سنتر آیلتس دکتر آرین کریمی: انگلیسی برای تجار و بازرگانان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای)

English for Merchants

 

English Conversation Training Business

 

xxx 1

 

انگلیسی برای تجار و بازرگانان

 

آموزش مکالمه زبان انگلیسی تجارت، بازرگانی

 

 

مهارت های ارتباطی انگلیسی برای پیشرفت در کار ضروری است. بهبود واژگان و تخصص دانش شغلی  به شما در انجام کارها به صورت موثرتر و بازکردن فرصت های شغلی جدید کمک می کند.

 

استفاده از زبان انگلیسی در یک محیط تجاری

 

انگلیسی به عنوان محبوب ترین زبان در سطح بین المللی شناخته شده است که آن را به غالب ترین زبان در دنیای تجارت تبدیل می کند. حتی اگر سطح خوبی از زبان انگلیسی پایه را داشته باشید ، یادگیری زبان انگلیسی تجاری به شما این فرصت را می دهد که واژگان تخصصی بازرگانی  گسترده تری را نشان دهید که می تواند فرصت های جدیدی در حرفه شما ایجاد کند.

 

مطالعه انگلیسی تجاری به شما امکان می دهد مهارت های زبان انگلیسی را که در یک دفتر کار یا سایر محیط های کسب و کار مفید هستند، توسعه دهید. با درک مهارت های ارتباطی تجار و بازرگانان مورد نیاز در محل کار ، می توانید اعتماد به نفس لازم را برای ایجاد روابط قوی با همکاران و مشتریان خود کسب کنید.

 

منابع پشتیبانی از یادگیری انگلیسی تجاری

 

در اینجا می توانید فعالیت های متنوعی را برای توسعه مهارت های مصاحبه خود، نوشتن ایمیل های واضح به زبان انگلیسی و کسب اطلاعات در مورد موضوعات و مشاغل تجاری پیدا کنید. تماشای فیلم ها تجاری و بازرگانی به زبان انگلیسی، گوش فرا دادن به پادکست ها یا خواندن مقالات، سپس کارهای خاص طراحی شده را برای درک موضوع و استفاده از مهارت های زبانی که آموخته اید، انجام دهید.

 

گذراندن دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی تجاری

 

مهارت های ارتباطی انگلیسی خود را برای دستیابی به اهداف حرفه ایی خود بهبود ببخشید.

مهارت های واژگان بازرگانی انگلیسی خود را توسعه دهید و یاد بگیرید که چگونه در سناریوهای مختلف تجاری، مانند ارائه ها، مصاحبه ها و رویدادهای شبکه ای، وبه طور موثر ارتباط برقرار کنید.

مشترک یک دوره آموزش زبان انگلیسی تجاری شوید و از امروز یادگیری را شروع کنید.

سنتر آیلتس دکتر آرین کریمی بزرگترین مرکز آموزش زبان در غرب تهران این امکان را در اختیار تمام مشاغل قرار داده است تا با کمترین زمان و کمترین هزینه به هدف پیش روی خود که همان پیشرفت شغلی است، برسید.

 

تخفیف ویژه 50% برای تمامی مشاغل حرفه ایی