تدریس خصوصی آیلتس آنلاین در ایران کانادا ارمنستان ترکیه

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

تدریس خصوصی آیلتس آنلاین در ایران، کانادا، ارمنستان، ترکیه توسط استاد مجرب آیلتس دکتر آرین کریمی برگزار می‌گردد. دوره تدریس خصوصی آیلتس آنلاین شامل برنامه‌ ریزی، روش مطالعاتی، کلاس آموزشی و شهریه مناسب با استاد دکتر آرین کریمی که دارای مدرک تدریس زبان و آیلتس از لندن می‌باشد ارائه میشود. وی کلاس‌های آیلتس و تافل و مکالمه زبان انگلیسی را بصورت آنلاین از طریق اسکایپ در ایران، کانادا، ارمنستان، ترکیه و دیگر کشورها  با تدریس خصوصی آیلتس به روش منحصر به فرد و راهنمای جامع انتخاب کلاس پیشرفته آنلاین زبان و آیلتس استراتژی‌ها، ابزارها و تکنیک‌های مورد نیاز جهت ارتقا مهارت تدریس آیلتس برگزار می‌کند. 

اسرار تدریس خصوصی آیلتس آنلاین :

زبان انگلیسی بعنوان زبان بین المللی دنیا: نیاز به تدریس خصوصی زبان بصورت آنلاین روز به روز افزایش یافته است. بنابراین، اگر شما مدرک تدریس زبان را دارید ولی نمیدانید چطور باید آیلتس را آنلاین درس بدهید این مقاله را کامل بخوانید.البته که آموزش آنلاین مشکلات و موانع خودش را دارد و نیازمند مهارت لازم است.  تصوراتی نظیر اینکه پارتنر آیلتس برای مطالعه و تبادل اطلاعات ندارم ولی آموزش آنلاین آیلتس ارزشش بیش از این چیزهاست چرا که شما میتوانید به راحتی بهترین استاد آیلتس را که ممکنه است خارج از ایران زندگی میکند را در منزل داشته باشید و به جای کار کردن با یک استاد معمولی از بهترین معلم آیلتس استفاده نمایید. در واقع بزرگترین مزیت یادگیری آنلاین زبان انعطاف پذیری کلاس به لحاظ تایم کلاس و روز کلاس است. با شرکت در کلاس آیلتس مجازی شما این امکان را دارید تا بر اساس ساعات کاری خود جلسات آیلتس خود را برنامه ریزی کنید.

ویدیو نمونه کلاس آیلتس دکتر آرین کریمی و آشنایی با سوالات و فرمت تست آیلتس

چگونه یک استاد آیلتس آنلاین خوب شوم؟

تدریس خصوصی آیلتس آنلاین یک شغل بسیار خوب است چون شما نیاز به رفت و آمد و حضور فیزیکی در کلاس را نخواهید داشت و به راحتی در منزل خود به تعلیم و تعلم می‌پردازید و آنچه شما برای تدریس آنلاین آیلتس و بطور کلی آموزش زبان آنلاین نیاز دارید، انتخاب جایگاه خود به عنوان یک معلم آیلتس است و هنگامی که در مورد نحوه آموزش آنلاین زبان انگلیسی یا آیلتس فکر می کنید، باید صاحب جایگاه خود باشید. انتخاب یک جایگاه به شما یک مزیت رقابتی می دهد، به شما کمک می کند بدانید چه معلمانی را استخدام کنید، چگونه به دانش آموزان خود آموزش دهید و استراتژی بازاریابی خود را تعیین کنید.

اینها بهترین موارد برای آموزش آنلاین انگلیسی و شرکت در دوره تدریس خصوصی آیلتس آنلاین هستند:

 • تلفظ
 • انگلیسی تجاری
 • ملیت های خاص
 • دریافت گواهینامه TEFL
 • آموزش زبان انگلیسی به کودکان خردسال
 • آمادگی آزمون آیلتس و تافل و بطور کلی آزمون های بین المللی زبان انگلیسی

آیا شما اینجا هستید تا یاد بگیرید چگونه به صورت آنلاین زبان انگلیسی را با پول آموزش دهید؟ من به شما توصیه می کنم که گواهینامه TEFL بگیرید. یک گواهینامه معتبر به شما کمک می کند تا خود را با مهارت ها و صلاحیت های لازم تجهیز کنید. این امر اقتدار شما را در امر آموزش زبان در میان مخاطبان هدف شما تضمین می کند، زیرا صلاحیت ها و گواهینامه ها همان چیزی هایی هستند که اغلب دانش آموزان و والدین در ابتدا به آن توجه میکنند. بنابراین صدور گواهینامه TEFL چقدر طول می کشد؟ این دوره ممکن است بین 4 تا 11 هفته طول بکشد تا تکمیل شود و توسط یک مدرس دانشگاه بسیار ماهر با تجربه گسترده TEFL و کارشناسی ارشد در TESOL هدایت می شود. دوره های TEFL آنلاین نیز وجود دارند. این نوع دوره ها علاوه بر افزایش مهارت‌های شما، رزومه شما را نیز تقویت می کند و به شما کمک می کند خود را در بازار متمایز کنید.

استاد آیلتس اسپیکینگ آیلتس 2023 با جواب و اصطلاحات مفید - دوره آیلتس دکتر کریمی

سه ​​نوع آموزش مختلف وجود دارد که می توانید هنگام آموزش آنلاین انگلیسی و آیلتس از آنها استفاده کنید:

‌1- پلتفرم‌های ESL ساختاریافته آنلاین

اینها شرکت های ESL در آموزش آنلاین تخصص دارند. این یک انتخاب عالی برای معلمانی است که برای اولین بار به عنوان معلم می توانند بر روی یک پلت فرم ساختار یافته قرار بگیرند که شامل یک کلاس درس آنلاین، برنامه های درسی از پیش برنامه ریزی شده و تمام پشتیبانی هایی است که نیاز دارند. هنگام کار بر روی پلتفرم های ساختار یافته ESL آنلاین، معلمان کار آماده سازی کمی به جز بررسی مطالب مطالعه دارند.

 • مزایای پلتفرم آموزش آنلاین زبان :

ارائه شده با تمام ابزارها و برنامه های درسی برای اجرای موفقیت آمیز کلاس آنلاین

عالی برای معلمانی که برای اولین بار با تدریس خصوصی آنلاین آشنا نیستند.

 • معایب پلتفرم آموزش آنلاین زبان :

تلاش کمتر نیز به معنای کنترل کمتر است.

نرخ پایه پرداخت را ارائه کرد.

2- پلتفرم های آنلاین بازار ESL

بازارهای تدریس آنلاین ESL به معلمان اجازه می دهد تا خود و مهارت های خود را برای جذب دانش آموزان بازاریابی کنند. معلمان انگلیسی موظفند برای هر کلاسی که تدریس می‌کنند، برنامه‌های درسی و مطالب خود را ایجاد کنند، زیرا سن و سطح زبان‌آموزان از خردسال تا بزرگسال متفاوت است. برخی از نمونه های پلتفرم های آنلاین بازار ESL عبارتند از Cambly ،Preply ،iTalki

 • مزایای این نوع پلتفرم‌های تدریس خصوصی آیلتس آنلاین :

معلمان زبان انگلیسی می توانند هزینه تحصیل خود را تعیین کنند.

معلمان روی برنامه‌های خود کار می‌کنند زیرا پلتفرم دارای ویژگی زمان‌ بندی می‌باشد.

 • معایب این نوع از پلتفرم‌های تدریس آنلاین زبان :

پلتفرم کمیسیونی را به عنوان هزینه خدمات کسر می‌کند.

3- تدریس خصوصی آیلتس آنلاین بصورت مستقل و بعنوان یک فری لنسر :

اگر به دنبال تبدیل شدن به یک معلم انگلیسی آنلاین هستید، این انتخاب را دارید که به صورت خصوصی زبان انگلیسی را تدریس کنید. اما لازم است که به جای اینکه یک پلتفرم این کار را برای شما انجام دهد، به صورت خصوصی خود بازاریابی کنید تا زبان آموز جذب کنید. همچنین می‌توانید یک پلتفرم تدریس آنلاین یا یک بازار ESL مانند Cambly یا Preply بسازید، جایی که می‌توانید زبان انگلیسی را آموزش دهید و از معلمان دیگر دعوت کنید تا همین کار را انجام دهند. این علاوه بر پولی که با تدریس خصوصی دانش آموزان به دست می آورید، درآمد اضافی به عنوان هزینه پلتفرم به همراه دارد. این یک جایزه مضاعف است!

 • مزایای این روش میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

توانایی تنظیم برنامه های درسی با توجه به نیازهای فردی زبان آموزان

درهر کلاس درآمد بیشتری کسب کنید زیرا معلمان می توانند نرخ تدریس خصوصی خود را تعیین کنند و هیچ کاهش درآمدی وجود ندارد.

 • معایب این روش تدریس آیلتس آنلاین :

برای جذب یک فراگیر زبان واقعی و ایجاد پلت فرم آموزشی نیاز به زمان، انرژی و هزینه قابل توجهی است.

ایجاد طرح‌های درسی فردی برای هر دانش‌آموز می‌تواند زمان بیشتری طول بکشد، به‌ویژه هنگام شروع کار

 

الزامات آموزش آنلاین انگلیسی چیست؟ آیا برای آموزش آنلاین انگلیسی از خانه شرایطی وجود دارد؟ بله، بعضی چیزها می توانند شما را برای کلاس مجازی آماده کنند و به شما کمک کنند که برجسته شوید. پس بیایید به نحوه تبدیل شدن به یک معلم انگلیسی آنلاین بپردازیم:

آیا می توانید بدون تجربه قبلی انگلیسی را به صورت آنلاین تدریس کنید؟ آیا در آموزش آنلاین انگلیسی تازه کار هستید؟ بله، شما نیز کاندیدای عالی برای آموزش آنلاین انگلیسی هستید. آموزش آنلاین به شما فرصت مناسبی برای کسب تجربه می دهد. اگر استاد نیتیو انگلیسی زبان نیستید، می توانید به صورت آنلاین آموزش زبان انگلیسی بدهید؟ بله، تو میتونی. ممکن است با شرکت های آنلاین ESL برخورد کرده باشید که فقط اساتید نیتیو زبان و آیتس را استخدام می کنند. اگر شما انگلیسی زبان مادری شما باشد یک مزیت است، اما بسیاری از مدارس زبان معلمان دو زبانه را استخدام می کنند تا زمانی که برخی از نیازهای مهارت انگلیسی را برآورده کنید. و اگر یک معلم خصوصی آنلاین انگلیسی هستید، هیچ مانعی ندارید.

تدریس خصوصی آیلتس اسپیکینگ آیلتس 2024 با جواب و اصطلاحات بهترین استاد آیلتس

برای آموزش آنلاین زبان انگلیسی و تدریس خصوصی آیلتس آنلاین به چه تجهیزاتی نیاز دارید؟

هنگام آموزش آنلاین انگلیسی، اکثر شرکت های تدریس خصوصی آنلاین پلتفرم یا نرم افزار مخصوص به خود را خواهند داشت که برای شما برنامه ریزی درسی می کند. برای مبتدیان، باید یک اتصال اینترنتی مطمئن و سریع داشته باشید. برای برگزاری کلاس های آنلاین بدون وقفه، سرعت مورد نیاز کلی بین 10 تا 15 مگابیت در ثانیه است. علاوه بر این، به یک وب کم HD، یک میکروفون با کیفیت و یک هدست نیاز دارید. مطمئن شوید که روی هدفون های حذف نویز سرمایه گذاری کرده اید. اگر تصمیم دارید به عنوان معلم آزاد کار کنید، باید یک پلت فرم ویدئو کنفرانس را برای کلاس های خود انتخاب کنید. اگر بودجه ای برای گسترش کسب و کار تدریس خصوصی خود دارید، می توانید از نرم افزار تدریس خصوصی آنلاین برای ایجاد یک وب سایت تدریس خصوصی آنلاین استفاده کنید تا نیازی به سرمایه گذاری در نرم افزارهای مختلف برای مدیریت خدمات تدریس خصوصی ESL خود نداشته باشید.

با آموزش آنلاین انگلیسی و تدریس خصوصی آیلتس آنلاین چقدر می توانید درآمد کسب کنید؟

حقوق معلمان انگلیسی آنلاین با توجه به عوامل مختلف متفاوت است. به عنوان مثال، ممکن است بر اساس مدارک تحصیلی شما، تجربه تدریس خصوصی قبلی و موارد دیگر متفاوت باشد. به طور متوسط، نرخ تدریس خصوصی بین 12 تا 30 دلار در ساعت متغیر است. معلمان آنلاین که از طریق بازارهای تدریس آنلاین کار می کنند می توانند نرخ های خود را تعیین کنند و می توانند حدود 20 تا 35 دلار در ساعت درآمد داشته باشند. نرخ تدریس خصوصی شما به اندازه مشتری و علاقه زبان آموز شما بستگی دارد. یک معلم انگلیسی آنلاین تمام وقت که بیش از 30 ساعت در هفته کار می کند می تواند ماهیانه حدود 1000 تا 3000 دلار درآمد داشته باشد.

بازار معلمان آنلاین انگلیسی خوب است و اگر صلاحیت ها، تجربه و گواهینامه مناسب را داشته باشید، می توانید با آموزش آنلاین زبان انگلیسی شغل خوبی داشته باشید. با این حال، یافتن پلتفرم مناسبی که فرصت های شغلی مناسبی را برای آموزش و کسب درآمد آنلاین به شما می دهد، مهم است. اکنون شما آماده هستید که آموزش آنلاین انگلیسی را شروع کنید. موفق باشید. گروه آموزشی زبان دکتر آرین کریمی پیشتاز در معرفی بهترین اساتید زبان و آیلتس در ایران است و با افتخار تمام تلاش خود را جهت بهبود شرایط زندگی و معرفی دانشجویان خوب اساتید محترم زبان انگلیسی و ایجاد فرصت شغلی برای معلمان زبان میکند و از سوی دیگر با تعیین سطح دقیق و حرفه ای و با رویکرد آموزشی و وجدان کاری لازم جهت کارهای آموزشی سعی در آن دارد که بهترین اساتید زبان و آیلتس را با توجه به توانایی و سابقه تدریس زبان آن استاد به شما عزیزان که قصد دارید آیلتس خود را بگیرید و به اینده ای روشن و تحصیل در خارج از کشور یا مهاجرت فکر میکنید کمکی شایان نماید.

استراتژی‌های آمادگی آیلتس و تدریس خصوصی آیلتس آنلاین از دیدگاه گروه اساتید آیلتس دکتر کریمی ،اگر قصد دارید در خارج از کشور تحصیل کنید یا برای کار یا زندگی به کشور دیگری بروید، ممکن است از شما خواسته شود که توانایی زبان انگلیسی خود را با آزمون آیلتس ثابت کنید. ما تمام اطلاعات و تمرینات مورد نیاز برای نزدیک شدن به هر چهار بخش آیلتس را با اطمینان از اینکه می توانید به نمره گروه مورد نیاز خود برسید، در دوره آیلتس منحصر به فرد در اختیار شما قرار می‌دهیم و علاوه بر این :

 • معیارهای ارزیابی که به شما می گوید ممتحن شما به دنبال چه چیزی است.
 • تکنیک‌های امتحانی که به شما کمک می کند تا باانواع سؤالات آزمون آیلتس مقابله کنید.
 • نکات و راهکارهایی برای آمادگی موفقیت آمیز آیلتس و برای بهبود توانایی انگلیسی شما.
 • تست های تمرینی برای کمک به شما در دانستن آنچه در روز امتحان آیلتس در پیش رو دارید.
 • توضیحاتی در مورد هر بخش از آزمون و کارهایی که باید انجام دهید تا به یک نمره آیلتس خوب برسید.

دوره مکالمه آیلتس (IELTS SPEAKING COURSE) و مواردی که در تدریس خصوصی آیلتس آنلاین کاور میشود :

 • بهبود تلفظ زبان انگلیسی شما
 • گرامر زبان مورد نیاز برای آزمون آیلتس
 • برنامه ریزی یک سخنرانی کوتاه به زبان انگلیسی
 • چگونه می‌توان به سوالات ممتحن پاسخ کامل و روان داد.
 • اطلاعات کافی برای صحبت کردن در مورد یک موضوع اینترویو آیلتس
 • چگونه اعتماد به نفس خود را هنگام صحبت کردن به زبان انگلیسی افزایش دهیم.

دوره خواندن  (IELTS READING COURSE) و مواردی که در تدریس خصوصی آیلتس آنلاین کاور می‌شود :

 • مقابله با فشار محدودیت زمانی در آیلتس
 • بهبود دایره لغات و برخورد با کلمات ناشناخته
 • خواندن در مورد موضوعات نا آشنا به زبان انگلیسی
 • تکنیک هایی مانند اسکیمینگ و اسکنینگ برای بهبود سرعت خواندن شما

دوره نوشتن مقاله آیلتس (IELTS WRITING COURSE) و مواردی که کاور می‌شود :

 • برنامه ریزی یک مقاله
 • نوشتن در مورد روندها
 • گرامر و واژگان مورد نیاز شما
 • درک و توصیف نمودارها و داده ها

دوره تقویت شنیداری آیلتس  (IELTS LISTENING COURSE)  و مواردی که در این دوره کاور می‌شوند :

 • تکنیک های تست شنیداری
 • دامنه شنوایی خود را افزایش دهید
 • وقتی گوش می دهید متمرکز بمانید
 • گوش دادن به مکالمات به زبان انگلیسی

آنچه با شرکت در دوره تدریس خصوصی آیلتس آنلاین بدست خواهید آورد:

تخصص خود را در زمینه موضوع ایجاد کنید.

این دوره بخشی از تخصص آمادگی آیلتس است.

محدودیت های زمانی آیلتس Task 2 را آرام و موثر مدیریت کنید.

به انواع موضوعات و سوالات در رایتینگ تسک 2 آیلتس آشنا می‌شوید.

مانند یک ممتحن آیلتس فکر کنید و این تفکر را در آزمون رایتینگ به کار ببرید.

یک پاراگراف بدنه با امتیاز بالا با ایده ها و استدلال های توسعه یافته بسازید.

به روشی منسجم بنویسید و ایده‌ها را با روشی منطقی و واضح پیوند دهید.

مقدمه و نتیجه گیری مقاله آیلتس خود را با کیفیت بالا و سریع و کارآمد بنویسید.

با استفاده از ابزار پرسش و پاسخ برای تمام سوالات خود پاسخ روشن و حمایتی دریافت کنید.

از ساختارهای دستوری استفاده کنید که امتیاز شما را در محدوده گرامری و دقت بهبود می بخشد.

از مجموعه وسیعی از واژگان جدید - هم رایج و هم آکادمیک - برای تقویت منابع واژگانی خود استفاده کنید.

"رازهای موفقیت" من را به کار ببرید، که به بسیاری از دانش آموزان کمک کرده است از گروه 6 به گروه 7.5 بپرند.

با ثبت نام در دوره تدریس خصوصی آیلتس آنلاین ، تخصص‌های زیر را نیز کسب خواهید کرد:

 • درک اساسی از یک موضوع به دست آورید.
 • مفاهیم جدید را از کارشناسان آیلتس بیاموزید.
 • گواهی شغلی قابل اشتراک‌گذاری کسب کنید.
 • مهارت های مرتبط با شغل را با پروژه های عملی توسعه دهید.

در کلاس تدریس خصوصی آیلتس آنلاین سه ماژول وجود دارد:

حتی اگر قبلاً در آزمون آیلتس شرکت کرده باشید، از تکمیل این دوره در بخش رایتینگ آزمون سود خواهید برد. درس‌های این دوره مهارت‌های کلی شما را در نوشتن بهبود می‌بخشد و شما را برای هر نوع نوشتن سریع در آزمون آماده می‌کند و شانس شما را برای گرفتن نمره باند هدف در آیلتس افزایش می‌دهد و شما آماده خواهید بود که به سؤالات Academic Writing Task 1 پاسخ های کاملاً درستی بدهید که نیاز به تجزیه و تحلیل انواع نمودارها را دارد. همچنین می‌توانید با اطمینان بخش Writing Task 2، بخش انشای نظری امتحان را تکمیل کنید. ما تعداد زیادی از دستورات نمونه و روبریک های امتیازدهی را بررسی می کنیم تا دقیقاً بدانید که چه چیزی در انتظار شماست. نکات و استراتژی‌های مفید ارائه شده در این دوره، ابزار و دانش ارزشمندی را در اختیار شما قرار می‌دهد که برای ایجاد پاسخ‌های واضح و دقیق و در عین حال مدیریت مؤثر زمان اختصاص داده شده برای هر کار، به آن نیاز دارید. انجام تست ها می تواند استرس زا باشد، اما آشنایی با آزمون و تمرین، اضطراب را کاهش می دهد و به شما اعتماد به نفس لازم برای بهترین عملکرد در آیلتس را می دهد. پس با اطمینان کامل در تدریس خصوصی آیلتس آنلاین شرکت کنید و با کلاس‌های آمادگی آیلتس خصوصی و گروهی نمره مورد نیاز خود را کسب کنید.

جدیدترین منابع آیلتس و نمونه سوالات آیلتس روز دنیا با جواب

 

 جهت تکمیل فرم استخدام روی دکمه زیر کلیک فرمایید

فرم استخدام