دوره speaking آیلتس نیمه گروهی در سنتر آیلتس دکتر آرین کریمی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای)

دوره speaking آیلتس نیمه گروهی با دو دانشجو آیلتس و یک استاد آیلتس عالی با تخصص اسپیکینگ آیلتس و بطور کلی مکالمه زبان برگزار میشود. در این دوره همه توجه بر روی موضوعات مختلف در بخش مصاحبه آیلتس میباشد و سعی میشود تمامی تاپیک های اسپیکینگ آیلتس در بخش دوم یعنی کیو کارت را کاور کند تا شما در روز اینترویو آیلتس با موضوع جدیدی که قبلا به آن فکر نکرده اید و نا آشناست روبرو نشوید و مهم اینکه لغات و اصطلاحات مربوط به هر لوکیشن و موضوع خاص را یاد بگیرید و جملات مفیدی که به شما کمک میکند در آن موقعیت راحتتر صحبت کنید را بیاموزید و همچنین در اولویت دوم تمرکز بر روی لهجه زبان انگلیسی شما و accent و intonation شما خواهد بود چون در آیلتس لهجه نمره خود را دارد. البته مهم نیست شما به لهجه نیتیو امریکایی صحبت میکنید یا بریتیش ولی بسیار مهم است که این دو را با هم میکس نکنید چون در آن صورت از شما نمره کم خواهد شد و در این دوره speaking آیلتس در اولویت سوم بر روی فلوئنسی و روان صحبت کردن به انگلیسی کار میشود تا شما صحیح و سلیس صحبت کنید. پس از آن صحبت کردن بصورت طبقه بندی شده و با نظم خاص اهمین فراوانی دارد که در این راستا وظیفه معلم آیلتس آموزش استراتژیهای صحبت کردن درست میباشد که نکات بسیار زیادی برای آموزش در این مقوله وجود دارد که با شرکت در کلاس آیلتس ما یاد خواهید گرفت. 

ویدیو نمونه کلاس آیلتس دکتر آرین کریمی و آشنایی با سوالات و فرمت تست آیلتس

 

دوره speaking آیلتس در سنتر آیلتس دکتر آرین کریمی

دوره 2 نفره اسپیکینگ آیلتس در سنتر آیلتس دکتر آرین کریمی

دو نفر ثبت نام شده ( فقط  یک صندلی خالی باقیست )

جهت مشاوره و ثبت نام اینجا پیام دهید

نمره اسپیکینگ آیلتس خود را بهبود بخشید

برای آزمون اسپیکینگ آیلتس خود را آماده کنید و با شرکت در این دوره speaking آیلتس به نمره رویایی خود برسید. مهارت ها و استراتژی های جدید برای موفقیت را بیاموزید. در این دوره، نمونه‌هایی از پاسخ‌های خوب و عالی به هر یک از وظایف اسپیکینگ را بررسی می‌کنیم و آن‌ها را با شما بررسی می‌کنیم تا بتوانید متوجه شوید که چگونه به نمره مورد نظر خود برسید. در طول دوره، فرصت های مکرری برای تعامل با دیگر زبان آموزان و تمرین مهارت های روانی، واژگان، گرامر و تلفظ وجود خواهد داشت. شما همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه پاسخ های خود را خود ارزیابی کنید و مشخص کنید که باید روی چه مواردی کار کنید تا بتوانید در آزمون اسپیکینگ آیلتس خود موفق باشید. ما به شما نشان خواهیم داد که یک ممتحن speaking آیلتس هنگام ارزیابی پاسخ شما به دنبال چه چیزی است و به شما کمک می کنیم تا تکنیک ها و استراتژی هایی را برای بهبود عملکرد خود در هر بخش از آزمون Speaking ایجاد کنید.

دوره speaking آیلتس چه موضوعاتی را پوشش خواهد داد؟

 • زبانی که برای هر قسمت از آزمون نیاز دارید
 • چگونه ارزیابی خواهید شد
 • واضح تر صحبت کردن
 • بهبود تسلط شما
 • دایره لغات خود را تقویت کنید
 • استفاده از گرامر بهتر
 • تمرین با پارتنر آیلتس

استاد آیلتس اسپیکینگ آیلتس 2023 با جواب و اصطلاحات مفید - دوره آیلتس دکتر کریمی

چه زمانی این دوره speakaing آیلتس را شروع میکنید؟

بلافاصله پس از ثبت نام دوره و پیدا کردن پارتنر آیلتس شما دوره شروع خواهد شد. بهتر است یک ماه قبل دوره آیلتس خود را رزرو نمایید تا دوره آموزشی آیلتس شما به موقع شروع شود و تا آن زمان به شما تمارینی داده میشود که قبل از شروع دوره تمرینات لازم را انجام دهید و برای کلاس آمادگی کافی داشته باشید. برای یادگیری بهتر در این دوره در هر مرحله از دوره می توانید با سایر فراگیران ملاقات کنید، ایده های خود را به اشتراک بگذارید و با بحث های فعال در نظرات شرکت کنید.

دستاوردهای این دوره speaking آیلتس

 • درک کنید که ممتحن چگونه پاسخ های شما را ارزیابی می کند
 • تفاوت بین پاسخ های خوب و عالی را شناسایی کنید
 • استراتژی ها و تکنیک هایی را برای بهبود تسلط، واژگان، گرامر و تلفظ خود ایجاد کنید
 • برای رسیدن به نمره اسپیکینگ آیلتس مورد نظر خود، اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید و آمادگی بیشتری داشته باشید

دوره speaking آیلتس برای چه کسانی مناسب است؟

این دوره برای کسانی طراحی شده است که می خواهند نمره speaking آیلتس خود را بهبود بخشند. این به ویژه برای افرادی است که نمره اسپیکینگ آیلتس 6.5 یا بالاتر را هدف قرار می دهند تا شرایط ورود به دانشگاه را برآورده کنند. با این حال، برای افرادی که برای اهداف مهاجرتی یا استخدامی نیاز به بهبود نمره اسپیکینگ آیلتس دارند نیز مفید است. برای استفاده بیشتر از این دوره، توصیه می شود که سطح زبان انگلیسی متوسطی داشته باشید. 

تدریس خصوصی آیلتس اسپیکینگ آیلتس 2024 با جواب و اصطلاحات بهترین استاد آیلتس

 See some IELTS Speaking Topics In 2023 in a good ielts website