دوره آیلتس خودخوان برنامه آموزشی آمادگی آیلتس در منزل

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای)

دوره آیلتس خودخوان یا self-study بهترین دوره آیلتس برای آمادگی آیلتس در منزل است بدین صورت که ما برنامه آموزشی آیلتس منحصر به فردی را برای شما طراحی میکنیم و جلسه توجیهی میگذاریم تا با روش کار آشنا شوید و منابع آیلتس لازم را جهت مطالعه شخی و همچنین تمارین لازم را به شما میدهیم که در منزل انجام دهید و در آخر هر هفته یا ماه جلسات رفع اشکال در صورت لزوم برای شما میگذاریم تا اشکالات آیلتس شما رفع شود و به مسیر خود ادامه دهید. با این روش شما با کمترین هزینه ولی با صرف انرژی و وقت بیشتر برای آیلتس آماده خواهید شد.

روش آموزش در دوره آیلتس خودخوان

در این دوره آیلتس همه منابع آیلتس مورد نیاز و روش انجام تکالیف آیلتس بصورت کامل به شما داده خواهد شد تا بدون نیاز به استاد آیلتس به مطالعه و تمرین بپردازید و با نمونه سوالات آیلتس آشنا شوید البته پس از جلسه مشاوره و تعیین سطح آیلتس تا برنامه مطالعاتی جامع آیلتس برای شما با توجه به سطح فعلی پایه زبان انگلیسی شما و نمره هدف شما در آزمون آیلتس توسط متخصص آیلتس طراحی شود و به شما در جلسه توجیه روش کار توضیح داده شود. علاوه بر آن شما جهت آشنایی با آزمون آیلتس و نمونه سوالات امتحانی آیلتس در آزمونهای آیلتس پیشین میتوانید به بخش زیر در سایت مراجعه کنید و بر روی سوالات به تمرین با روش داده شده بپردازید.

منابع آیلتس دکتر آرین کریمی مجموعه ای کامل برای آمادگی آیلتس

چگونه جلسه توجیهی روش مطالعه برای دوره آیلتس خودخوان را هماهنگ کنم

برای اولین قدم شما باید از طریق لینک ارتباط با ما از یکی از راههای ارتباطی خانه آیلتس دکتر کریمی استفاده کنید و به ما پیام صوتی بدهید و سپس کارشناسان ما به شما در اسرع وقت پاسخ اولیه را میدهند و جلسه توجیهی دوره آیلتس خودخوان را هماهنگ و برگزار میکنند. سپس شما کتب لازم و منابع آنلاین آیلتس خودخوان را در اختیار خواهید داشت و میتوانید دوره آمادگی آیلتس در منزل را آغاز نمایید.

راههای ارتباطی ما برای ثبت نام دوره آیلتس خودخوان

چگونه جلسات رفع اشکال آیلتس خودخوان را با شما هماهنگ کنم

همانند قبل با از طریق راههای ارتباطی ما به راحتی با کارشناسان آیلتس ما تماس میگیرید و مشخص میکنید در کدام بخش آیلتس اشکال دارید تا استاد مسلط به آن بخش برای شما انتخاب و با شما جهت برگزاری جلسات رفع اشکال هماهنگی لازم صورت گیرد. ما برای هر بخش آیلتس از استاد با تجربه در آن بخش استفاده میکنیم تا در کمترین ساعات ممکن بتواند مشکلات آیلتس شما را ریشه یابی و رفع کند و در مواردی که لازم است نکات آموزشی مفیدی به شما یاد بدهد و همچنین منابع لازم برای تمرین بیشتر در آن مهارت را بدهد.

آیا آیلتس خودخوان به تنهایی کار میکند و من فقط با خواندن کتب آیلتس به نتیجه میرسم؟

جواب این سوال خیلی واضح است شما به تنهایی و بدون کمک استاد آیلتس به نتیجه نمیرسید ولی با شرکت در دوره آیلتس خودخوان دانشجو محور شما میتوانید بخش اعظم مطالب را خودتان مطالعه کنید و از استاد آیلتس به عنوان یک برنامه ریز و ناظر و در نهایت پشتیبان استفاده کنید ولی در این روش 20 در صد کار با استاد آیلتس پشتیبان شماست و 80 در صد کار را خودتان انجام میدهید بنابراین 80 در صد در هزینه صرفه جویی میکنید که خود مبلغ قابل توجهی است. بدین صورت شما عملا یک دوره کامل آیلتس را گذرانده اید ولی تقریبا بصورت رایگان و بدون نیاز به رفت و آمد به کلاس آیلتس.

آیا رایتینگ های آیلتس من با این روش توسط استاد آیلتس تصحیح میشود و فید بک دریافت میکنم؟

تصحیح مقالات شما در بخش رایتینگ آیلتس در جلسات رفع اشکال امکان پذیر است تا بصورت همزمان رایتینگ شما اصلاح شود و فید بک بگیرید و اشکالات گرامری و استراکچری شما برایتان توضیح داده شود و منابع لازم برای مطالعه و تقویت گرامر مورد نیاز به شما ارائه شود و همچنین ایرادهای دیگر مقاله شما برای شما روشن شود تا با تمرین بیشتر به نمره بالای در این بخش برسید و تبدیل به یک مقاله نویس حرفه ای زبان انگلیسی شوید. علاوه بر آن نمونه رایتینگ های برتر با نمره بالا به شما داده میشود تا با آنالیز آنها جمله بندی بهتر را یاد بگیرید و دامنه لغات خود را افزایش دهید. جهت مطالعه مقالات برتر دانشجویان دیگر ما به بخش زیر مراجعه نمایید. همجنین شما میتوانید مقالات آموزشی آیلتس دکتر آرین کریمی شامل نکات مهم در بخشهای مختلف آیلتس را در بخش زیر مطالعه کنید و بصورت رایگان نکات طلایی آیلتس را فرا بگیرید.

نمونه مقالات آیلتس دانشجویان برتر
مقالات آموزشی آیلتس دکتر آرین کریمی

شرکت در آزمون آیلتس شبیه سازی شده یا ماک آیلتس جهت ارزیابی پیشرفت شما در آیلتس در حین شرکت در دوره آیلتس خودخوان

مهمترین نکته در آمادگی آیلتس آگاهی از میزان پیشرفت در این مسیر است شما میتوانید با رزرو یک آزمون آزمایشی آیلتس با هزین بسیار کم در یکی از سنترهای آیلتس معتبر از این مهم آگاه شوید. بهتر است هر چند ماه یکبار یک آزمون آزمایشی را بدهید تا مطمئن شوید که در مسیر درست قرار دارید و از اشکالات احتمالی با شرکت در آیتلس آگاه شوید. در زیر یکی از بهترین مراکز برگزار کننده آزمون آزمایشی معرفی میشود.

سنتر آیلتس عصر دین و دانش جهت رزرو آزمون آزمایشی آیلتس

 

ویدیو آموزشی آیلتس خودخوان ( معرفی دوره آیلتس رایگان و روش آموزش )

 

تماشای آنلاین و دانلود فیلم آموزشی

دوره آیلتس خودخوان دکتر کریمی

( بر اساس کتاب 0 IELTS Mindset )ielts mindset foundation دوره خودخوان آیلتس رایگان بر اساس کتاب

تماشای آنلاین و دانلود فیلم آموزشی

دوره آیلتس خودخوان دکتر کریمی

( بر اساس کتاب 1 IELTS Mindset )ielts mindset 1

تماشای آنلاین و دانلود فیلم آموزشی

دوره آیلتس خودخوان دکتر کریمی

( بر اساس کتاب 2 IELTS Mindset )ielts mindset 2

تماشای آنلاین و دانلود فیلم آموزشی

دوره آیلتس خودخوان دکتر کریمی

( بر اساس کتاب 3 IELTS Mindset )ielts mindset 3