تدریس خصوصی آیلتس

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای)

تدریس خصوصی آیلتس و 9 نکته و ترفند حیاتی که باید بدانیم: بسیاری از معلمان بار اول و کسانی که آیلتس را تدریس نکرده اند، اغلب با اولین ذکر نام آیلتس از آن وحشت دارند. اکثر آنها آن را به عنوان یک جنبه بسیار فنی از آموزش ESL در یک امتحان می دانند که اگر در امتحان شرکت کنند احتمالاً مردود می شوند! این نمی تواند دور از واقعیت باشد. بله، آیلتس یک آزمون بسیار فنی است که به دانش آموزانی که به ساختار پایبند هستند، امتیاز بیشتری می دهد. اما با یادگیری چند نکته و ترفند در مورد امتحان و روش‌های کمک به دانش‌آموزان، به دانش‌آموزان خود کمک می‌کنید تا در جهت کسب نمره مورد نیاز خود در مسیر درست حرکت کنند و ضمن ایجاد مهارت‌های خود در تدریس، به آنها کمک کنید. معلمان آیلتس همچنین باید به خاطر داشته باشند که دروس تخصصی ESL، مانند آیلتس، تافل اغلب بسیار بالاتر از زبان انگلیسی عمومی هستند، بنابراین اساتدی زبانی که می‌خواهند در آمد بیشتری به دست آورند، باید کمی وقت بگذارند. برای آموزش آزمون های بین المللی و تدریس خصوصی آیلتس شما نیاز به اعتماد بنفس دانش و مهارت کافی دارید.

ویدیو نمونه تدریس خصوصی آیلتس دکتر آرین کریمی

تدریس خصوصی آیلتس و متدولوژی آیلتس

1. به آنها نشان دهید که تدریس خصوصی آیلتس یعنی چی!

در ابتدای دوره، برای اینکه به آن‌ها بفهمید هدفشان چیست، با یک امتحان تمرینی شروع کنید. این ساختار، مفهوم زمان بندی و ماهیت جدی مطالعه ای را که آنها باید تا زمان امتحان خود انجام دهند را نشان می دهد. باید به دانش‌آموزان بگویید که آیلتس پیاده‌ روی در پارک نیست، و اگر آنها به‌طور جدی می‌خواهند نمره خود را بهبود ببخشند، واقعاً باید تلاش کنند و برای کسب نمره‌ای که می‌خواهند تلاش کنند. همچنین باید به دانش آموزان بازخورد صادقانه در مورد سطح آنها داده شود. به آنها امید کاذب ندهید اگر دانش آموز در سطح پایه است، به او قول نمره 6.5 آیلتس ندهید. با آنها صادق باشید. ممتحنین آیلتس می گویند که میانگین پیشرفت برای یک دانش آموز معمولی که به طور منظم مطالعه می کند به ازای هر شش ماه مطالعه 0.5 افزایش می یابد که البته ما این این ارتقا را با تدریس خصوصی آیلتس صحیح به 2 نمره ارتقا داده ایم

2. روی نقاط ضعف آنها در تدریس خصوصی آیلتس تمرکز کنید

پس از آزمون تمرینی باید به خوبی نقاط ضعف آنها را بشناسید. آزمون آیلتس به چهار بخش ریدینگ، صحبت کردن، شنیدن و نوشتن تقسیم می شود. در حالی که باید تمام جنبه های آزمون را آموزش دهید، روی نقاط ضعف دانش آموزان تمرکز کنید و فعالیت های اضافی برای آنها فراهم کنید. در صورت لزوم آن را به اصول اولیه برگردانید و اگر اشتباهات ساده ای مرتکب شدند، آنها را وادار به نوشتن جملات ساده کنید.

3. تدریس خصوصی آیلتس یعنی ساختار، ساختار، ساختار!

یکی از نکات مهم در مورد آموزش خصوصی آیلتس این است که اکثر سوالات مشابه هستند و حتی با وجود اینکه سطح دشواری آنها در سراسر جهان افزایش می یابد، همه آنها را می توان در یک ساختار نوشت. با تکالیف نوشتاری، اطمینان حاصل کنید که دانش‌آموزان تمام اطلاعات لازم را در یک مقاله گنجانده‌اند، مانند بیانیه پایان‌نامه، جملات موضوعی، ایده‌های پشتیبان، پاراگراف‌هایی که به خوبی ساخته شده‌اند و نتیجه‌گیری بدون اطلاعات جدید. دستیابی به این فرمول نیمه راه رسیدن به یک نمره آیلتس مناسب است. برای نوشتن، یکی از کارهای مورد علاقه ما چیزی است که ما آن را "مینی مقاله" می نامیم. یک مقاله کوتاه با تمرکز بر ساختار به جای محتوای کلی، مهارت های دانش آموزان را ایجاد می کند. دانش آموز باید یک مقدمه، پاراگراف بدنه و یک نتیجه بنویسد. این کار را می توان در پایان کلاس آیلتس انجام داد و دانش آموزان می توانند پاسخ های خود را بخوانند.

4. در آیلتس زمان همه چیز است!

پس از اینکه دانش آموزان ساختار سؤالات را آموختند، مهم است که یاد بگیرند تکالیف را در محدوده زمانی تعیین شده تکمیل کنند. با دشوارتر شدن سؤالات در بخش خواندن آیلتس، دانش آموزان باید زمان بیشتری را برای سؤالات صرف کنند. به عنوان مثال، تسک ریدینگ آیلتس شامل سه قسمت است که به طور فزاینده ای دشوار می شود. به جای اینکه برای هر کدام 20 دقیقه وقت بگذارند، باید 15 دقیقه برای اول، 20 دقیقه برای دوم و 25 دقیقه برای سوم وقت بگذارند.

5. PPP - برنامه ریزی، تولید، اصلاح در تدریس خصوصی آیلتس

برنامه ریزی، تولید، اثبات - اینها کلیدهای بخش نوشتن و تدریس خصوصی آیلتس هستند. دانش آموزان باید از پیامدهای ساختاری که کار آنها بر نمره کلی آیلتس آنها دارد آگاه شوند. با برنامه ریزی، دانش آموز خطر نوشتن هر کلمه ای را که به ذهنشان خطور می کند و چسبیدن به ساختاری که در طرح تعیین شده است را کاهش می دهد. خواندن و اصلاح دوباره نیز مهم است، زیرا دانش آموزان با بکاربردن گرامر نامناسب و اشتباهات املایی نمره خود را از دست می دهند - یک راه آسان برای از دست دادن نمره.

6. تدریس خصوصی آیلتس و ترفندهای گوش دادن در بخش شنیداری آیلتس

خوب، نه به شدت آموزش روشهای تقلب، بلکه روش هایی برای کمک به دانش آموزان در گوش دادن. دانش‌آموزان می‌توانند در فاصله 1 دقیقه و 30 ثانیه‌ای در تمرینات شنیداری به سؤالات نگاه کنند. این باید به دانش آموزان خلاصه ای از آنچه را که به آن گوش می دهند، مانند موضوع و واژگان احتمالی مربوطه ارائه دهد. این باید دانش آموزان را قادر سازد تا از قدرت پیش بینی خود استفاده کنند. همچنین با گوش دادن، دانش آموزان باید با دقت به کلمات «اشتباه» گوش دهند. نمونه ای از این موارد جایی است که روز، تاریخ یا مکان توسط گوینده تصحیح می شود. به عنوان مثال، گوینده ممکن است بگوید "پس، ما در روز سه شنبه ملاقات خواهیم کرد، اوه نه.. چهارشنبه". دانش‌آموزان باید مراقب باشند که اطلاعات صحیح را بدست بیاورند، زیرا گاهی اوقات با اولین پاسخ حواسشان پرت می‌شود و تصحیح را نمی‌شنوند.

7. صحبت کردن - این چیزی است که در تدریس خصوصی آیلتس کمتر توجه میشود ولی اهمیت دارد

در تکلیف اول، دانش آموزان باید تا حد امکان اطلاعات بیشتری ارائه دهند. این به دانش آموز اجازه می دهد تا مهارت های گفتاری خود را با استفاده از حجم وسیعی از واژگان نشان دهد. در زیر یک نمونه آورده شده است.

مثال بد

ممتحن: از کجا می آیی؟

دانشجو: ملبورن

مثال خوب

ممتحن: از کجا می آیی؟

دانشجو: خب، من در اصل اهل ملبورن استرالیا هستم که مرکز ایالت ویکتوریا است. جمعیتی بالغ بر 3000000 شهروند را در خود جای داده است و تعدادی رویداد ورزشی شناخته شده را در خود جای داده است.

حتی برای سوالات بسته، دانش آموز همچنان باید تا حد امکان اطلاعات ارائه دهد.

مثال بد

ممتحن: آیا شغل پاره وقت دارید؟

دانشجو: نه.

مثال خوب

ممتحن: آیا شغل پاره وقت دارید؟

دانش آموز: نه، اما در تعطیلات مدرسه به عمویم در رستوران غذاهای دریایی اش کمک می کردم. خیلی شلوغ بود و من مجبور بودم مهمان ها را سر میزشان راهنمایی کنم.

8. اسکنینگ و اسکیمینگ در ریدینگ آیلتس

وقتی نوبت به خواندن می رسد، زمان بندی نقش حیاتی ایفا می کند. اگر دانش‌آموز زمان را از دست بدهد، می‌تواند متوجه شود که پنج دقیقه فرصت دارد تا یک تمرین کامل خواندن را انجام دهد. یکی از بهترین راه‌ها برای به حداقل رساندن زمان‌بندی، بررسی و اسکن در خواندن است. بررسی و اسکن شامل جستجوی اطلاعات خاصی مانند تاریخ ها، نظرات، نقل قول ها، مقایسه ها یا هر چیزی است که ممکن است در مقاله مهم باشد. دانش آموزان باید نگاهی سریع به سوالات داشته باشند، متن را برای هر گونه اطلاعات مهم بررسی کنند، سپس به عقب برگردند و در حین پاسخ دادن به سوالات، اطلاعات خاصی را جستجو کنند. اگر دانش آموزی متن ریدینگ را کلمه به کلمه بخواند، هرگز کار خواندن را به موقع انجام نمی‌دهد، بنابراین بررسی و اسکن برای کسب نمره بالا در بخش خواندن آزمون ضروری است. با تدریس خصوصی آیلتس و نکات بخش ریدینگ ما کمک بزرگی به شما خواهیم کرد.

9. آیلتس تضمینی یعنی: تمرین، تمرین، تمرین!

نکته نهایی در مورد آزمون آیلتس که دانش آموزان برای موفقیت باید انجام دهند این است که تا آنجا که می توانند تمرین کنند. انجام تمرینات و تست های تمرینی مفید است، اما در طول زمان می تواند منجر به فرسودگی شغلی شود. دانش آموزان همچنین می توانند درک قوی از ساختارهای دستوری، صحبت کردن و گوش دادن از طیف گسترده ای از منابع رسانه ای به دست آورند. تماشای اخبار باید بتواند به دانش‌آموزان کمک کند تا واژگان مربوط به علوم را که ممکن است در آزمون ریدینگ بیایند، کمک کند و درعین حال طیفی از لهجه‌های مختلف را برای آنها فراهم کند. خواندن مجلات یا مقالات خبری یک راه عالی برای بهبود سرعت مطالعه است.

بنابراین، شما نه نکته و ترفند حیاتی که می توانید به دانش آموزان خود که در آزمون آیلتس شرکت می کنند را دارید تا منتقل کنید. با دنبال کردن این مراحل و استفاده از برخی مواد امتحانی آیلتس، هیچ دلیلی وجود ندارد که معلم ESL نتواند به دانش آموز خود در رسیدن به هدف خود برای امتحان کمک کند.

آیا تجربه تدریس کلاس های آمادگی آیلتس را دارید؟ چگونه بود؟ تجربیات خود را در تدریس خصوصی آیلتس با ما به اشتراک بگذارید، خوشحال میشویم!

ویدیو نمونه تدریس خصوصی آیلتس دکتر آرین کریمی و آشنایی با سوالات و فرمت تست آیلتس

10 نکته برای اینکه یک معلم آنلاین شگفت انگیز آیلتس باشید

در دهه گذشته، تعداد افرادی که به صورت آنلاین تدریس می‌کنند، افزایش یافته است و با شیوع اخیر ویروس کرونا، این روش به روشی محبوب‌ تر برای دانش‌آموزان برای تحصیل تبدیل شده است. به همین دلیل اخیراً تعداد معلمان آیلتس آنلاین افزایش یافته است.

در این مقاله، من قصد دارم نکاتی را برای تبدیل شدن به یک معلم آنلاین عالی به شما ارائه کنم.

1. فرمت تست آیلتس را به خوبی بشناسید

اگر آزمون آیلتس را به خوبی نشناسید، معلم خصوصی آیلتس خوبی نخواهید بود. این باید برای همه واضح باشد، بنابراین قبل از شروع اولین درس مطمئن شوید که آن را کاملاً می دانید. اگر می خواهید در مورد آیلتس بیاموزید، می توانید به راحتی اطلاعات آنلاین را پیدا کنید. می‌توانید وب‌ سایت رسمی آیلتس را بررسی کنید یا یک نسخه از یک کتاب آیلتس مفید را انتخاب کنید. من توصیه هایی در مورد کتاب هایی دارم که می توانید در اینجا استفاده کنید. به یاد داشته باشید که در بسیاری از موارد، دانش‌آموزان شما ساختار امتحان را کاملاً می‌دانند و برای دریافت راهنمایی در مورد نحوه کسب نمره بهتر نزد شما خواهند آمد. با این حال، باید اطلاعات کافی در مورد ساختار امتحان داشته باشید تا به آنها کمک کنید و همچنین افسانه هایی را که شنیده اند از بین ببرید.

2. زبان انگلیسی کامل بشناسید تا در تدریس خصوصی آیلتس موفق شوید

برای آیلتس تا حد امکان انگلیسی یاد بگیرید. خوب، پس شاید لازم نباشد ریشه شناسی تک تک کلمات را بدانید و لازم نیست در گرامر متخصص مطلق باشید... اما واقعا مهم است که شما فقط یک استاد نیتیو زبان نباشید. بیایید با آن روبرو شویم: این روزها، در بریتانیا و ایالات متحده، سیستم های آموزشی ما در مورد یادگیری گرامر ما را ناکام می گذارند. ما قوانین نقطه گذاری یا حتی زمان های صحیح برای استفاده را نمی دانیم. مایه شرمساری است. در آزمون آیلتس، دانش‌آموزان شما بر اساس گرامرشان مورد قضاوت قرار می‌گیرند، بنابراین شما باید به اندازه کافی بدانید که چگونه به آنها نمره بالا را بیاموزید. برای قرار دادن صحیح کاما نیازی به دانستن تک تک قوانین ندارید، اما مطمئناً باید اصول اولیه را بدانید. اگر این مطالب را ندانید، دانش‌آموزان شما متضرر خواهند شد و این منصفانه نیست. من این مقاله را چند هفته پیش نوشتم که واقعاً چقدر دستور زبان باید بدانید. به عنوان یک نیتیو، تسلط بر آن زمان زیادی طول نخواهد کشید. فقط چند ساعت را برای مطالعه در طول یک هفته اختصاص دهید و صادقانه بگوییم، احتمالاً قبل از شروع تدریس آنلاین آیلتس، این برای تقویت مهارت های دستور زبان خود کافی است.

3. در ساعات کاری خود برای تدریس خصوصی آیلتس انعطاف پذیر باشید

“I” در آیلتس مخفف “International” است. این بدان معناست که دانش آموزان شما از سراسر جهان خواهند آمد. مطمئناً، آیلتس در برخی کشورها محبوب‌ تر از کشورهای دیگر است، اما از نظر تئوری می‌توانید تقریباً از هر جایی دانشجو داشته باشید. در دو هفته گذشته، به دانش‌آموزانی از موارد زیر آموزش داده‌ام: چین، ژاپن، ویتنام، مالزی، ازبکستان، ایتالیا، اسپانیا، شیلی و ... اگر بخواهم تعداد کشورهایی را که در سال گذشته دانش‌آموزانشان را تدریس کرده‌ام بشمارم، احتمالاً به صد کشور می‌رسد! بنابراین بله، آیلتس بسیار بین المللی است. این به این معنی است که شما با مناطق زمانی مختلفی سر و کار خواهید داشت. بنابراین باید نسبت به آنچه که آنها مؤدبانه آن را «ساعات غیرقابل معاشرت» می نامند، باز باشید. اگر اهل شبگردی هستید، احتمالاً برای شما مشکلی نیست. من شخصاً در آسیا زندگی می کنم و اکثر دانش آموزان من از این نقطه از جهان هستند، اما گاهی اوقات لازم است ساعات کاری را با دانشجویان اروپایی یا آمریکای جنوبی و کانادایی خود هماهنگ کنم. انعطاف پذیری به شما کمک می کند کلاس های بیشتری رزرو کنید.

4. یک زبان دیگر را یاد بگیرید

من هرگز با دانش آموزانم به جز انگلیسی به زبان دیگری صحبت نمی کنم. دلایل مختلفی برای آن وجود دارد، اما در اصل متوجه می شوم که مجبور کردن دانش آموزانم به استفاده از زبان انگلیسی برای آنها مفید است. پس چرا توصیه کردم زبان دیگری را یاد بگیرید؟افرادی که به زبان دوم صحبت می کنند، مهارت های ارتباطی بسیار بهتری نسبت به افرادی که بلد نیستند، دارند. وقتی به زبان دوم صحبت می کنید چیزهای اساسی وجود دارد که بسیاری از تک زبانان نمی دانند. به عنوان مثال، یادگیری یک زبان دیگر واقعاً سخت است!به طور جدی، بسیاری از افرادی که فقط به یک زبان صحبت می کنند، نمی توانند استرس و مشکلات ناشی از یادگیری زبان دوم را درک کنند. آنها متوجه نمی شوند که حتی پس از سال ها مطالعه، چیزهای زیادی وجود دارد که شما نمی فهمید. لازم نیست بیرون بروید و به زبان ژاپنی یا هر چیز دیگری مسلط شوید... فقط چند کلاس بخوانید و به زودی خواهید دید که چقدر سخت است. این به شما یاد می دهد که چگونه با دیگران ساده تر ارتباط برقرار کنید. تعجب خواهید کرد که چگونه بسیاری از جوانان غربی فقط انگلیسی صحبت می کنند و سپس سعی می کنند آن را آموزش دهند... آنها خیلی سریع صحبت می کنند و فکر می کنند که بلندتر صحبت کردن به شما کمک می کند تا منظورشان را به درستی درک کنند. 

5. صبر یک فضیلت است. یکی از بزرگاش.

من به شما توصیه کردم (سعی کنید) زبانی را یاد بگیرید تا بفهمید برقراری ارتباط با کسی به غیر از زبان مادری چقدر دشوار است. این به شما کمک می کند دانش آموزان خود را بهتر درک کنید و شاید کمی صبر به آنها نشان دهید. وقتی چیزی را یاد می گیرید، به یک معلم صبور نیاز دارید که شما را راهنمایی کند. هر کسی که سعی کرده چیزی را با یک هیولای قلدر و فریاد بر سر کلاس یاد بگیرد، می‌داند که واقعاً چقدر کمک می‌کند. در عوض، کسی را می خواهید که با آرامش شما را در درس راهنمایی کند. وقتی به شخصی آنلاین آموزش می دهم، باید به خاطر داشته باشم که او اشتباهات مشابه را بارها و بارها مرتکب می شود ... مغز انسان اینگونه است. تنها تعداد انگشت شماری از افراد بسیار خوش شانس می توانند به سرعت چیزها را جمع آوری کنند و از آزمایش و خطا اجتناب کنند. به این ترتیب، باید به آموزش آهسته و روشمند زبان جدید و سپس ارائه بازخورد سازنده در مورد آن عادت کنید.

6. نحوه ارائه بازخورد در کلاس خصوصی آیلتس را بیاموزید

در نکته قبلی به بازخورد اشاره کردم. وقتی در حال یادگیری زبان هستید، به بازخورد نیاز دارید. در واقع، حرکت رو به جلو بدون آن باورنکردنی دشوار است. شما باید بتوانید بازخورد خوبی بدهید و صادقانه بگویم، راه‌های زیادی برای انجام آن وجود دارد که من نمی‌توانم آنها را در اینجا فهرست کنم. یکی از راه‌ها، فرمول‌ بندی مجدد است، یعنی استفاده از کلمه یا عبارتی که اشتباه کرده‌اند، اما استفاده درست از آن. مثلا:

دانشجو: هفته آینده با دوستم به سینما می رویم.

معلم: اوه واقعا؟ هفته آینده با دوستت به سینما می روی؟

در مورد آن فکر کنید... وقتی بچه بودید چگونه زبان یاد گرفتید؟ پدر و مادرت ناخودآگاه تو را اینگونه اصلاح کردند. راه دیگری که کار می کند یادداشت برداری و ارائه بازخورد بعداً در درس است. من تمایل دارم از این با دانش آموزان سطح بالاترم استفاده کنم زیرا آنها می توانند منظور من را بفهمند و بر اساس آن عمل کنند. همچنین، در این مرحله شما واقعاً می توانید بفهمید که آنها باید بدانند - یعنی معمولاً چه اشتباهاتی انجام می دهند.

7. نحوه برنامه ریزی و ساختار یک درس برای تدریس خصوصی آیلتس را بدانید

یک معلم آنلاین عالی آیلتس می داند که چگونه یک درس را برنامه ریزی و ساختار دهد. البته، این کاملاً به درس و دانش‌ آموزان شما و برخی چیزهای دیگر بستگی دارد ... به عبارت دیگر، توصیف آن در اینجا دشوار است. اگر موسسه زبانی ای دارید که در آن کار می‌کنید، احتمالاً برنامه‌های درسی خود را از آن‌ها دریافت می‌کنید، اما اگر آزاد هستید، پس باید آن را کشف کنید. همچنین کاملاً به این بستگی دارد که آیا این کلاس خصوصی آیلتس تک نفره است یا اینکه چند دانش آموز دارید.

رایج‌ ترین نوع درس من، درس‌های گفتاری تمرینی ساده است. من یک آزمون آزمایشی آیلتس را با دانش آموزانم برگزار می کنم و سپس در مورد عملکرد آنها بازخورد می دهم. صادقانه بگویم، به تلاش بسیار کمی نیاز دارد. با این حال، اگر من در حال تدریس یک نکته گرامری هستم، باید آن را با دقت برنامه ریزی کنم. اگر برنامه ریزی درسی را یک مشکل می بینید، مکان های زیادی وجود دارد که می توانید برای یافتن برنامه ها یا فعالیت های از پیش ساخته شده بروید.

8. مطمئن شوید که اتصال اینترنت شما بسیار سریع است

این واقعا واضح است. اینترنت کند = مشکلات، وقتی در نظر بگیرید که برخی از دانش‌ آموزان شما از مکان‌هایی با اینترنت ضعیف می‌آیند و در حال حاضر مشکلاتی در ارتباط وجود دارد که باعث اختلال در ارتباطات می‌شود، به اندازه کافی یک چالش خواهد بود..مطمئن شوید که مال شما تا حد امکان سریع است تا این را جبران کنید.

9. مواد و نرم افزار خود را با دقت انتخاب کنید

این نکته طیف گسترده ای از چیزها را پوشش می دهد و باز هم کاملاً به نحوه آموزش شما بستگی دارد. من از نظر نرم افزاری برای تدریس آنلاین آیلتس معمولا از اسکایپ استفاده می کنم. قابل اعتماد و رایگان است و تقریباً در سراسر جهان در دسترس است. شما حتی می توانید از آن برای آموزش دانش آموزان چینی استفاده کنید - بیشتر اوقات. من در واقع از وی چت برای دانش آموزان چینی استفاده می کنم. اگر چند دانش آموز دارید، ممکن است چیزی مانند زوم را ترجیح دهید.

در مورد مواد آموزشی... خب، انتخاب های شما بی پایان است. اگر در حال تدریس مکالمه آیلتس هستید، می توانید فقط از سوالات تمرینی استفاده کنید و سپس بازخورد ارائه دهید. در زیر می توانید لیست خوبی از سوالات را پیدا کنید. با این حال، ممکن است بخواهید در یوتیوب برای چند نمونه تست اسپیکینگ خوب جستجو کنید. در مورد کتاب‌ها، می‌توانید کتاب‌های کمبریج را امتحان کنید یا فهرستی از کتاب‌های درسی مفید در اینجا وجود دارد. تدارکات تدریس آنلاین می‌تواند استفاده از کتاب درسی را سخت کند... من گاهی صفحه‌ ای از کتاب را اسکن می‌کنم و سپس آن را برای دانش‌آموزم می‌فرستم تا روی صفحه رایانه‌ اش بیاورد. سپس مواد را با هم کار می کنیم.

 بزرگترین مجموعه سوالات آیلتس دنیا

10. خودتان را از جمعیت جدا کنید

امروزه آموزش آنلاین یک تجارت بزرگ است. این فرصت‌های زیادی ایجاد می‌کند، اما متأسفانه به این معناست که هزاران معلم واقعاً بی‌ رحم وجود دارند. هنگامی که آموزش آیلتس را به صورت آنلاین شروع می کنید، به زودی متوجه خواهید شد که در حال رقابت با افراد مختلفی هستید، از جمله افراد غیر بومی که درک ضعیفی از زبان دارند و افراد بومی که واقعاً نمی دانند چگونه تدریس کنند. اگر بتوانید خود را از جمعیت متمایز کنید، می توانید خود را به بالای هرم برسانید. این آسان نیست و ممکن است در ابتدا مجبور شوید با پول کمتری نسبت به آنچه می خواهید تدریس کنید، اما این کار سخت و تجربه در نهایت نتیجه خواهد داد.

بهترین بودن به این معنی است که واقعاً به دانش آموزان خود اهمیت می دهید، چیزهای درست را برای آموزش به آنها بدانید، بدانید چگونه به آنها آموزش دهید و مانند یک حرفه ای عمل کنید. می‌تواند وسوسه‌ انگیز باشد که از رختخواب بیرون بیایید و به کسی با لباس خواب آموزش دهید و حداقل اهمیت لازم را به او بدهید... اما ممکن است بعد از آن کلاس شما رزرو نشود. با وجود بسیاری از معلمان دیگر که دانشجویان می توانید از بین آنها انتخاب کنند، عاقلانه خواهد بود که به کسی که تلاش بیشتری می کند روی آورند.

در مجموع، امروزه فرصت های زیادی برای کار به عنوان مدرس آیلتس آنلاین وجود دارد، اما رقابتی شدن آن بیشتر شده است. اگر می خواهید موفق شوید، باید توصیه های بالا را دنبال کنید. سخت کار کنید، آن را جدی بگیرید، به دانش آموزان خود اهمیت دهید و دانش خود را گسترش دهید تا بتوانید واقعا به آنها کمک کنید. اگر همه این کارها را انجام دهید، معلم آیلتس عالی خواهید شد.

منابع علمی مقاله بالا:

https://m.busyteacher.org/4666-teaching-ielts-9-vital-tips-tricks.html

https://ielts-teaching.com/online-ielts-tutor