دوره فشرده آیلتس دکتر آرین کریمی

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

دوره فشرده آیلتس در یک ماه روزی 3 ساعت کلاس خصوصی آیلتس فشرده با بهترین اساتید آیلتس تهران بصورت هر روز هفته در یک الی 3 ماه آموزش کلیه نکات تستی آیلتس و آشنایی کامل شما با فرمت تست‌های آیلتس با تقویت هر چهار مهارت آیلتس بصورت همزمان در کوتاهترین مدت آیلتس را فرا می‌گیرید.

دوره فشرده آیلتس با سیستم آموزشی دکتر آرین کریمی

دوره فوق فشرده آمادگی آیلتس یکی از فشرده ترین دوره های آیلتس است که توسط مرکز گروه آموزشی آیلتس دکتر کریمی برگزار می شود. این دوره برای دانش آموزان جدی است که می خواهند شانس خود را برای کسب نمره خوب در آزمون آیلتس (سیستم بین المللی تست زبان انگلیسی) خود برای آمادگی برای ورود به دانشگاه یا مشاغل جدید به حداکثر برسانند. دانشجویان برای پیوستن به این دوره باید در سطح B2 (​​متوسط) یا بالاتر باشند. دوره فوق فشرده آیلتس به عنوان یک دوره با طراحی منحصر به فرد است و دانش آموزان باید بسیار متعهد باشند. شما صبح ها و بعدازظهرها، شنبه تا پنج شنبه (25 ساعت در هفته زمان تدریس) مطالعه خواهید کرد و همچنین تکالیف اضافی به شما داده می شود. بصورت دوره خصوصی آیلتس توسط معلمان با تجربه و نیتیو یا در سطح نیتیو زبان انگلیسی آموزش داده می شود.

ویدیو نمونه کلاس آیلتس دکتر آرین کریمی و آشنایی با سوالات و فرمت تست آیلتس

زمان مطالعه روزانه برای دوره فشرده آیلتس:

 • صبح - 9.15 الی 12.00
 • بعد از ظهر - 14:00 الی 20:00

مفاد دوره فشرده آیلتس:

در دوره فشرده آیلتس، مهارت های گرامر مخصوص آیلتس و تکنیک‌های ریدینگ، رایتینگ، صحبت کردن و لیسنینگ به شما آموزش داده می شود. گروه آموزش آیلتس ما دوره را برای هر دانشجوبصورت جداگانه بر اساس تاریخ امتحان برنامه ریزی می کند و اطمینان حاصل می کند که همه چیزهایی را که برای موفقیت در امتحان نیاز دارد یاد خواهد گرفت.

دوره فوق فشرده آیلتس یا IELTS Intensive Course توسط تیم آموزش آیتلس دکتر کریمی برای بهبود نمرات شما در تمام بخش های مختلف آزمون طراحی شده است. استاد آیلتس شما با تکنیک های امتحانی و انگلیسی آکادمیک به شما کمک می کند تا بهترین نمره ممکن را کسب کنید. تمرکز ویژه ای روی بهبود مهارت های خواندن و نوشتن شما خواهد بود زیرا وظایف در این سطح می توانند بسیار سخت باشند. در طول دوره فشرده آیلتس همچنین به شما این فرصت داده می شود که در آزمون های تمرینی آیلتس شرکت کنید که به شما و استاد شما کمک می کند تا پیشرفت شما را کنترل کند. همچنین در پایان دوره امکان شرکت در آزمون آیلتس ماک یا آیلتس شبیه سازی شده به شما داده می شود.

انواع دوره فشرده آیلتس در سنتر آیلتس دکتر کریمی

برای شرکت در دوره فشرده آیلتس به چه سطح زبانی نیاز دارید؟

 ما شرکت در دوره فشرده آیلتس را فقط برای دانش آموزان با سطح B1+ (Intermediate Plus) توصیه می کنیم. دانشجویان با سطح زبانی پایین تر، بهتر است در دوره فشرده انگلیسی عمومی + آیلتس ما شرکت کنند. این دوره برای آیلتس آموزان با موارد زیر ایده آل است:

 • با سطح متوسط ​​(B1) تا پیشرفته (C1) که نیاز به کسب نمره باند سطح 5 تا 7.5 .
 • قصد شروع یک مدرک یا برنامه کارشناسی ارشد در دانشگاهها یا یک دوره تحصیلی انگلیسی در خارج از کشور را دارند.
 • نیاز به کار در زمینه های حرفه ای مانند حرفه پزشکی و نیاز به داشتن آیلتس برای درخواست کار دارند.

استاد آیلتس اسپیکینگ آیلتس 2023 با جواب و اصطلاحات مفید - دوره آیلتس دکتر کریمی

برای آیلتس آماده شوید

آیلتس محبوب ترین مدرک زبان انگلیسی است، به خصوص اگر شما امیدوار به کار یا تحصیل در انگلستان، ایرلند، استرالیا یا کانادا یا امریکا هستید.

در دوره فشرده آیلتس ما به شما یاد خواهیم داد که چه انتظاراتی از بخش های مختلف امتحان آیلتس داشته باشید، راه هایی برای استفاده حداکثری از زمان امتحان و نحوه آماده شدن برای انواع سوالاتی که در امتحان خواهید یافت به شما ارائه میدهیم. شما مهارت های خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن خود را تمرین می کنید و گرامر و واژگان انگلیسی خود را بهبود می بخشید. دوره فشرده آیلتس ما به شما این امکان را می دهد که به طور کامل بر روی آمادگی برای آزمون آیلتس تمرکز کنید، در حالی که دوره تکمیلی آمادگی آیلتس به شما این امکان را می دهد که مهارت های عمومی زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید ولی بخش کمتری از زمان مطالعه خود را برای آمادگی برای آیلتس صرف می کنید.

کدام سنتر آیلتس برای ثبت نام مناسب‌تر است؟

در واقع همه مراکز آیلتس تقریبا یکسان عمل میکنند بنابراین مرکز بهتر فقط بر اساس لوکیشن شما و ترجیحات شخصی شما انتخاب می‌شود ولی ما در زیر بهترین مراکز آیلتس را به شما معرفی کرده ایم. ثبت نام آزمون رسمی آیلتس توسط دانشجو با مشاوره استاد آیلتس انجام می شود و دانشجو هزینه ثبت نام آزمون خود را می پردازد.

معرفی مراکز برگزار کننده آزمون در تهران

ما به ‌عنوان یکی از بهترین کلاس‌های زبان و آیلتس تهران، از دانشجویان بالقوه‌ای استقبال می‌کنیم که ممکن است بخواهند برای یک جلسه کلاس آیلتس آزمایشی به ما بپیوندند و سپس برای دوره آیلتس خود ثبت نام کنند. برای هماهنگی با ما تماس بگیرید و از مشاوره با متخصص آیلتس و تعیین سطح رایگان آیلتس ما بهرمند شوید. ما نمره فعلی آیلتس شما را ارزیابی می کنیم و یک برنامه مطالعه شخصی به شما ارائه می دهیم که به شما امکان می دهد به نمره مورد نیاز خود برسید!

تدریس خصوصی آیلتس اسپیکینگ آیلتس 2024 با جواب و اصطلاحات بهترین استاد آیلتس

در اینجا 10 نکته برای بخش رایتینگ آزمون آیلتس آورده شده است:

 • موضوع را درک کنید: مطمئن شوید که تاپیپ و سوالات آن را قبل از نوشتن کاملاً درک کرده اید. سوال ها را با دقت بخوانید و آنچه را که از شما خواسته می شود مشخص کنید، مانند اینکه آیا نیاز به ارائه نظر دارید، در مورد مزایا و معایب صحبت کنید یا راه حل ارائه دهید.
 • برای انشای خود برنامه ریزی کنید: قبل از شروع نوشتن، چند دقیقه وقت بگذارید تا مقاله خود را برنامه ریزی کنید. ایده های اصلی، نکات پشتیبان و مثال های خود را مشخص کنید. این به شما کمک می کند افکار خود را سازماندهی کنید و اطمینان حاصل کنید که مقاله شما ساختار منسجمی دارد.
 • زمان خود را مدیریت کنید: مدیریت زمان در آزمون رایتینگ آیلتس بسیار مهم است. زمان کافی را برای برنامه ریزی، نوشتن و بررسی مقاله خود اختصاص دهید. به محدودیت کلمات توصیه شده پایبند باشید و مطمئن شوید که برای بررسی خطاها و اصلاحات زمان دارید.
 • از انواع واژگان استفاده کنید: دامنه واژگان خود را با استفاده از کلمات و عبارات مختلف نشان دهید. از تکرار مکرر کلمات یا عبارات مشابه خودداری کنید. از مترادف ها و اصطلاحات مرتبط برای افزودن عمق و پیچیدگی به نوشته خود استفاده کنید.
 • از ساختارهای جملات پیچیده استفاده کنید: از ساختارهای جملات پیچیده مانند جملات مرکب و پیچیده استفاده کنید تا توانایی خود را در استفاده از ساختارهای دستوری مختلف نشان دهید. این می تواند به افزایش پیچیدگی مقاله آیلتس شما و بهبود نمره کلی شما کمک کند.
 • شواهد و مثال‌هایی ارائه کنید: از ایده‌های خود با شواهد و مثال‌هایی حمایت کنید تا مقاله آیلتس شما قانع‌کننده‌تر شود. از مثال های مرتبط و خاص برای نشان دادن نکات خود و نشان دادن توانایی خود در به کارگیری دانش به صورت عملی استفاده کنید.
 • در موضوع داده شده آیلتس بمانید: مطمئن شوید که مقاله شما روی موضوع متمرکز است و روی مماس ها قرار نمی گیرد. از نوشتن اطلاعات نامربوط که مستقیماً به کار مورد نظر نمی پردازد، خودداری کنید. به ایده اصلی مقاله آیلتس پایبند باشید و استدلال های مختصر و منسجمی ارائه دهید.
 • خطاهای دستوری و املایی را بررسی کنید: مقاله آیلتس خود را برای اشتباهات گرامری و املایی بررسی کنید. اشتباهات ساده می توانند بر نمره شما تأثیر منفی بگذارند، بنابراین برای تصحیح کارتان وقت بگذارید. به اشتباهات رایج مانند زمان فعل، توافق فاعل و فعل و فرم های کلمه توجه کنید.
 • از زبان رسمی استفاده کنید: آزمون رایتینگ آیلتس نیاز به زبان رسمی دارد. از استفاده از زبان محاوره ای یا غیر رسمی و عامیانه خودداری کنید. برای حفظ سبک رسمی و آکادمیک از واژگان و لحن مناسب استفاده کنید.
 • به طور منظم برای آیلتس تمرین کنید: تمرین کلید بهبود مهارت های نوشتاری شماست. مقاله‌های تمرینی در موضوعات مختلف بنویسید و آنها را توسط یک معلم آیلتس با تجربه بررسی کنید. بازخوردها را در نظر بگیرید و بهبودهای لازم را در نوشته خود انجام دهید.

فواید دوره فشرده آیلتس:

 • برای ورود به دانشگاهی در انگلستان، ایرلند، استرالیا، نیوزلند یا کانادا آماده می‌شوید
 • زبان انگلیسی خود را بهبود بخشید و مدرک زبان انگلیسی شناخته شده بین المللی را به دست می‌آورید.
 • رزومه خود را افزایش میدهید و شانس خود را برای موفقیت حرفه ای و تحصیلی آینده افزایش می‌دهید.
 • برای ویزای کار برای کشوری که نمره آیلتس را به عنوان مدرک مهارت زبان می پذیرد، درخواست می‌دهید.

دوره فشرده آیلتس ما به طور ویژه برای دانش آموزانی طراحی شده است که ممکن است زمان زیادی نداشته باشند اما هنوز نیاز به آمادگی موثر دارند. شما توجه فردی معلم خود را دریافت خواهید کرد و در مورد نحوه برخورد با هر بخش از آزمون مشاوره خواهید گرفت.

یک دوره فشرده آمادگی آیلتس را با متخصصان انگلیسی جهانی بگذرانید تا بتوانید:

 • استراتژی های موثر آیلتس را توسعه دهید.
 • یک معلم واجد شرایط دریافت کنید که همه چیز را در مورد آیلتس می داند.
 • مهارت های شنیداری، صحبت کردن، خواندن و نوشتن خود را بهبود بخشید.
 • نمونه تست‌های آیلتس را تمرین کنید و در مورد عملکرد خود بازخورد دریافت کنید.
 • با استفاده از آخرین متریال آزمون آیلتس، با فرمت آزمون و انواع مختلف سوالات آشنا شوید.
 • اگر قبلا آیلتس شرکت کرده اید، دوره ما می تواند به شما کمک کند نمره کلی خود را تا یک نمره بهبود دهید.

دوره فشرده آیلتس برای تربیت مدرس آیلتس یا IELTS T.T.C Course

دوره تربیت مدرس آیلتس یا ITTC برای اساتید زبان مایل به تدریس آیلتس میباشد که این دوره با برنامه ریزی دقیق توسط شخص دکتر آرین کریمی بعنوان بهترین و باسابقه ترین استاد آیلتس طراحی شده است. شرکت کنندگان این دوره باید سطح زبان عمومی پیشرفته را دارا باشند. ارائه مدرک آزمون ماک آیلتس یا داشتن مصاحبه با دکتر آرین کریمی برای ورود به دوره الزامی است. برای شرکت در دوره فشرده آیلتس سابقه تدریس مورد نیاز نیست.

توضیحات دوره فشرده آیلتس ویژه اساتید زبان:

 • این دوره به صورت آنلاین و با نرم افزار Skype انجام می‌شود.
 • هزینه این دوره خصوصی آیلتس بسته به استاد انتخابی به عنوان سوپروایزر متفاوت خواهد بود.
 • بیشتر جلسات این دوره به چگونگی تدریس در هر چهار مهارت در آیلتس اختصاص داده خواهد شد.
 • در جلسات آخر دوره فشرده آیلتس، یک آیلتس آزمایشی برگزار خواهد شد تا میزان مهارت دانشجویانی که قصد دارند معلم آیلتس شوند ارزیابی شود.
 • نفرات برگزیده دوره فشرده آیلتس به عنوان استاد در گروه آموزش آیلتس دکتر کریمی بعنوان مدرس آیلتس دعوت به کار میشوند البته پس از شرکت در آزمون رسمی آیلتس و کسب نمره حداقل 7 در تمامی مهارت‌های آیلتس.

جزئیات و اهداف آموزشی دوره فشرده آیلتس:

در دوره تربیت مدرس آیلتس دکتر کریمی به موارد زیر خواهیم پرداخت:

 • مدیریت زبان در کلاس آیلتس
 • تکنیک ها و استراتژیهای تدریس آیلتس
 • اولویت در تدریس مهارتهای مختلف آیلتس
 • روش‌های برنامه ریزی طرح درس یا Lesson Plan
 • اشتباهات رایج آیلتس آموزان و نحوه تصحیح اشتباهات آن‌ها
 • روش تدریس کلاس آنلاین آیلتس و استفاده از پلتفرمهای آنلاین

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام دوره تربیت مدرس آیلتس برروی لینک زیر کلیک فرمایید

اطلاعات بیشتر و ثبت نام دوره تربیت مدرس آیلتس