوید.

سوال 5 : آیا باید برای یادگیری گرامر و لغات کلاس دیگری بروم ؟ یا کتاب‌های دیگری را بصورت خودخوان مطالعه نمایم؟ در یک دوره آنلاین آیلتس با دکتر آرین کریمی، هر آنچه شما برای نمره‌ی مورد نظر نیاز باشد با شما کار خواهد شد و شما به هیچ کلاس یا معلم زبان ، آیلتس و ... دیگری نیاز نخواهید داشت. همچنین دانشجویانی که فقط در یک مهارت آیلتس ضعف دارند یا نمره مورد نظر خود را کسب ننموده اند میتوانند در کلاس تک مهارت آیلتس دکتر کریمی شرکت نمایند مثلا : کلاس آنلاین اسپیکینگ آیلتس، کلاس آنلاین رایتینگ آیلتس، کلاس آنلاین ریدینگ آیلتس، کلاس آنلاین لیسنینگ آیلتس، کلاس آنلاین گرامر آیلتس، کلاس آنلاین واژگان آیلتس.

سوال 6 : آیا کلاس تخصصی آنلاین آیلتس تضمینی هم داره؟ از نظر دکتر آرین کلاس تضمینی هیچ معنایی نداره و تنها دانشجو است که با تلاش و پشتکار میتواند موفقیت خود را در آیلتس تضمین نماید و معلم آیلتس حتی اگر بهترین استاد آیلتس هم باشد فقط 50 در صد میتواند در نتیجه آزمون آیلتس دانشجویان تاثیر گذار باشد ولی برای اینکه شما از کیفیت و صحت برگزاری کلاس های آنلاین آیلتس آرین کریمی اطمینان حاصل کنید،  هرگاه دانشجو به هر دلیلی مایل به ادامه کلاس نباشد، جلسات باقی مانده محاسبه و به راحتی به وی عودت  داد خواهد شد.

سوال 7 : زمانی که اینترنت قطع و وصل بشه هزینه ای که من پرداخت می کنم چی میشه؟ اگر در مواقعی که قطعی اینترنت بیش از حد باشد و به کیفیت کلاس صدمه بزند، جلسه جبرانی گذاشته خواهد شد. این به شرطی است که این مشکل از شبکه کلی اینترنت کشور باشد و اگر مشکل از سمت متقاضی آیلتس باشد پیشنهاد میشود که مشکل را در اسرع وقت حل نماید و ما هم در این امر دانشجو را کمک خواهیم کرد.

جهت اطلاع از شرایط کامل دوره‌ها کلیک فرمایید

اطلاع از شرایط دوره‌ها

 

بهترین کلاس تخصصی آنلاین آیلتس را از ما بخواهید: ما حدود 10 سال در آموزش آنلاین آیلتس و تافل تجربه داریم. کلاس آنلاین آیلتس و تافل ما با کلاس حضوری آیلتس و تافل کیفیتش برابر است و علاوه بر اینکه حتما از یک استاد کم تجربه آیلتس در شهرستان یا محله شما بهتر خواهد بود

 

منبع:

https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1877042814026524