استاد آیلتس - IELTS TEACHER

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای)

استاد آیلتس ( IELTS TEACHER ) یکی از مشکلات اصلی دانشجویان برای شروع آمادگی برای آزمون آیلتس است و اکثر متقاضیان آیلتس کاملا سر در گم هستند و نمیدانند چگونه یک استاد خوب برای دوره آیلتس پیدا کنند. ما در خانه آیلتس سعی کرده ایم بهترین استاد آیلتس را پیدا کنیم و به شما معرفی کنیم و همچنین روش پیدا کردن اساتید با سابقه آیلتس را آموزش بدهیم. اولین نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که تحت تاثیر تبلیغاتی با عناوین آیلتس تضمینی و دوره تضمینی آیلتس یا استاد تضمینی آیلتس قرار نگیرید چون تبلیغی بیش نیست و هیچکس نمیتواند به جای شما درس بخواند یا امتحان دهد و یا به گونه ای نمره آیلتس شما را تضمین کند . به یاد داشته باشید که فقط و فقط خود شما میتوانید آینده تان را تضمین کنید و استاد آیلتس واقعی فقط میتواند با برگزاری دوره تخصصی آیلتس به شما در تضمین موفقیتتان کمک کند ولی نهایتا 50 در صد در کار شما موثر است و 50 در صد الباقی خود شما هستید. پس از سرچ نادرست با کلمات کلیدی اشتباه دست بردارید و به دنبال یک متخصص آیلتس بگردید. در این راستا خانه آیلتس راه شما را هموار کرده است و ما با ارزیابی صحیح و دقیق اساتید بهترین استاد آیلتس را مناسب با وضعیت و سطح زبان شما به شما معرفی خواهیم کرد.

ویدیو نمونه کلاس آیلتس دکتر آرین کریمی و آشنایی با سوالات و فرمت تست آیلتس

برای انتخاب یک استاد زبان و مخصوصا آیلتس خوب شما چه کمکی به من میتوانید بکنید؟

ما روزانه روزمه اساتید مختلف زبان و کسانی که مایل به تدریس آیلتس هستن را بررسی میکنیم و سپس اساتید زبانی که معیارهای اولیه برای تدریس آیلتس مثل مدرک آیلتس با نمره قابل قبول را دارند و آشنایی به فرمت تست آیلتس بصورت کامل دارند را دعوت به مصاحبه میکنیم و پس از مصاحبه با دکتر آرین کریمی به عنوان استاد با سابقه آیلتس و بررسی روش تدریس اساتید توسط ایشان در صورت قبولی در آزمون مصاحبه دعوت به کار میکنیم. ولی این به این معنی نیست که هر استاد آیلتسی را به شما معرفی میکنیم بلکه هر استاد فقط مهارت آیلتسی را که در آن توانایی کامل دارد میتواند تدریس کند و فقط در آن مهارت با او کلاس میدهیم یعنی اینکه استاد آیلتس شما در مهارتهای مختلف آیلتس متفاوت خواهد بود مثلا ممکن است استاد کد 101 به شما جهت مهارت رایتینگ آیلتس معرفی شود ولی برای مهارت ریدینگ استاد کد 212 معرفی شود که توانایی بهتری در این بخش دارد و اشراف کامل به سوالات READING آیلتس دارد و روش تدریس بهتری برای این اسکیل دارد.

تعیین سطح من برای شرکت در دوره آیلتس حضوری است یا آنلاین؟

در واقع هر دو روش امکانپذیر است ولی معمولا ما تعیین سطح را بصورت آنلاین اما رو در رو انجام میدهیم تا در وقت صرفه جویی شود و شما هر چه سریعتر دوره آیلتس خود را ثبت نام کنید و با استاد آیلتس خود ارتباط بگیرید. در آمادگی آیلتس مهمترین مسئله زمان است و برای همین است که ما آموزش آنلاین آیلتس را داریم تا شما در مسیر و رفت و آمد بیهوده وقتتان تلف نشود و از همان زمان برای درس خواندن استفاده کنید. برای رزرو وقت تعییین سطح خود کافیست فقط در واتساپ یک پیام دهید و در همان روز تعیین سطح شما انجام میشود و اگر همان روز ثبت نام آیلتس خود را انجام دهید استاد هم به شما معرفی میشود و حتی کلاس آیلتس شما هم برگزار میشود.

آیا امکان برگزاری دوره پیری آیلتس و آیلتس بصورت همزمان وجود دارد؟

در سیستم آموزشی آیلتس دکتر کریمی بله! ما بصورت همزمان هم بر روی بیس زبان شما کار میکنیم و هم بر روی تقویت مهارتهای آیلتس شما و آشنایی کامل شما با مفاد آزمون آیلتس تا در کمترین زمان برای امتحان IELTS آماده شوید و به هدف نهایی خود که تحصیل در خارج از کشور یا مهاجرت هست برسید و مهمتر اینکه زمان دقیقی که شما میتوانید مدرک آیلتس خود را به وکیل خودتان تحویل دهید را محاسبه میکنیم و به شما میگوییم.

آیا در طول دوره استاد آیلتس از من آزمون ماک آیلتس میگیرد؟

استاد آیلتس شما موظف است در طول دوره آیلتس مرتبا از شما آزمون ماک بگیرد تا میزان پیشرفت شما را چک کند بنابراین شما نیازی به شرکت در آزمونهای ماک آیلتس موسسات دیگر نخواهید داشت و هزینه اضافی نمیکنید. منابع آیلتس را هم خوب ما به شما میدهیم و نیازی به خریداری منابع آیلتس از وبسایتهای دیگر ندارید. برای استفاده از منابع آیلتس وبسایت دکتر آرین کریمی که بهترین و با سابقه ترین استاد آیلتس ایران هستند بر روی لینک زیر کلیک فرمایید.

  کلکسیون منابع آیلتس دکتر کریمی

چطور در دوره آیلتس ثبت نام کنم و چطور استاد آیلتس خودم را انتخاب کنم؟

برای ثبت نام در دوره آیلتس اولین قدم تعیین سطح است بنابراین ابتدا بر روی لینک زیر کلیک کنید و برای تعیین سطح پیام دهید پس از آن سریعا تعیین سطح آیلتس شما توسط بهترین استاد آیلتس انجام میشود و تعداد جلسات دوره آیلتس مورد نیاز شما اعلام میشود و جهت ثبت نام شماره کارت به شما داده میشود و در نهایت استاد آیلتس مورد نظر به شما معرفی میشود و برنامه آموزشی آیلتس شما به استاد داده میشود تا در اولین فرصت کلاس آیلتس شما را شروع کند

 برای تعیین سطح آیلتس و ثبت نام اینجا کلیک فرمایید و پیام دهید