دوره تک مهارت تقویت speaking آیلتس بصورت فری دیسکاشن و بحث آزاد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای)

دوره تک مهارت تقویت speaking آیلتس در خانه آیلتس سعادت آباد واقع در بلوار 24 متری که برگزار کننده کلاسهای نیمه خصوصی آیلتس میباشد . این دوره نیم خصوصی تقویت Speaking آیلتس با بهترین اساتید آیلتس تهران عضو گروه آموزش آیلتس دکتر آرین کریمی متخصص آموزش آیلتس از انگلستان اجرا خواهد شد. در این دوره شما با داشتن چندین پارتنر آیلتس خوب میتوانید به تمرین بیشتر و در نتیجه کسب نمره بیشتر در اینترویو آیلتس برسید. استاد آیلتس شما بیشتر نقش هدایت کننده کلاس را خواهد داشت و ایرادات گرامری و لغوی شما را بر طرف خواهد کرد. سعی شده است بهترین استاد مکالمه با بهترین لهجه زبان برای این دوره تعیین شود تا علاوه بر یادگیری از دوستانتان لهجه درست انگلیسی را یاد بگیرید و به شما بیاموزد که چطور در به سوالات قسمت مکالمه آیلتس پاسخ مقتضی بدهید و چگونه با صحبت کردن اصولی انگلیسی نظر ممتحن اسپیکینگ آیلتس را جلب نماید و نمره بهتری بگیرید. مهمتر اینکه در این دوره آیلتس بصورت فری دیسکاشن و بحث آزاد به موضوعات آیلتس پرداخته میشود تا شما علاوه بر گذراندن امتحان آیلتس توانایی برقراری ارتباط موثر به زبان انگلیسی را که مورد نیاز شما برای زندگی در کشورهای اروپایی و انگلیسی زبان است را در شما گسترش دهد.

ویدیو نمونه کلاس آیلتس دکتر آرین کریمی و آشنایی با سوالات و فرمت تست آیلتس

آیا این دوره تک مهارت تقویت speaking آیلتس بر موضوعات مطرح آیلتس متمرکز است یا حالت تفننی دارد؟

البته که هدف اصلی این کلاس آیلتس آمادگی شما برای آزمون speaking خواهد بود ولی به عنوان یک پاداش، بحث آزاد انگلیسی نیز پوشش داده میشود تا کلاس برای شما خسته کننده نباشد و با موضوعات روزانه نیز درگیر شوید و در صحبت کردن به زبان انگلیسی تسلط لازم را پیدا کنید.

اگر دانشجویان تمایل داشته باشند میتوانند موضوع هر جلسه را انتخاب کنند؟

چون آموزش آیلتس ما دانشجو محور است ترجیحات شما در دستور کار ما قرار دارد و تلاش میکنیم به آنچه را که شما آمادگی بیشتری برای یادگیری دارید بپردازیم البته با رعایت سیلابس درسی و در نظر گرفتن هدف اصلی دوره. بدین معنی که تمرکز کلاس از بین نرود و هدف اصلی به فراموشی سپرده نشود.

استاد آیلتس اسپیکینگ آیلتس 2023 با جواب و اصطلاحات مفید - دوره آیلتس دکتر کریمی

لهجه استاد آیلتس این دوره تک مهارت تقویت speaking آیلتس بریتیش هست یا امریکن؟

از آنجا که در آیلتس یک رنجی از لهجه های متفاوت پوشش داده میشود مخصوصا در بخش شنیداری ما برنامه ریزی کرده ایم که با استفاده از محضر اساتید مختلف آیلتس با لهجه های گوناگون استفاده کنیم تا شما را به لهجه و گویشهای مختلف انگلیسی آشنا کنیم. در واقع آیلتس یک آزمون بین المللی انگلیسی است، بنابراین شما می توانید هر لهجه ای را که می خواهید داشته باشید. نیازی به لهجه نیتیو انگلیسی نیست. داشتن لهجه آمریکایی یا استرالیایی کاملاً خوب است و هر لهجه ای که استاندارد باشه قابل قبوله. استفاده از لهجه انگلیسی یا آمریکایی در آزمون آیلتس کاملاً قابل قبول است. هر دوی این ها اشکال صحیح و قابل قبولی از زبان انگلیسی در نظر گرفته می شوند و ممتحنین آیلتس برای دادن نمره های برابر به داوطلبان با استفاده از املای انگلیسی یا آمریکایی آموزش دیده اند. همانطور که می بینید، بازیگران همه مطالب خود را به وضوح بیان می کنند. با این حال، همه آنها لهجه های متفاوتی دارند. صدها لهجه مختلف انگلیسی در سراسر جهان وجود دارد، بنابراین برای یک ممتحن آیلتس غیرمنصفانه خواهد بود که به طور خاص از یک مورد حمایت کند. در آزمون اسپیکینگ آیلتس، تا زمانی که تلفظ شما واضح و دقیق باشد، مهم نیست که کدام لهجه را دارید.

در این دوره تک مهارت تقویت speaking آیلتس بروی چه چیزی تمرکز کنم؟

به جای اینکه سعی کنید ممتحن را با لهجه ای که غیرطبیعی به نظر می رسد ( یا شاید کمی خنده دار ) تحت تاثیر قرار دهید، باید زمان خود را روی عواملی متمرکز کنید که در واقع منجر به نمره بالاتر در آزمون اسپیکینگ می شوند. مهمترین فاکتورهایی که باید مورد توجه قرار دهید را با در نظر گرفتن موارد زیر بررسی کنید و نظر و سوالات خود را در بخش نظرات زیر مقاله مطرح کنید!

صحبت کردن انگلیسی بصورت روان و منسجم

تسلط به تعدادی از زمینه ها مانند گرامر، واژگان و اعتماد به نفس. این امر، ممکن است در ابتدا یک چالش به نظر برسد، اما شما می توانید این مجموعه مهارت را با ساده نگه داشتن آن و دانستن اینکه از کدام اشتباهات اجتناب کنید، بهبود بخشید:

مشکل تسلط زبانی آیلتس و نحوه رفع آنها و نگرش ما در این دوره تک مهارت تقویت speaking آیلتس

چگونه در مورد یک موضوع نا آشنا در اسپیکینگ آیلتس صحبت کنیم؟ طیف گسترده ای از واژگان یکی از قوی ترین ابزارهایی است که می توانید در آزمون اسپیکینگ آیلتس داشته باشید. با این حال، مهم است که دقیقاً بدانید که ممتحن به دنبال چه چیزی است. ممتحن آیلتس نمی خواهد که شما با کلمات طولانی یا پیچیده خودنمایی کنید. اما آنها از شما می خواهند که از واژگان به عنوان ابزاری استفاده کنید که به شما کمک می کند تا به وضوح با آنها ارتباط برقرار کنید.

تدریس خصوصی آیلتس اسپیکینگ آیلتس 2024 با جواب و اصطلاحات بهترین استاد آیلتس

نکاتی که باید در مورد واژگان آیلتس بدانید و نحوه عملکرد ما در دوره تک مهارت تقویت speaking آیلتس

محدوده دستوری و دقت در آزمون اسپیکینگ آیلتس مهم است یعنی باید از مجموعه ای از ساختارهای گرامری به طور دقیق و مناسب استفاده کنید. می‌توانید مجموعه ویدیوی گرامر آیلتس ما را ببینید. از سوی دیگر، تلفظ برای کسب نمره بالا در اسپیکینگ آیلتس کلید اصلی است زیرا می تواند عملکرد شما را افزایش دهد یا به کل عملکرد شما آسیب برساند. اگر ممتحن نتواند حرف شما را بفهمد، واقعاً مهم نیست که تسلط، گرامر یا واژگان شما چقدر قوی باشد.

نمونه سوالات آیلتس 2023 در بخش speaking