آزمون تک مهارت آیلتس و دوره آیلتس در 60 روز - IELTS One Skill Retake

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای)

آزمون تک مهارت آیلتس و دوره آیلتس در 60 روز به شما کمک میکند تا نیازی به شرکت دوباره در آزمون کامل آیلتس را نداشته باشید و در کمتر از 60 روز با شرکت در دوره آیلتس دکتر کریمی فقط در 10 جلسه نمره آیلتس خود را در مهارتی که به نمره حد نصاب نرسیده اید تقویت کنید و دوباره فقط همان مهارت را امتحان دهید.سازمان ویزا و مهاجرت بریتانیا (UKVI) آزمون IELTS One Skill Retake را برای استفاده به عنوان بخشی از الزامات آزمون زبان انگلیسی امن (SELT) برای کسانی که مایل به زندگی، کار و تحصیل در بریتانیا هستند تایید کرده است.آزمون IELTS One Skill اکنون به داوطلبانی که در آزمون آیلتس برای UKVI شرکت می‌کنند این امکان را می‌دهد تا در صورتی که اولین بار در یک بخش از آزمون به نمره دلخواه خود نرسیدند، یکی از چهار مهارت آیلتس یعنی Listening، Reading، Writing یا Speaking را دوباره امتحان کنند.

ویدیو نمونه کلاس آیلتس دکتر آرین کریمی و آشنایی با سوالات و فرمت تست آیلتس

IELTS One Skill Retake برای UKVI اکنون در هند در دسترس است و در سایر کشورها و مناطق SELT در سراسر جهان راه اندازی خواهد شد. به شرکت کنندگان در آزمون توصیه می شود بررسی کنند که چه زمانی آزمون IELTS One Skill Retake برای UKVI در محل آزمون انتخابی آنها در دسترس خواهد بود.

اطلاعات کامل درباره آزمون آیلتس تک مهارت

شرکت کنندگان در آزمون همچنین تشویق می شوند تا برای درک شرایط ثبت نام مهارت های زبان انگلیسی برای شرایط فردی خود، از وب سایت UKVI بازدید کنند. برای کمک به شما برای شرکت در آزمون آیلتس، ما IELTS One Skill Retake را توسعه داده ایم. اگر در روز آزمون در یکی از چهار مهارت (Listening، Reading، Writing یا Speaking)، پتانسیل کامل خود را در روز آزمون نشان ندادید، آزمون IELTS One Skill Retake می تواند به شما کمک کند تا به مسیر خود بازگردید. می‌توانید آزمون آیلتس تک مهارت را در هر مرکز آزمونی که ارائه می‌شود، انتخاب کنید.

IELTS One Skill Retake در الجزایر، ارمنستان، استرالیا، آذربایجان، بحرین، بنگلادش، کامبوج، کانادا، کلمبیا، مصر، اتیوپی، هنگ کنگ، هند، اندونزی، عراق، اردن، کنیا، کویت، لبنان، لیبی در دسترس است یا در حال اجراست. ، ماکائو، مالزی، میانمار، نپال، نیوزیلند، عمان، پاکستان، پاپوآ گینه نو، پرو، فیلیپین، لهستان، رواندا، قطر، عربستان سعودی، سنگاپور، سریلانکا، تایلند، تونس، اوگاندا، و امارات متحده عربی و در سایر مناطق و کشورهای جهان در سراسر سال 2023 راه اندازی خواهد شد.

استاد آیلتس اسپیکینگ آیلتس 2023 با جواب و اصطلاحات مفید - دوره آیلتس دکتر کریمی

درک نتایج آزمون آیلتس شما

شما یک فرم جدید گزارش آزمون دریافت خواهید کرد. این شامل نمره به روز شده IELTS One Skill Retake و همچنین نتایج سه مهارت دیگر در آزمون اصلی است. می‌توانید انتخاب کنید که از فرم گزارش آزمایشی اصلی یا جدیدتان استفاده کنید.

بهبود عملکرد شما

بهترین راه برای کسب نمره مورد نیاز در آزمون، آماده شدن برای آن است. ما طیف وسیعی از تستهای آماده سازی آیلتس را در اختیار داریم تا بدانید چه انتظاری دارید و بتوانید بهترین عملکرد خود را در روز آزمون داشته باشید.

آزمون آیلتس تک مهارت چیست؟

آیلتس تک مهارت روشی جدید است که به شما کمک می کند تا به پتانسیل خود برسید و توانایی کامل زبان انگلیسی خود را به نمایش بگذارید. با IELTS One Skill Retake، اکنون این گزینه را دارید که در صورت نیاز به بهبود در یک زمینه (به جای تکرار هر چهار بخش) در هر یک از بخش‌های آزمون (Listening، Reading، Writing یا Speaking) شرکت کنید. ما می دانیم که اکثر مردم برای اولین بار نمرات مورد نیاز خود را کسب می کنند، اما اگر احساس می کنید در همه زمینه ها بهترین عملکرد را نداشته اید، این آزمون آیلتس می تواند به شما کمک کند تا به مسیر درست برگردید و برای هر دو آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال آموزش در دسترس است.

آیا می توانم در آیلتس یک مهارت را مجدد امتحان دهم؟

اگر همه این شرایط را داشته باشید، می‌توانید یک مهارت آیلتس را مجدد امتحان دهید:

شما یک آزمون کامل را در مرکزی که آزمون تک مهارت آیلتس را ارائه می دهد، تکمیل کرده باشید

آزمون کامل شما آزمون آیلتس کامپیوتر باشد

شما در بازه زمانی 60 روز پس از آزمون کامل آیلتس، در آزمون تک مهارتی آیلتس خود شرکت نمایید.

هزینه شرکت مجدد در آزمون تک مهارت آیلتس چقدر است؟

قیمت ها متفاوت است، بنابراین لطفاً برای اطلاعات بیشتر با مرکز آزمون محلی خود تماس بگیرید.

حداکثر مدت زمان ممکن بین آزمون اصلی چهار مهارت آیلتس و آزمون مجدد تک مهارت آیلتس چقدر است؟

شما می توانید بین آزمون اصلی و آزمون مجدد تک مهارت آیلتس در مدت 60 روز یک آزمون تک مهارت آیلتس رزرو کنید.

دوره آیلتس ویژه آزمون تک مهارت آیلتس

دکتر آرین کریمی دوره آمادگی آزمون تک مهارت آیلتس جهت افزایش نمره شما در یک مهارت را در این 60 روز بطور کامل برای شما برگزار میکند و به راحتی نمره آیلتس شما را در مهارت مورد نظر افزایش میده. شما فقط به 10 جلسه کلاس خصوصی آیلتس با دکتر آرین کریمی به عنوان بهترین استاد آیلتس نیاز خواهید داشت تا در یک مهارت متخصص شوید و به نمره دلخواهتان برسید.

آیا در سطح جهانی برای همه در دسترس است؟

این آزمون آیلتس در الجزایر، ارمنستان، استرالیا، آذربایجان، بحرین، بنگلادش، کامبوج، کانادا، کلمبیا، مصر، اتیوپی، هنگ کنگ، هند، اندونزی، عراق، اردن، کنیا، کویت، لبنان، لیبی در دسترس است یا در حال اجراست. ، ماکائو، مالزی، میانمار، نپال، نیوزیلند، عمان، پاکستان، پاپوآ گینه نو، پرو، فیلیپین، لهستان، رواندا، قطر، عربستان سعودی، سنگاپور، سریلانکا، تایلند، تونس، اوگاندا، و امارات متحده عربی و در سایر مناطق و کشورهای جهان در سراسر سال 2023 راه اندازی خواهد شد.

تدریس خصوصی آیلتس اسپیکینگ آیلتس 2024 با جواب و اصطلاحات بهترین استاد آیلتس

طول و فرمت آزمون تک مهارت آیتلس مجدد چطور است؟

شما می توانید در هر بخش از آزمون آیلتس، اعم از Listening، Reading، Writing یا Speaking دوباره شرکت کنید. فرمت و زمان آن آزمون بازیابی تک مهارت آیلتس مانند مهارت زبانی در یک آزمون کامل آیلتس است، فقط شما می توانید با عدم نیاز به تکمیل سه مهارت دیگر در زمان خود صرفه جویی کنید.

آیا می توانم یک مهارت آیلتس را مجددا برای چندین بار امتحان دهم؟

خیر. برای هر آزمون کامل آیلتس فقط می توانید یک آزمون مجدد وجود دارد.

آیا آزمون آیلتس تک مهارت برای آزمون UKVI موجود است؟

UKVI آزمون بازیابی تک مهارت آیلتس ( IELTS One ) را برای آزمون‌های آیلتس آکادمیک و عمومی بر روی کامپیوتر در مکان‌های انتخابی می‌پذیرد.

چه زمانی گزینه آزمون تک مهارت آیلتس برای آزمون های کاغذی در دسترس خواهد بود؟

در حال حاضر، این آزمون آیلتس فقط بر روی کامپیوتر در مراکز آزمون آیلتس منتخب، در کشورهای منتخب در دسترس است. ما همچنان به ارائه آزمون تک مهارت آیلتس به مراکز آزمون در کشورهای بیشتری ادامه می دهیم. در آینده، ما انتظار داریم که این آزمون آیلتس را برای کسانی که در آزمون کاغذی شرکت کرده‌اند در دسترس قرار دهیم و زمانی که این گزینه در دسترس قرار گرفت، به شرکت‌کنندگان اطلاع خواهیم داد.

تفاوت آزمون آیلتس و آزمون سلپیپ دوره سلپیپ با بهترین استاد سلپیپ : دکتر آرین کریمی و آشنایی با سوالات و فرمت تست celpip

 

تفاوت آزمون آیلتس با تافل و دوره تافل با بهترین استاد تافل : دکتر آرین کریمی و آشنایی با سوالات و فرمت تست TOEFL iBT

منبع خبر و سایت اصلی ثبت نام آیلتس:

https://ielts.org/take-a-test/booking-your-test/one-skill-retake