دانلود رایگان پی دی اف کتاب Academic Cambridge IELTS 15 General - خرید اینترنتی کتاب کمبریج آیلتس 15جنرال با ارسال رایگان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای)

 

 

دانلود رایگان کتاب  General CAMBRIDGE IELTS 15

 

 

 

Cambridge IELTS 15 General 316x420

 

کمبریج آیلتس 15 جنرال

 

 

 

کتاب IELTS Cambridge 15 General کامل‌­ترین و به روزترین کتابی است که انتشارات کمبریج، یکی از معروف ترین انتشارات دنیا، آن را به چاپ رسانده است. این کتاب درواقع  کامل ترین منبعی است که می­تواند برای آزمون آیلتس جنرال مورد استفاده زبان آموزان قرار گیرد. تست‌­های ارائه شده دراین کتاب، دقیقاٌ مشابه تست های آزمون آیلتس می باشند و این کتاب می­تواند متقاضیان آیلتس را به طور کامل با محتوا و تست‌­های موجود در آزمون آشنا سازد. کتاب IELTS Cambridge 15 General شامل 4 تست استاندارد همراه با پاسخ­نامه کلیدی است که دانشجویان می­توانند  به ‌­راحتی در پایان هر آزمون، پاسخ­‌های خود را ارزیابی کنند. 4 تست موجود در این کتاب، همانند آزمون آیلتس جنرال، تمام مهارت‌­های دانشجویان را ارزیابی و به آن­‌ها کمک می­کند تا نقاط قوت و ضعف خود را بیابند. ما با ارائه یک لوح فشرده از فایل های صوتی برای دانشجویان این امکان را فراهم آورده ایم تا با گوش دادن مهارت های شنیداری خود را تقویت نمایند.

 

کتاب Cambridge IELTS 15 General پانزدهمین مجموعه منتشر شده توسط دانشگاه کمبریج است که نمونه سئوالات واقعی آزمون آیلتس جنرال در آن جا داده شده است. در این پکیج کتابهای کمبریج آیلتس، علاوه بر نمونه سئوالات آزمون با سیستم نمره دهی آیلتس، بخشهای مختلف آزمون، تعداد سئوالات هر بخش، زمان مورد نیاز برای جواب به سئوالات در دسترس داوطلبین این آزمون قرار گرفته اند.

 

 

 

 دانلود رایگان فایلهای صوتی  کتاب آیلتس کمبریج 15 جنرال

 

mp3 icon 

 

 

دانلود پی دی اف دانلود رایگان پی دی اف کتاب آیلتس کمبریج 15 جنرال

 

pdf icon

 

 

دانلود رایگان ویدئو آموزشی کتاب آیلتس کمبریج 15 جنرال

 

video icon 

 

لطفا جهت خرید نسخه چاپی کتاب کمبریج آیلتس 15 جنرال در واتساپ پیام دهید یا با تلفن زیر تماس بگیرید

 

 

56 260 440 

 

 

 

whatsapp IELTS Counsellor