تدریس خصوصی آیلتس

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای)

تدریس خصوصی آیلتس از طریق اسکایپ بصورت آنلاین ویژه افرادی است که زمان کمی برای شرکت در آزمون آیلتس و آمادگی آیلتس دارند . ما سعی بر آن داریم تا با تدریس آنلاین آیلتس بصورت تک نفره خصوصی زمان شما را برای گرفتن مدرک آیلتس کم کنیم. تدریس آیلتس بصورت خصوصی موثر تر از کلاسه گروهی آیلتس میباشد چون در دوره خصوصی آیلتس شما مرکز توجه استاد آیلتس خود هستید و کلا بر روی نقاط ضعف شما کار میشود و همچنین متریال آموزشی پس از انجام و بررسی نیازهای شما تهیه و تولید میشوند. از سوی دیگر، بر اساس زمانی که در روز برای مطالعه دارید به شما تکلیف داده میشود تا در زمانی که دارید به تمرین مهمترین و موثرترین نکات بپردازید. برای درخواست کلاس آیلتس با ما تماس بگیرید تا بهترین استاد آیلتس را برای دوره خصوصی به شما پیشنهاد دهیم.

ویدیو نمونه کلاس آیلتس دکتر آرین کریمی و آشنایی با سوالات و فرمت تست آیلتس

ویژگیهای تدریس خصوصی آیلتس ما

جلسات تدریس خصوصی 1 به 1
اساتید حرفه ای آیلتس تهران
جلسات انعطاف پذیر متمرکز بر سطح و هدف شما
در دسترس 24/7 (شامل آخر هفته و تعطیلات)
دوره آمادگی آیلتس بر اساس نیازهای شما

دوره آیلتس سریع و دوره آیلتس مطالعه پیشرفته:

اگر فقط 1-2 هفته تا امتحان شما باقی مانده است، با دوره آیلتس سریع ما کمی تمرین لحظه آخری داشته باشید. شامل 5 جلسه خصوصی با مدرس آیلتس. اگر آزمون شما 4+ هفته دیگر است، دوره مطالعه پیشرفته ما را انتخاب کنید. شامل 20 جلسه شخصی با مدرس آیلتس. هر دوره آمادگی آیلتس شامل:

  • جلسات تدریس خصوصی 1 به 1
  • برنامه یادگیری شخصی (بر اساس سطح و هدف شما)
  • دسترسی به مواد آموزشی آیلتس (فعالیت ها، نمونه مقالات آزمون برای بحث با استاد خود)
  • یادگیری شخصی و انعطاف پذیر
  • درس های 1 به 1 ما کاملاً متناسب با نیازهای شما است. با استاد آیلتس خود کار کنید تا سطح فعلی خود را درک کنید، در مورد زمینه هایی که باید روی آنها تمرکز کنید تا امتیاز مورد نظر خود را به دست آورید، بحث کنید و یک برنامه یادگیری برای رسیدن به آن بسازید. بعد از هر درس، معلم شما بازخورد دقیقی در مورد عملکرد صحبت کردن شما به شما می‌دهد.
  • معلمان ما 24/7 در دسترس هستند - از جمله آخر هفته ها و تعطیلات - بنابراین شما می توانید دروس را در زمان هایی که برای شما مناسب است برنامه ریزی کنید.

از بهترین ها اساتید آیلتس بیاموزید

معلمان ما در کمک به هزاران دانش آموز برای آماده شدن برای آیلتس و کسب نمره مورد نظر خود مجرب هستند. هر مدرس دارای مدرک تحصیلی است و زمان زیادی را صرف درک بهترین روش برای آماده سازی زبان آموزان برای امتحانات آیلتس کرده است. برای درک بهتر تجربه حرفه ای، پیشینه تحصیلی و لهجه معلمان ما می توانید از طریق ارائه های ویدئویی کوتاه آنها با آنها آشنا شوید. سیستم ما به شما کمک می کند در مسیر خود بمانید، پیشرفت خود را کنترل کنید و به هدف آیلتس خود برسید.

شروع کنید

تنها چیزی که نیاز دارید یک لپ تاپ، گوگل کروم ای اسکایپ و یک اتصال اینترنت است.