مشاوره و راهنمایی درانجام پروژه های دانشجویی پروپزال مقاله و پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری رشته آموزش زبان انگلیسی و انجام آمار فصل 5 پایان نامه رشته زبان

نویسنده:
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای)

گروه تحقیقاتی دکتر آرین کریمی متشکل از متخصصان و اساتید  دانشگاه های تهران و دانشجویان دکترا در سراسر جهان  آمادگی دارد تا در تمامی مراحل انجام پروژه دانشجویی شما عزیزان را همراهی کند. خدمات این موسسه در این زمینه شامل مشاوره و راهنمایی در انتخاب موضوع تحقیق ، پروپزال نویسی ، مقاله نویسی ، پایان نامه نویسی ، مشاوره در تحقیق ، برگزاری کلاسهای آموزشی روش تحقیق بصورت خصوصی و کارگاه های روش تحقیق با بهترین اساتید دانشگاه ها ، جلسات توجیهی جهت دفاع موثر از پایان نامه در جلسه دفاع میباشد و از ابتدا تا انتهای راه در کنار شما و پشتیبان شما خواهد بود.

 

 

جهت تعیین وقت مشاوره حضوری با متخصصین و محققین ما با دفتر موسسه تماس حاصل فرمایید

 

 

تدریس خصوصی آموزش نوشتن مقاله انگلیسی کلیه رشته ها

 

 

 

آموزش نگارش مقاله به زبان انگلیسی

محققینی که قصد ارائه مقالات و آثار خود در عرصه هاي علمی جهانی را دارنـد در بسـیاري اوقـات، چـالش فـرا روي مقالـه تحقیقـی را نگارش آن به زبان انگلیسی میدانند.

 

آرزوي آنها این است که بتوانند با زبان خود، مفاهیم مدنظرشان را به زبان انگلیسی منتقل سـازند و زحمـت فراینـد ترجمه به انگلیسی را به جان نخرند. فقط کافیست با آشنایی نسبی به زبان انگلیسی قلم به دست گرفته و شروع بـه نوشتن کنید، ولی یادتان باشد صرفاً به ترجمه آنچه از زبان مادري میدانید نپردازید و سعی کنید آن را در قالب ساختارهاي استاندارد و رایج زبان انگلیسی بیان کنید.برای رسیدن به این مهم و یاد گرفتن نگارش مقاله در رشته خودتان به زبان انگلیسی نیاز دارید تا در یک کلاس مقاله نویسی خوب شرکت کنید تا اعتماد بنفس خود را در مقاله نویسی انگلیسی و همچنین ایده پردازی به زبان انگلیسی را فرا بگیرید و از الگوي صحیح زبان انگلیسی پیروي کنید این نقطه شروع خوبیست و پس از مدتی با مطالعه مقالات انگلیسی و بالارفتن توانایی شما در مهارتهـاي زبـان انگلیسـی شما قادر به نوشتن مقاله خود در رشته تحصیلی خودتان خواهید بود. محققان با نگارش مقالات به زبان انگلیسی  قادر خواهند بود تا به یک محقق برجسته در رشته خود تبدیل شوند. مهارتهـای نگـارش مقاله به زبان انگلیسی را باید از یک استاد خوب زبان انگلیسی که مسلط و آگاه به فرمت مقالات بین المللی دارد فرا گرفت. بنابراین شرکت در کلاسها و کارگاههای مقاله نویسی دکتر کریمی راهی مطمئن برای یادگیری مهارت نوشتاری در زبان انگلیسی است.

بازدید: 2769 بار آخرین ویرایش در پنج شنبه, 21 آذر 1398.
آرین کریمی

گروه آموزش آیلتس و تافل استاد آرین کریمی

www.arian-ielts.com