دوره نیمه خصوصی آیلتس 2 نفره با نصف هزینه

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای)

دوره نیمه خصوصی آیلتس آنلاین با دکتر آرین کریمی استاد با سابقه آیلتس با نصف هزینه ثبت نام میشود. این دوره جهت کار بر روی مهارتهای آیلتس و یادگیری تکنیک ها و استراتژی های آیلتس مورد نیاز جهت افزایش نمره آیلتس برگزار میشود. در این کلاس آیلتس شما با تک تک سوالات آیلتس در بخشهای مختلف آزمون آشنا میشوید و زیر نظر استاد آیلتس خود به تمرین بیشتر جهت کسب مهارت مورد نیاز میپردازید. کلیه اشکالات شما در مهارتهای مختلف و انواع سوالات آیلتس بر طرف خواهد شد و با اعتماد به نفس کافی در امتحان ielts شرکت میکنید. هزینه این دوره ielts واقعا پایین است بطوری که شما با هزینه ای معادل یک آزمون رسمی آیلتس برای امتحان آیلتس خود آماده میشوید و دیگر نیازی به شرکت در آزمون برای چندین بار و پرداخت هزینه چندین آزمون را نخواهید داشت و از نظر زمان هم مقرون به صرفه خواهد بود و وقت شما تلف نخواهد شد.

ویدیو نمونه کلاس آیلتس دکتر آرین کریمی و آشنایی با سوالات و فرمت تست آیلتس

دوره نیمه خصوصی آیلتس و مزایای آن

  • دوره نیمه خصوصی آیلتس به شما این امکان را میدهد که یک پارتنر آیلتس جهت تمرین بیشتر داشته باشید و در طول دوره آیلتس خود به رقابت بپردازید و همچنین یک حریف تمرینی خوب دارید تا در بخش speaking آیلتس به مکالمه بپردازید و اشکالات خود را برطرف نمایید. هر جلسه موضوعی برای بخش اسپیکینگ آیلتس به شما داده میشود تا برای جلسه آتی با پارتنر خود تمرین کنید و سر کلاس در مورد آن تاپیپ صحبت کنیم و ایرادات گرامری شما شناسایی شود و لغات جدید مربوط به آن موضوع را یاد بگیرید. همچنین برای بخش writing نیز موضوعی به شما داده میشود تا در مورد آن مقاله بنویسید و سر کلاس رایتینگ شما و پارتنر شما تصحیح میشود و نمره شما در بخش رایتینگ آیلتس مشخص میشود.
  • مزیت دوم کلاس نیمه خصوصی آیلتس این است که شما به جای استفاده از یک استاد آیلتس آماتور در کلاس یک استاد آیلتس با تجربه شرکت میکنید ولی همان هزینه را پرداخت میکنید و نیازی به هزینه بیشتر نخواهید داشت و کلاس دو نفره آیلتس با کلاس تک نفره از لحاظ کیفیت تفاوت چندانی نخواهد داشت بلکه به دلیل داشتن پارتنر با انگیزه بیشتری در کلاس شرکت خواهید کرد.
  •  مزیت سوم این کلاس آیلتس این است که شما میتوانید با پارتنر آیلتس خود برنامه ریزی کنید و با هم مطالعه کنید و با برگزاری جلسات آنلاین با هم در زمانهای مشخص شده تست بزنید و رفع اشکال کنید.
  • مزیت چهارم این کلاس آیلتس و دوره نیمه خصوصی آیلتس آنلاین بودن آن است چون شما مجبور نیستید وقت خود را در رفت و آمد و مسیر کلاس هدر دهید و از همان زمان برای مطالعه آیلتس استفاده میکنید و کلا در کلاس آنلاین آیلتس انعطاف پذیری بیشتری وجود دارد و حتی اگر شما در مسافرت هم باشید امکان شرکت در کلاس را خواهید داشت و از برنامه آیلتس خود عقب نمی مانید.
  • مزیت پنجم این دوره آنلاین آیلتس نیمه خصوصی پشتیبانی توسط استاد آیلتس است که شما در هر ساعتی از شبانه روز میتوانید در واتساپ با استاد خود در تماس باشید و پیام صوتی یا متنی ارسال کنید و اشکلات خود را بپرسید و فید بک بگیرید.

 نحوه ثبت نام این دوره آیلتس و شرکت در کلاس

در قدم اول شما برای شرکت در در دوره نیمه خصوصی آیلتس دکتر کریمی این است که در واتساپ یا تلگرام به ما پیام میدهید یا تماس تلفنی میگیرید و وقتی برای تعیین سطح رایگان و مشاوره دوره آیلتس به شما داده میشود. سپس در وبسایت ما دوره آیلتسی که شما میخواهید شرکت کنید اعلام میشود تا نفر دوم دوره یعنی پارتنر شما ثبت نام کند که البته باید از نظر زبان در سطح شما باشد تا وقت شما را نگیرد ( زمان انتظار برای شروع دوره بستگی به ثبت نام نفر دوم دارد. بطور معمولا حدودا 20 روز خواهد بود ولی در بیشتر موارد در کمتر از یک هفته نفر دوم پیدا میشود و کلاس استارت میخورد). در نهایت زمان برگزاری کلاسهای آیلتس با هر دو نفر هماهنگ میشود و کلاس از طریق اسکایپ برگزار میشود.

جهت مشاوره رایگان و تعیین سطح این دوره نیمه خصوصی آیلتس اینجا کلیک بفرمایید