تدریس خصوصی آیلتس راه موفقیت در آزمون رسمی آیلتس ایران

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای)

چرا تدریس خصوصی آیلتس و تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران محبوبیت بیشتری نسبت به کلاسهای گروهی آیلتس و زبان انگلیسی نظیر کلاسهای مکالمه دارد؟ در واقعا انتخاب یک دوره خصوصی آیلتس خوب اولین قدم در موفقیت در آزمون آیلتس واقعی است چرا که یک استاد آیلتس خوب نقاط ضعف و قوت دانشجویان در آزمون ielts را به خوبی میشناسد و درمانی مناسب برای رفع مشکلات دانشجویان در آیلتس دارد و مهمتر اینکه برای تقویت زبان عمومی متقاضیان آیلتس که یکی از فاکتورهای اساسی در افزایش سطح شرکت کنندگان آیلتس و عاملی تعیین کننده در قسمتهای listening و speaking آیلتس و همچنین اخذ پذیرش تحصیلی و یا اقامت کاری از کشورهایی مثل کانادا استرالیا انگلستان و ... است تمارین و روش تدریس آیلتس مناسبی دارد.

تدریس خصوصی آیلتس به چند صورت قابل اجرا میباشد :

 • دوره فشرده آیلتس خصوصی که برای زبان آموزانی با وقت کم بسیار مناسب است. در این دوره آیلتس استاد بصورت مستقیم بر تمامی تمرینها و تستهایی که دانشجو میزند سر کلاس نظارت دارد و در همان لحظه اشکالات دانشجو را برطرف میکند تا در کمترین زمان ممکن سطح زبان و نمره آیلتس متقاضی را افزایش دهد.
 • دوره فشرده آنلاین آیلتس خصوصی : که در این دوره آیلتس خصوصی استاد بصورت فیس تو فیس و کلاس آیلتس زنده برگزار میشود تا دانشجوی آیلتس نیازی به خارج شدن از منزل و رفت به کلاس آیلتس چه بصورت عمومی چه بصورت خصوصی نداشته باشد و در زمان بیش از پیش صرفه جویی کند و بدین ترتیب وقتی را که باید در رفت و آمد به کلاس زبان تلف کند را صرف مطالعه آیلتس و تمرکز بر روی نقاط ضعف خود در آیلتس نماید.
 • کلاس تک مهارت یا همان تک اسکیل آیلتس مثلا کلاس خصوصی اسپیکینگ آیلتس ، کلاس خصوصی لیستنینگ آیلتس ، کلاس خصوصی رایتینگ آیلتس ، کلاس خصوصی ریدینگ آیلتس : در این نوع کلاس خصوصی آیلتس تمرکز بر روی یک مهارت آیلتس خواهد بود بطوری که تمام نکات آیلتس مربوط به یک مهارت آموزش داده خواهد شد و سپس بر روی انواع سوالات در آن مهارت آیلتس کار و تمرین بیشتر خواهد شد تا زبان آموز به مهارت لازم در آن مهارت برسد.
 • کلاس جامع 4 مهارت آیلتس یا دوره ielts total course : دکتر آرین کریمی به عنوان با سابقه ترین استاد آیلتس در ایران تا به حال برگزار کننده هزاران دوره موفق آیلتس بوده است و به عنوان استاد موفق آیلتس مفتخر به تربیت بیشت از 3000 دانشجوی آیلتس تا کنون شده است . تجربه کار با حدود 3000 دانشجوی آیلتس پشتوانه بسیار محکم و تضمینی بر موفقیت شما در آیلتس خواهد بود چرا که هیچ چیز جای تجربه را نمیتواند بگیرد و برای استاد خوب آیلتس بودن تنها داشتن دانش زبان انگلیسی کافی نیست تجربه تدریس آیلتس عاملی کلیدی در این امر است.

تدریس خصوصی آیلتس با معلم با تجربه زبان با تخصص آیلتس

استاد آیلتس با تجربه به طور مداوم مهارت های شما را با آخرین منابع آیلتس به روز می کند. ما توانسته ایم اعتبار خود را تثبیت کنیم. به این مطلب تجربه بیش از 30 سال تدریس را اضافه کنید و اینکه اساتید ما مدارک قابل تایید دانشگاههای معتبر دارند. اساتید ما معلمین حرفه ای انگلیسی زبان هستد که سالها سابقه تدریس آیلتس دارند که سالها انگلیسی بزرگسالان را تدریس کرده اند و مهارت های لازم را برای پیشرفت زبان شما را دارند. داشتن مدرک تدریس حرفه ای و دانشگاهی و مدرک تدریس آیلتس به شما این اطمینان را میدهد که بهترینها در اختیار شما هستند. تدریس خصوصی آیلتس ما الهام بخش شما در کسب بهترین نمره آیلتس خواهد بود.

مزایای کلاس خصوصی آیلتس با ما

 • جلسات تدریس خصوصی 1 به 1
 • اساتید مورد تایید در زمینه آمادگی آیلتس
 • جلسات انعطاف پذیر متمرکز بر سطح و هدف شما
 • در دسترس 24/7 (شامل آخر هفته و تعطیلات)
 • دوره آمادگی آیلتس برای نیازهای شما

دوره آیلتس سریع

فقط 1-2 هفته تا امتحان شما باقی مانده است؟ با دوره بررسی سریع آیلتس ما تا لحظه آخر تمرین کنید و پیشرفت داشته باشید. شامل 5 جلسه خصوصی با مدرسین آیلتس برتر.

دوره مطالعه پیشرفته آیلتس و تدریس خصوصی آیلتس

اگر آزمون شما 4 هفته دیگر است، دوره مطالعه پیشرفته ما را انتخاب کنید. درس های 1 به 1 ما کاملاً متناسب با نیازهای شما است. با معلم خود کار کنید تا سطح فعلی خود را درک کنید، در مورد زمینه هایی که باید روی آنها تمرکز کنید تا امتیاز مورد نظر خود را به دست آورید، بحث کنید و یک برنامه یادگیری برای رسیدن به آن بسازید. بعد از هر درس، معلم شما بازخورد دقیقی در مورد عملکرد صحبت کردن شما به شما می‌دهد. معلمان ما 24/7 در دسترس هستند - از جمله آخر هفته ها و تعطیلات - بنابراین شما می توانید دروس را در زمان ها مناسب برنامه ریزی کنید. شامل 20 جلسه خصوصی با مدرس آیلتس حرفه ای. هر دوره آمادگی آیلتس شامل:

 • جلسات تدریس خصوصی 1 به 1
 • برنامه یادگیری شخصی (بر اساس سطح و هدف شما)
 • دسترسی به مواد آموزشی آیلتس (فعالیت ها، نمونه مقالات آزمون برای بحث با استاد خود)
 • یادگیری شخصی و انعطاف پذیر

 

با تدریس خصوصی آیلتس از بهترین ها بیاموزید

معلمان ما در کمک به هزاران دانش آموز برای آماده شدن برای آیلتس و کسب نمره مورد نظر و تدریس خصوصی آیلتس تجربه دارند. تمام مدرسین آیلتس ما دارای مدرک تحصیلی زبان هستند و زمان زیادی را صرف درک بهترین روش برای آماده سازی زبان آموزان برای امتحانات آیلتس کرده است. برای درک بهتر تجربه حرفه ای، پیشینه تحصیلی و لهجه معلمان ما می توانید از طریق ارائه های ویدئویی کوتاه آنها با آنها آشنا شوید. سیستم ما به شما کمک می کند در مسیر خود بمانید، پیشرفت خود را کنترل کنید و به هدف آیلتس خود برسید.

آخرین اخبار و تغییرات آزمون آیلتس