دانلود کمبریج آیلتس 18 جنرال و آکادمیک - Cambridge IELTS 18

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای)

دانلود کمبریج آیلتس 18 جنرال و آکادمیک - Cambridge-IELTS-18 به عنوان جدیدترین نمونه سوالات آیلتس واقعی دوره گذشته در سال 2023 امروز امکان پذیر است و شما با دانلود این کتاب میتوانید به تمرین واقعی سوالات آیلتس بپردازید. مجموعه کتاب‌های آیلتس کمبریج از 1 تا 18 منابع بسیار خوبی هستند که به شما کمک می‌کنند تا کمی تمرین واقعی برای آزمون داشته باشید، زیرا پر از مقالات گذشته آیلتس واقعی هستند. هر کتاب شامل چهار مقاله معتبر آزمون آیلتس گذشته از کمبریج ESOL است.

دانلود کمبریج آیلتس 18 جنرال و آکادمیک - Cambridge-IELTS-18 و کلید تستهای آیلتس

کلیدهای پاسخ و سی دی های بخش شنیداری برای گوش دادن موجود است. در مجموع چهار تست کامل برای کسانی که در بخش آکادمیک امتحان شرکت می کنند به اضافه ماژول های خواندن و نوشتن اضافی برای آموزش عمومی وجود دارد. کتاب ها همچنین سیستم نمره دهی را توضیح می دهند. همچنین این واقعیت مفید است که کتاب ها رونوشت کامل متون شنیداری را دارند. کتاب ها همچنین دارای تعدادی نمونه writing با نمرات کسب شده برای تست های رایتینگ (با توضیح اینکه چرا این رایتینگ نمره ای را کسب کرده است) برای برخی از تست ها دارد. البته توجه داشته باشید که کتاب های کاغذی گذشته آیلتس روش یا آموزش ارائه نمی دهند. آنها فقط مواد تمرینی هستند. کتاب‌های کمبریج همه نسخه‌های بسته خودآموز با کتاب دانشجو با پاسخ و 2 سی دی صوتی هستند. در طول سال‌ها، فرمت آزمون کمی تغییر کرده است، بنابراین بهتر است اگر کتابی میخرید، با جدیدترین آن یعنی کمبریج آیلتس 18 شروع کنید.

دانلود کمبریج آیلتس 18 جنرال و آکادمیک - Cambridge-IELTS-18 به جای کار بر روی نسخه های قدیمی کتاب کمبریج آیلتس

من معتقدم که کتاب های 1-6 ممکن است با فرمت فعلی آزمون تفاوت هایی داشته باشند زیرا آزمون اسپیکینگ تغییر کرده است. با این حال، تست‌های اسپیکینگ موجود در کتاب‌ها احتمالاً کمترین اهمیت را دارند، زیرا فقط می‌توانید سؤالات را ببینید - بدیهی است که تمرین به تنهایی امکان‌ پذیر نیست و می‌توانید به راحتی نمونه تست‌های آیلتس را به صورت آنلاین در لینک زیر مشاهده کنید.

جدیدترین سوالات آیلتس دوره های اخیر2020

 

 آشنایی به فرمت تست آیلتس پس از دانلود کتاب کمبریج آیلتس 18 و دیگر کتب آیلتس در ویدیو آموزشی آیلتس دکتر کریمی

برای آشنایی کامل با نحوه طراحی تستهای آیلتس و اینکه در آزمون آیلتس اگزمینر از شما چه انتظاراتی دارد ویدیو زیر را مشاهده بفرمایید تا با بخشهای مختلف آزمون و نحوه طراحی تستها و همچنین انواع سوالات آیلتس در بخشهای مختلف آزمون کاملا آشنا شوید و سپس با شرکت در دوره آیلتس فشرده دکتر کریمی به مهارت لازم برای شرکت در امتحان خود برسید. دانلود کمبریج آیلتس 18 در آشنایی به آخرین تغییرات آزمون آیلتس به شما کمک شایانی خواهد کرد.

ویدیو نمونه کلاس آیلتس دکتر آرین کریمی و آشنایی با سوالات و فرمت تست آیلتس