تدریس خصوصی آیلتس

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای)

تدریس خصوصی آیلتس در تهران شهرک غرب و سعادت آباد بصورت حضوری و الباقی نقاط ایران و خارج از ایران بصورت آنلاین از طریق زوم ، اسکایپ ، گوگل میت و نرم افزارهای دیگر که ویدیو کنفرانس ارائه میدن انجام میشه . تدریس خصوصی آیلتس بصورت تخصصی و عملی انجام میشه و فقط بر روی مهارتها و اسکیلهای آیلتس کار خواهد شد و در هر بخش انواع سوالات آیلتس معرفی و روش نوشتن مقاله آیلتس و تست زدن در بخش درک مطلب آیلتس به همراه انواع سوالات ریدینگ بصورت کامل پوشش داده خواهد شد. با شرکت در کلاس خصوصی آیلتس خانه آیلتس دکتر کریمی شما به آمادگی لازم در هر 4 مهارت‌ آیلتس : اسپیکینگ٬ ریدینگ٬ لیسنینگ و رایتینگ  میرسید به و نمره مطلوب خود میرسید. به زبان دیگر، دوره خصوصی آیلتس طراحی شده توسط مرکز آیلتس دکتر کریمی استعدادهای شما را شکوفا میکند و اعتماد بنفس و عملکرد شما را در آیلتس بالا میبرد و فقط یک بار در کلاس آیلتس شرکت میکنید.

ویدیو نمونه تدریس خصوصی آیلتس دکتر آرین کریمی و آشنایی با سوالات و فرمت تست آیلتس

تدریس خصوصی آیلتس در مقابل تدریس گروهی آیلتس

معمولا موسسات آیلتس بهترین استاد آیلتس را برای تدریس خصوصی آیلتس انتخاب میکنند چون در این نوع کلاس معمولا دانشجو آیلتس قبلا آزمون آیلتس را داده است و آشنایی کامل با آن دارد ولی در تدریس گروهی آیلتس استاد آیلتس انتخاب شده نیاز به مهارت کمتری دارد و معمولا یک کتاب آیلتس را که قبلا مطالعه کرده طبق کتاب برای شما توضیح میدهد ولی در دوره خصوصی آیلتس مدرس آیلتس باید تسلط کامل به نحوه طراحی تست آیلتس و سیستم امتیاز دهی و اسکورینگ آیلتس داشته باشد تا بتواند مشکلات شما را حل کند و فید بک و کامنت خوب به شما بده تا به نمره بالای 7 در آیلتس برسید. اگرچه شما برای تدریس خصوصی آیلتس هزینه بیشتری میپردازید ولی باید ببنید در مقابل چه چیزی را بدست میآورید و چقدر وقت و هدف شما برای شما مهم است. از طرف دیگر شما در با گرفتن یک استاد خصوصی آیلتس میتوانید برنامه هفتگی کلاس آیلتس را خودتان تنظیم کنید و فقط با معلم آیلتس خودتان هماهنگ میکنید ولی در دوره گروهی آیلتس این برنامه توسط موسسه آیلتس مربوطه از پیش تنظیم و به شما تحمیل میشود و امکان جا به جایی حتی یک جلسه وجود ندارد و عملا اگر شما کاری داشته باشید و نتوانید در کلاس شرکت کنید از بقیه دانشجویان آیلتس عقب میمانید و آن جلسه سوخت میشود.

تدریس خصوصی آیلتس آنلاین جواب میده؟

ببنید کلاس آیلتس خصوصی عملا تمایز زیادی با کلاس حضوری ندارد و بیشتر از نظر روانی ممکن است برای شما متفاوت باشد یعنی اگر شما با این پیش فرض که من آنلاین یاد نمیگیرم یا نمیتونم ارتباط برقرار کنم وارد کلاس بشین دیگه یاد نمیگیرید ولی اگر بدونید که شما به جای اینکه بصورت حضوری استاد را ببنید در لپ تاپ خودتان کلاس و استاد را میبینید و به جای تخته وایت برد صفحه شیر شده استاد را در کامپیوتر خودتان میبینید دیگر بهانه ای باقی نمی ماند و شما به خوبی مطالب را یاد میگیرید و بهتر اینکه شما وقتی را در رفت و آمد به کلاس سپری نمیکنید و ما برای این کار از پلتفرم آموزشی آیلتس آنلاین خوبی استفاده میکنیم که حتی با سرعت اینترنت معمولی هم کاملا جوابگو هست.

کلاس‌‌های خصوصی آیلتس شما برای دانشجو با چه پایه ای مناسب است؟

با توجه به شرایط زیر نوع کلاس آیلتس  خصوصی مناسب را انتخاب کنید

آموزش خصوصی آیلتس برای شمایی که میخواهید هر چه سریعتر از ایران خارج شوید و مهاجرت کنید! 
اگر قصد مهاجرت سریع به یک کشو انگلیسی زبان را در سر دارید و نیاز دارید تا تاریخ مشخصی نمره آیلتس بالای 6 یا 7 به اداره مهاجرت یا  دانشگاه هدف خود ارائه دهید دوره‌های خصوصی آیلتس برای شما طراحی شده یعنی این سبک کار برای رساند شما به یک Deadline آیلتس طراحی شده است. 

تدریس خصوصی آیلتس برای افراد وی آی پی با وقت محدود و ارزشمند

اگر یک مدیر برجسته هستید یا یک پزشک با وقت محدود و ارزشمند تدریس خصوصی آیلتس برای شما خیلی مفید خواهد بود ولی از آن مفید ترشرکت در کلاس خصوصی آیلتس آنلاین است تا هیچ وقت اضافه ای برای یادگیری آیلتس نگذارید و دانشجویان دیگر وقت شما را نگیرند . اکثر کلاسهای گروهی آیلتس بصورت فان برگزار میشن و بیشتر برای جوانان مناسب هستند که میخواهند سرگرم شوند ولی شما به عنوان یک فرد مهم که معمولا ترجیح میدهد در مکانهای عمومی بخصوص کلاس درس که دانشجویان با سن خیلی کم حضور دارند شرکت نکند آموزش آنلاین خیلی خوب است و با امکاناتی که در منزل یا محیط کار دارد و راحتی که دارد به یادگیری میپردازد.
 

اگر اعتماد بنفس شما در زبان و مکالمه انگلیسی پایین است

اگر در جمع صحبت کردن به زبان انگلیسی برای شما دشوار است و دوست ندارید با دیگران مقایسه شوید یا دوست دارید ابتدا به سطح خوبی برسید بعدا در جمع قوی حاضر شوید باز هم این نوع کلاس برای شما خیلی خوبه

هزینه تدریس خصوصی آیلتس با توجه به سطح آموزشی کلاس

البته با توجه به اینکه این کلاسها معمولا مخاطبش افراد سطح بالای اجتماع هستند شهریه بالا یا هزینه زیاد مفهوم و اهمیت چندانی ندارد و افراد ثروتمند و توانمند بیشتر به دنبال کیفیت در هر چیز هستند بنابراین ما قول کلاس ارزان آیلتس را به شما نمیدیم ولی قول میدیم بهترین تجربه آموزشی که تا به حال داشته اید باشه و انقدر کار را برای شما ساده کنیم که با رضایت کامل هزینه کنید و فقط بر روی حرفه و درآمد خودتان متمرکز شوید.

برگزاری جلسات خصوصی آیلتس آنلاین در بصورت شبانه روزی

از آنجا که اساتید و دانشجویان ما در کشورهای متفاوت زندگی میکنند در هر ساعتی از شب یا روز که شما بخواهید میتوانیم برای شما کلاس ست کنیم و مشکلی از بابت اختلاف ساعت وجود ندارد مثلا اگر شما در امریکا یا کانادا هستید و کلاس شما به وقت تهران ساعت 10 صبح باشد حدودا در لوکیشن شما حود 10 شب خواهد بود و قابل هماهنگی است. 

تقویم آزمون‌های آیلتس کامپیوتری (Computer–Delivered IELTS Exam)