دوره فشرده آیلتس VIP ویژه مدیران پزشکان و بیزنس من ها و افراد برجسته

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای)

دوره فشرده آیلتس VIP مورد نیاز اکثر متخصصین ایرانی که قصد ارتقا مدارج علمی و شرکت در دورهای تخصصی پزشکی یا پسا دکترا را دارند یا قصد کار در یک کشور انگلیسی زبان در رشته تخصصی خود را دارند میباشد که با توجه به مشغله زیاد شغلی و وقت کمی که برای مطالعه آیلتس دارند میتوانند با شرکت در این دوره وی آی پی آیلتس به راحتی زبان خود را تقویت کنند و در آزمون آیلتس نمره مورد قبولی اخذ نمایند. دوره آیلتس ویژه مدیران فرصت خوبی برای آمادگی آیلتس در کمترین زمان ممکن و رسیدن به اهداف والای شما میباشد. پزشکان، وکلا، مدیران ارشد، پرستاران، مهندسین رد بالا و بیزنس من ها بهترین مخاطبین این دوره های فشرده آیلتس هستند به طوری که بدون نیاز به صرف وقت فراوان در کلاس آیلتس همه نکات را یاد میگیرند و چون معمولا از سطح زبان خوبی برخوردار هستند با فراگیری زیر و بم آیلتس و آشنایی با نوع آزمون آیلتس میتوانند با کمترین انرژی به مقصد خود برسند. ثبت نام در این کلاسهای خصوصی و فشرده آیلتس فقط برای افراد محدود و با شرایط خاص امکان پذیر است چون اساتید برجسته آیلتس ما فرصت محدودی دارند که معمولا در اختیار افراد مصمم و با انگیزه قوی قرار میگیرد. لذا حداقل یک ماه قبل صندلی خود را برای داشتن کلاس وی آی پی آیلتس بوک کنید. با استعداد و پشتکار خوبی که ما از این گروه از شرکت کنندگان در کلاسهای آیلتس وی آی پی سراغ داریم موفقیت آنها حتمی است و معمولا با نتایج آزمون آیلتس خودشان ما و خانواده خودشان را شگفت زده میکنند.

ویدیو نمونه کلاس آیلتس دکتر آرین کریمی و آشنایی با سوالات و فرمت تست آیلتس

 

دوره فشرده آیلتس VIP مناسب مدیران پزشکان و بیزنس من ها و افراد برجسته

 در مرکز تخصصی آیلتس دکتر آرین کریمی

 اگر به جای هزینه و به کیفیت آموزشی اهمیت میدهید با ما تماس بگیرید

 چرا دوره آیلتس فشرده وی آی پی برای متخصصین مناسب تر است؟

بزرگترین آفت آیلتس زمان است و معمولا این دسته از افراد بسیار گرفتار هستند و کارمندان و زیر مجموعه های زیادی دارند که باید به آنها پاسخگو باشند. از سوی دیگر به صورت نرمال آنها حوصله شرکت در دوره گروهی آیلتس و تعامل با دانشجویان دیگر را ندارند و این کار را یک جور وقت تلف کردن میدانند و ترجیح آنها داشتن یک استاد عالی آیلتس و کار کردن بر روی نقاط مشکل آفرین در آیلتس میباشد. آنها دوست دارند در ساعات خالی و بر اساس وقت اندکی که دارند در دوره آیلتس شرکت کنند که بطور معمول بعد از تایم اداری و کاری میباشد. همه این انعطاف پذیری ها فقط در دوره فشرده آیلتس vip امکان دارد. چون این افراد ترجیح میدهند هزینه بیشتری بپردازند ولی سرویس بهتری دریافت کنند و مسائل مالی در درجه دوم در نظر ایشان است. و طبیعی است که اساتید برتر آیلتس هزینه کلاس بیشتری نسبت به اساتید کم تجربه تر دارند و به این شکل بهترین استاد آیلتس را انتخاب میکنند و بهترین نتیجه آیلتس را میگیرند.

آیا با شرکت در دوره آیلتس فشرده vip باز هم باید در منزل مطالعه کنم؟

اگر هزینه برای شما مهم نیست و داشتن جلسات بیشتر یا طولانی تر در طول دوره برایتان مشکلی ایجاد نمیکند ما در همان زمان کلاس هم به شما آموزش میدهیم هم فرصت تمرین و انجام تکالیف زیر نظر استاد آیلتس که طبیعتا زمان کمتری را از شما میگیرد میدهیم تا در همان لحظه مشکلات و اشکالات احتمالی شما در قسمتهای مختلف آیلتس حل شود و در هر جلسه شاهد رشد بسیاری در خود شوید و جلسه به جلسه اعتماد بنفس بالاتری در آیلتس پیدا کنید.

آیا میتوانم طول دوره آیلتس فشرده vip را خودم مشخص کنم؟

بدیهی است که در این دوره فرمان دست شماست و شما هستید که تعیین میکنید زمان هر جلسه آموزشی آیلتس چقدر باشد و کلا تعداد جلسات آموزشی مورد نیاز در چه بازه زمانی تکمیل شود. در واقع شما با محدودیت زمانی که برای گرفتن مدرک آیلتس دارید و توجه به زمان روزانه ای که میتوانید برای آیلتس اختصاص دهید به همراه استاد آیلتس خودتان برنامه عالی مطالعاتی منسجمی را طراحی و اجرا خواهید کرد تا تمام نیازهای شما را پوشش دهد.

آیا طی کردن این دوره فشرده آیلتس vip با خودم دکتر آرین کریمی امکان دارد؟

معمولا ایشان با توجه به وقت کم سعی دارند بهترین استاد آیلتس را با توجه به شرایط شما به شما معرفی کنند و خودشان ناظر بر برنامه آموزشی آیلتس شما باشند ولی در شرایط خاص و برای دانشجویان محدودی اگر در آن زمان تایم خالی داشته باشند امکان برداشتن کلاس با خود دکتر ارین کریمی نیز میسر است.